Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. Або є група де окрема гілка по сла
 3. Привіт, краще йти в нашу групу в телезі, швидше буде
 4. Усім привіт! Я тут новенький , і на довго . Маю цей принтер буквально тиждень і тільки зараз запустив тестову модельку. Цікаво чи є на форумі якісь налаштування на мій принтер, бо чесно кажучи половина сайтів РУ, а задля них качати ВПН і щось вишукувати, бажання не маю. Тому питання може здивуватись "риторичним" адже в інтернеті і так повно інфи...бла бла бла.... Цікавлять налаштування на самому принтері ( коли друкується модель, там є налаштування ) чи вони можуть підтягнутись туди з програмки через яку запускається друкування ? Я в цьому геть ще не розуміюсь, але прагну навчитись.
 5. Перше - скинути всі налаштування слайсеру у початок, вибрати профіль під свій принтер і не міняючи нічого, надрукувати тестову модель.
 6. Добрий день, зіштовхнувся з такою проблемою, принтер Ender 3 s1, принтер купив недавно і ще тільки вникаю в суть тому можливо це і не велика проблема але особисто вирішити не можу, тому прошу допомоги. Суть полягає в такому, під час нарізання моделі в пруса слайсері і при подальшому друкуванні принтер нормально друкує тільки перший шар, далі не відбувається переміщення голови по осі z але друк продовжується, в результаті голова все заминає і заліплює пластиком, притому, коли модель нарізається за допомогою стандартного креаліті слайсера, друк відбувається без будь яких проблем, все чітко і в м
 7. состояние б\у Сборка вполне приличная, везде металл. Стол без нагрева, размер стола больше чем область печати (непонятно зачем но факт ) Подача пластика Direct
 8. Тип: Собранный принтер Назначение: Домашний, для хобби Поддержка матриалов: PLA , PLA Compounds , Elastisch Максимальная область по оси X: 120 mm Максимальная область по оси Y: 120 mm Максимальная область по оси Z: 120 mm Поверхность печати: Съемная, на магнитах Кол-во экструдеров: 1 Толщина филамента O: 1.75 mm Диаметры сопла O
 9. Якщо комутація підігріву столу реалізована за таким варіантом керуючий транзистор знаходиться на додатковій платі.
 10. Добрий день! Я вибачаюсь, але на Lerdge-X встроеного мосфета я не знайшов! Звісно я б перепаяв... https://ru.shop.lerdge.com/products/lerdge-x-board
 11. Продано, тему можно закрывать.
 12. Так вище писав, мосфет на платі згорів. Якщо лінькі знімати плату і ремонтувати - береш любий вільний пін кінцевика, у конфігу назначаєш на нього нагрів столу, той пін під'єднуєш до виносного мосфету. Або відпаюєш мосфет, керуючу ногу замикаєш з виходом мосфету - буде працювати через виносний мосфет.
 13. Шо це може значити та що з цим можна зробити? Вже голова кипить...
 14. Поміряй напругу на пінах нагріву столу на платі. Вангую, при ввімкнені принтера там постійно +24в. Це може свідчити про замкнувший на мінус пін керування нагрівом столу, або його пробило на мінус на стоковому мосфеті. Керування нагрівом іде мінусом через мосфет. Перевіряй мосфет на платі.
 15. Добрий день! Підкажіть будь ласка, мосфет Lerdge, при включенні постійно гріе стіл! Вже інший купив, підключив, таж фігня! Не розумію в чому питання, вже сто разів перевірив підключення, все правильно - але постійно гріе! Може питання в програмному... Мозок теж Lerdge-X - працює добре.
 16. Даремно. Цей резистор 4,7kOm стоїть на платі. Треба відносно цього опору нагрітися по термопарі на кімнатну температуру, 200, та 260° і визначити отриманий опір, та вписати його у табличку. Тоді буде все добре. А загалом, краще поставити термопару на сопло і закрити питання з температурою назавжди.
 17. Чогось в мене не вийшло по цій інструкції. Але вийшло по іншому. З sensor_type: Generic 3950 в мене був перегрів 2-3 градуси. sensor_type: Generic 3950 pullup_resistor: 4500 А так взагалі чудово стало. Підбирав значення pullup_resistor навмання, поки на робочих температурах 200 240 260 стало нормально.
 18. @Moloko856 напишіть в тг мені
 19. я за +-стільки новий брав)), правда в 21 році
 20. Питав і мені допомогали, але я занадто затурканий щоб розібратись до кінця з ним. Ще є декілька принтерів, додам на днях.
 21. А чого не питався - допомогли б?! П.С. є ще сервіс продажу http://prodayko.3dua.info/
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...