Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. Як всі знають Python2.7 не вміє працювати з іменами файлів у кирилиці, тому доводиться постійно називати файли латинськими літерами. Для більш досвідчених - другий пітон не розуміє кодування Windows-1251 Деякій час назад @Creo2005, у нашому телеграм каналі наочно продемонстрував, що кліппер вже розуміє кирилицю, але на python3 - от же я спробував це перевірити і таки так - працює. Далі інструкція як це зробити, при наймі як це робив я: Дізнатися які версії питону встановлено у системі whereis python whereis python Вивід команди покаже всі варіанти питону які встановл
 3. Earlier
 4. Для заповнення та стінок порядок вказати можна, а от для даху, який друкується після стінок, немає. Відтак стінки при відсутності зчеплення з моделлю та завеликої відстані до підтримки (кура навіть при значенні 0,1 чомусь будує підтримки такими, що фактична відстань останніх до верха моделі становить 0,3) друкуються перед дахом і фактично в повітрі.
 5. це як так? там що, прокси повний? тоді в топку.. мікротівський дднс дає просто днс ім'я..
 6. Саме так. Маю доступ через DDNS та Keenetic. Але з кінетика є обмеження по сервісам. Він надає доступ тільки до веб сервісів.
 7. зараз вже багато провайдерів зовсім не дають, або за багато грошей. В моему випадку виявилось практичніше зробити VPS у польші, та прокинути адресу додому. Статика, сервер постійний - і дешевше однієй адреси у прова. DDNS сервіс також не потрібний.. p.s. а для кинетіка він (DDNS) також не потрібний, в них є свій, від вендора.
 8. Варіанти два: 1. шукати прошивку на сайті виробника - гиблий номер 2. Скачати марлю з гітхаба, скачати архів з конфігами під різні принтери, вибрати свій принтер, замінити два конфігураційних файла у марлі з архіву. Встановити vscode та PlatformIO - скомпілювати прошивку і залити у материнку.
 9. Случилась проблема, залил новую прошивку на geeetech i3, но что то пошло не так. Принтер запищал и на дисплее появилось 2 сплошные полосы. Подскажите, пожалуйста, как вернуть старую прошивку?
 10. Головне, щоб не відкрилась в той момент, коли оператор підіймає дрон
 11. Єдиний плюс - звисоти 100-200м та під вагою гранати, пластик розлетиться сам від удару.
 12. Не дай Бог юзати цю штуку, як викладували у відосах. Це ракета(спомб) для закорму точки ловлі яку юзають у карпфішингу. Сам займався карпфішингом та знаю як вони працюють. Дуже багато помилкових зпрацювань, або може взагалі не відкритися. Що до ціни, то оригінал коштує дорого, Китай так як написали, до 200грн.
 13. знизив температуру столу до 80 градусів, перекалібрував з допомогою бумаги для випечки (що було найтонше). Після цього z-offset всановив - 0.2 (спершу встановив 0.1, але недопомогло). Дякую.
 14. Калібрую виключно на температурі друку сопла і стола! Це не обговорюється і є ГОЛОВНИМ правилом у друку.
 15. Чи калібруєте на гарячу? Чи не злітає калібровка після руху до дому? Також є параметри висоти та потоку першого шару у слайсері.
 16. Нажаль спирт не видаляє весь жир і бруд. Простий експеримент - протерти руку спиртом і ацетоном. Після ацетону шкіра біліє. що свідчить про відсутність жиру. Змащуєш кремом руки і все стає на місця. Я колись скло вимивав фейрі і протирав серветками, так, щоб не торкатися руками, але перейшов на ацетон, згоддом взагалі перейшов на РЕІ покриття і тепер не маю проблем з приліпанням і деламінацією.
 17. Дякую. Стіл протираю спиртом. Спробую знову перекалібрувати стіл, та знижу температуру стіла до 80 градусів.
 18. Стіл для пет - 80°, скло бажано протерти ацетоном - найкраще прибирає жир. По відео погано видно, але пластик не чипляється за скло - або жир, або висота більша за 0.3мм.
 19. Добрий день. Зробив усе так, як написали, але нічого не змінилося. Температура сопла 230, стіл 100. VID_20220605_122301.mp4
 20. Можна і далі казать про я все роблю правильно і все одно нічого не вийде, а можно сісти і зробити дійсно правильно і насолоджуватись друком! Термобарьєр тут ні дочого. У тебе пластик не липне, а не не продалюється. ТБ виконує свої обов'язки. Ще раз. 1. Температура пластика не відповідає потрібній - друк термобашти, з визначенням оптимальної температура(папуг) для друку. 2. ПРАВИЛЬНО відкалібрувати стіл по 4-м точкам за допомогою паперу, попередньо командою м502 скинути ЄЄПРОМ у стокові значення. Добитися рівномірного прижиму по всім 4-м кутам столу (як що нема зонду) 3
 21. Та я вже все перепробував по декілька разів, але нічого не допомагає. Тому і вирішив написати на форумі. Ще грішу на термобар'єр, бо він з цільного металу, тобто там нема тефлонової трубки. Завтра поставлю другий, може допоможе.
 22. Як каже Станіславський - не вірю.
 23. Дякую. Але я вносив z-офсет, в обох напрямках.
 24. Проблема саме у калібровці столу і першому шарі друку. Основна помилка при калібрування столу - не враховують товщину листа паперу,а у нього товщина 0.1мм При першому шарі в 0.2 і ще висота листочка - от і маєш 0.3,а для першого шару це забагато. Треба ці 0.1 внести як оффсет_зет у слайсері, тоді буде реально 0.2 на першому шарі. Можна на форумі почитати про оффсет_зет, метода однакова що при ручному налаштуванні, що при калібрування зондом. П. С. Швидше відповідають у телеграм каналі.
 25. Добрый день, форумчане. Принтер уже 2 года, а печатал в совокупности может месяц. А остальное время либо стоит, либо мучаю его. Когда была родная подложка, то калибровался нормально. После замены на стекло начались свистопляски: откалибровать нормально получается только од раз из 100. В остальное время пластик тягатеся налипая на сопло. Или же приходится упирать сопло в стол и при печати пару слоев слушать щелчки экструдера. Печатаю PETG. Когда нормально откалиброван, то стол мазать ничем не недо, липнет хорошо. Пробовал мазать клей-карандашом, но помогает не всегда и то приходится следит
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...