Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Типу хто збив москаля? Водій? чи машина? чи нога яка не встигла (а в нашому випадку навіть не намагалась) до педалі гальма? Чи моск водія після літра горілки?
 3. Ти звісно правий, але не зовсім :))) Стоять резюки значить вони обмежують ток. Закон Ома - все вірно. От за рахунок напруги т.я. R=const в цьому випадку ток і зростає. Тому помилки ніт :))
 4. Yesterday
 5. привіт! Хто таке робив і може взяти принтер доопрацювати до нормального надійного стану? На стоковому друкуються стабілізатори майже 24/7, не дуже стабільно працює то може хто візьметься за гроші його допиляти? Бажано людина яка має кілька штук таких і знає як то робиться не по форумах а власними руками.
 6. Last week
 7. Ток вже обмежений для відповідної напруги. А закон ома ніхто не відміняв.
 8. Ніт, але освітлення міняється зменшенням напруги на стрічці через вбудований мосфет.
 9. А що на стрічці прибрав токообмежуючі резистори?
 10. Ток. Яскравість світлодіодів регулюється током.
 11. Яки сплав? Відпусти плиту в газовій духовці - сутри потримай. Потім можна віддати щоб відврезеревали з обох боків. А потім просто гнучкий магніт наклеїти як в воронах та ратрігах і не паритися
 12. Та непевно треба оновлювати інфу Хоча говорили що десь наче в Дніпрі теж були склади алюмки, але це не точно
 13. З оголошень про продаж алюмінію Кирило зробив вибірку і вивів одного продавця. Весь люміній по Україні відправляють з Вишневого під Києвом.
 14. Так а де брали? В мене теж є інші слова крім зазначених прийменників :)))
 15. В мене була подібна історія на робот-пилососі. Там частина кнопок підсвічувалась темніше ніж решта. А потім я подивився що в ціх діодах якісь чорні точки. Замінив - і все стало ок. Такі да, є така штука - старіють вони з часом. Тому як перевищення напруги бути не могло
 16. Питання до тих хто використовує такі системи: Панелі калибрування, робити чи купити? Дякую за відповідь, та вибачте якщо не той розділ.
 17. https://www.google.com/search?q=Unable+to+read+tmc+uart+'stepper_z'+register+IFCNT&oq=Unable+to+read+tmc+uart+'stepper_z'+register+IFCNT&aqs=chrome..69i57j0i19.232j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 18. Все працювало нормально ввечері, на ранок видає таке "Unable to read tmc uart 'stepper_z' register IFCNT" треба замінити драйвера чи плата накрилася?
 19. Earlier
 20. Став помічати, що світлодіодна стрічка якось тускніше почала світити, але не приділяв цьому уваги доки не почала вона моргати. Ну міркую - полетів мосфет і чудить. Тикнув мулітіком, а на виході, при повній яскравості ленти - 18в. Ну і тикнув на вхід напруги на мамку - там така ж сама картина. Виходить відпрацювався китайський ноунейм. Поліз у схрон і достав Манвел, куплений як раз під цей принтер. Поставив і всі моргання і мерегтіння згинули. Треба вскрити і поміняти електроліти на виході. Більше там ломатися нема чому.
 21. Писав мануал по калібровці екструдера для кліппера, але для марліна процедура така сама, але перерахунок трохи інший. У прошивці можна вказати кроки до сотих. Як на мене - краще щоб трохи більше давило пластику. Потім через суперслайсер зробити пару тестів на визначення флоу і забити отримані параметри у профіль для пластику.
 22. Тоді з цього приводу є питання Якщо виставити 329 кроків, то екструдується трошки менше ніж потрібно, а якщо 330, то трошки більше ніж потрібно. А виставити проміжні значення в налаштуваннях принтера немає можливості(якщо чесно не знаю чи в прошивці таке можна) Як краще щоб було менше або щоб було більше? А то може це якраз і впливає на цю проблему, а може і перебір щось змінив, а може це випадковість і проблема не вирішилась. Завтра поставлю на друк велику модель і там стане зрозуміло.
 23. Важко сказати, але кількість кроків, як отче наш повинно бути налаштоване і перевірено після зміни екструдеру, ну а катушка то вже вторинне. Після перебору екструдера міг вгадати з прижимом пластику. Тим не менш добре, що розібрався з проблемою.
 24. Пробував міняти вентилятор не допомогло. З великим потоком повітря нічого немає, на мк8 стояв noctua 40x40x10 Спробую заміряти температуру всередині ТБ, щоб хоч від чогось відштовхуватись. А з блогерами уже все зрозуміло, так всі нахвалюють цей екструдер і так він в них чудово друкує флексами. А тут виявляється тільки викинуті гроші.
 25. Ну хвалить сорокін і інші підхвачують як мантру, а як стикаються з прокручуванням різьби на ТБ - от тут, після колупання у хотблоці, щоб викрутити ту фігню, доходить, що всі ті біметалеві ТБ - фігня! Я такий використовував як направляйку-кондуктор, коли сверлив фільєру на пет-пулл станочок. На ТГ каналі є пару людей які стикнулися з прокрутом на такому ТБ і так само плюються вид біметалу. Тобі треба спробувати збільшити охолодження радіатору хотенду, щоб по максимуму охолодити ТБ. Хоча, як що ТПУ чепляється до металевої поверхні ТБ - це може призвести до більших проблем.
 26. Щось мені здається що таких ТБ з тефлоном не буває, там товщина стінок замала щоб ще і тефлонова трубка влізла. Швидкий пошук по інтернеті поки нічого не дав. Чому ж тоді так хвалять біметалічні ТБ? з цим ще пограюсь, може хоча б щось вийде або назад повішу старий екструдер, він звичайно примітивний, але ж працює)
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...