Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. З блендером не легко вивести моделі, на скільки читав. Тре нагуглити, чи можна перевести у формат для cad програм і там зробити експорт.
 3. Всеодно не виходить (( коли сильно зглажую, то обєкти які мають бути наприклад квадратні, вони робляться круглими і в результаті модель вже не так прилягає один до одного. А в деяких місцях, створюються пропуски (між ними)
 4. оце , більш як наче зробило мені гладку поверхню. Пізніше скину результат.
 5. Але погравшись трошки не так воно працює…найшов ще один варіант. Наступний хід це зрозуміти як заробити усілякі пропуски або незєднання текстур.
 6. Супер!! Перша силка прям те що потрібно. Дуже вам вдячний!!! Куди можна на каву скинути?
 7. Yesterday
 8. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://habr.com/ru/amp/publications/415573/&ved=2ahUKEwi38db91sGBAxXGGBAIHQsfDhYQFnoECBIQAQ&usg=AOvVaw3v8XHyeIFBczeBkLeF_sxt https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://docs.blender.org/manual/uk/dev/addons/import_export/mesh_stl.html&ved=2ahUKEwi38db91sGBAxXGGBAIHQsfDhYQFnoECBEQAQ&usg=AOvVaw2A9MLIDc357p6O7ll9vg8z
 9. це десь Тут ? Бо я не можу зрозуміти як це зробити. Як змінюю значення Скейл, то нічого не відбувається(( Можна якийсь туторіал, чи де саме це змінюється ?
 10. Коли зберігаєш у stl чи 3mf треба збільшити деталізацію, чим більше буде мешів тим круглішими будуть заокруглення.
 11. Усім привіт Козаки! Переробив модельку для печаті але вже який раз сталкуюсь с таким поментом і нацьому все закінчується Прикріплюю фото. Отак це виглядає в Блендері ( наче все норм ? ) А отак, чомусь перед печатю Як це виправити, куди копати... ? Дякую за увагу !
 12. Last week
 13. Earlier
 14. 1. хз який принтер 2. ця тема зовсім не підходить до твоїх запитань!
 15. А яка ще може бути? ХУ та УХ вже пробував. Ще, правда, конфіг-адв не дивився, може там щось?
 16. Вітаю! нарешті добрався до прошивки. Одразу повстало питання: при русі вздовж осі У також є рух по осі Х, і навпаки. Передивився дроти, усе норм. степс також правільні. тобто десь пропустив щось у конфігу. А от де? Куди ще можна подивитись. кінематика Coreyx, саме так.
 17. На ноуті на якому прошивав кури навіть немає. Ставив Марлю 2.1.1 прошила але на екрані одні пише пінb не сбігаются п18 п19 .Ставив версію 2.0.4 якщо не помиляюсь?то взагалі на екранє після прошиви FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
 18. Якщо слайсер курка - навіть не запущений він займає порт принтера - тому і не виходить підключатися пронтерфейсом. Для рампса сток швидкість 250000 бод. По поводу що марля 2.0 не підходить рампсу - маячня. У мене стенд під то4ку зібраний на рапсі.
 19. Ех. якщо б було все так просто(((( Але ні . Нічого не підключено нічого не запускав. На двох компах підключав у сюди така сама картина (
 20. Згадав чого не поставив 2.0 . Писало не сумісні піни Д18-Д19
 21. Я з дуру вже гвинти купив))) Да і поки не бачив ,на прикладах зет на ремені. А в загалом можно змодолювати та роздрокувати кріплення да і переробити. А з приводу прошивки 2.0 вона щось в мене не ставилась, я довго мучав і потім залив 1.1.9. Зараз маю іншу проблему хочу налаштувати ПІД, але в Pronterface не можу підключити принтеh/ Номер порту швидкість все поставив але от підключення нема висить постійно конект. А прошити можу.Що за проблема хз вже весь інет перелопатив. В Ардуінкє шиєтся а от натискаю Монітор послідовного порту а там інфа з принтера не приходить пустий лист.
 22. Для многих не секрет как настраивать шаги экструдера. Можно высчитывать по формуле (200*16)/(2*pi*5) (шаг двигателя * микрошаг)/(2 * 3.14 * радиус приводной шестерни) Но можно и методом проб или тестов, при чем он подойдет для любой реализации подачи пластика. Имеется в виду и редукторной подачи тоже. Вот именно этот метод я и изложу, кратенько. Я рекомендую снять хотенд, ну или выкрутить сопло, заодно можно и прочистить его Берем филамент, заправляем его в подающий механизм и ставим на нем отметку, вровень с какой нибудь, не подвижной, частью экструдера.
 23. А чому стару прошивку шив? Рампс підтримується марлею 2.х Електроніка - наука про контакти! Я вище радив перекинути обмотки і продзвонити їх мультіметром, якби це робив одразу - швидше знайшлася проблема. Загалом - молодець! Подивись у сторону вісі зет на ременях, а не на гвинтах. Все одно будеш передруковувати каретки.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...