Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Уважно подивитись на яку клему підключений мотор екструдера, може не на тієї клемі була операція. Бажано мультіметром перевірити. А екструзію перевіряти через пронтерфейс, нагріти хотенд і продавити пластик.
 3. Дякую, але тепер ще більш запутався. Як у статті про мотори поміняв вказані контакти місцями, але нічого не змінилося. Мотор так само не в ту сторону крутить.
 4. 1. Почитати тут, у підручниках, як виставляється offset_z, та висота першого шару. 2. Так само, у підручниках, стаття про мотори і як зробити реверс без перепрошивки.
 5. Доброго дня. Подарували принтер Flsun Kossel Delta. Б.В. В комплекті нічого. Виникли дві проблеми: 1. Не можу розібратись як налаштувати 0 по вертикалі. В мене сопло виставлене приблизно на 1 см вище столу. 2. Пробував запускати друк і помітив що подача пластику йде не в ту сторону. Тобто шаговик ніби як на реверсі крутить і в боудені(напівпрозорий) прям видно що пластик рухається від сопла а не в нього))
 6. Last week
 7. Запрошуємо мейкерів пройти безкоштовний курс з 6 навчальних блоків з домашніми завданнями. Після проходження курсу учасники та учасниці отримають електронні сертифікати затвердженого компанією Autodesk зразка Autodesk Fusion 360 це одне із найкращих якщо не найкраще рішення для мейкерів. Що саме ви можете робити за допомогою Fusion? Які можливості є у тих чи інших типів підписок на Fusion? З чого почати навчання щоб використовувати Fusion? Власне перші кроки і відповіді на ці та інші питання будуть надані під час серії практичних вебінарів Autodesk Fusion! Розклад наступний: 1
 8. Earlier
 9. Треба не поробкою виробника користуватися, а вибрати конфіг до свого принтера https://github.com/MarlinFirmware/Configurations/tree/bugfix-2.1.x/config/examples У конфігу вказати свою плату. Зібрати прошивку, прошити і перевірити напрямки руху вісій, далі провести калібрування кроків всіх двигунів, відПІДити всі нагрівачі і запустити тестовий друк.
 10. А чому ні? Якщо смолу є чим склеїти, або деталь поділена на частини, які з'єднуються зачіпами. Але треба впевнитись, що на неї не буде навантажень.
 11. Чи можна друкувати деталі для збірної моделі на звичайній смолі (наприклад Anycubic High Speed Resin)
 12. По фото це не зміщення шарів, це проблеми з екструзією. Треба починати з калібрування кроків мотора екструдера, потім калібрування флоу(потоку) Про калібровку екструдера є тут у підручниках, наступні калібровки вбудовані у сс та орку. Рекомендую відразу на орку пересідати.
 13. Привіт. Допоможіть, будь ласка, вирішити проблему. В один момент, суттєво погіршився друк. Шари почали зміщуватись. З чим це може бути повʼязане? Ніяких змін в налаштуваннях не робив.
 14. Намагаюся підтримувати асортименти. Пишіть, уточнюйте наявність. Всі ціни як на сайті виробників. Оплата у будь-якій формі, можлива оплата з ПДВ. Plexiwire: ABS 400м 1кг - 570грн ABS+ 400м 1 кг - 695грн PLA 400м 1.185кг - 720грн PETG 400м 1,2 кг - 720грн Monofilament ABS 0,75кг - 365грн ABS 2,50кг - 1040грн ABS+ 0,75кг - 445грн coPET 0,75кг - 465грн PLA 0,75кг - 455грн PLA 2,50кг - 1355грн
 15. Так за це з самого початку появлення пластин кожен власник пише. П.С. для ПЕТ пластиків чудово працює євробляха (пластина з магнітної нержи), взагалі без адгезиву липле, при наймі у мене так. Якщо важко знімати модельки - треба у морозилку покласти на 5-15хв. Відстрілює на раз-два.
 16. Я вже писав про магнітну подложку що в комплектації Bambu Надрукував вже десь 10 кг пластику, тому хочу поділитися деякім досвідом. Дійсно для пластиків 3DPlast та Monofilament. PLA сопло ставлю - 225, стіл - 60-65. Пластик добре тримається прямо на поверхні без будь-якого використання прилипачів типу клею або олівця. Перед друкуванням прискаю ізопропиловим спиртом з розпилювача. Щоб відділити модель достатнью трохи позгинати пластину. PETG / CoPET сопло ставлю - 245, стіл - 70. Тут треба "приліпач" бо інакше не відірвати. Прискаю нашим
 17. Треба збирати марлін на свій принтер
 18. https://github.com/bigtreetech/BIGTREETECH-SKR-mini-E3/tree/master https://github.com/bigtreetech/MicroProbe
 19. Може треба конкретику писати, фото прикладати? Написати, що робив і що не працює - нє? Магічний шар пропив.
 20. Eva mk 2, бфтач в2, та то4ка в2 - працює. Плата SKR 1.1 PRO - допоміг?
 21. Немоге настроить етот датчик. Помогите кто может
 22. Є в мене старенький ноут на який була потреба поставити слайсер. Завантажив портабельну версію орки а там при старті видає ось таке вікно Окнеш його а деталь як слайсити невідомо, бо відмальовує просто порожній простір. Встановлення та оновлення драйверів відеоадаптеру не допомогло що ставило під сумнів стан ноутбуку, хоча ігри він тягнув, та й моделювання у CAD-системах тягнув. При цьому PrusaSlicer все відмальовував без проблем, але надто вже звик до Орки. Почитав форуми - виявилося що відеоадаптер надто застарілий для такої версії OpenGL і драйвери для нього не онов
 23. Я пройшов цей шлях Місяць мудохався,шукав. Візьми шматок старого носка,та закрий хотблок так,щоб потік з вентилятора радіатора не потрапляв на кубік. В ідеалі знайди носок з комірцем. Ну і автопід голови після цього всього. Успіхів))
 24. Підкажіть будь ласка, де ви замовляли акрилові панелі для свого принтера? Я через відсутність досвіду думав, що підійде будь-яка фірма з лазерним верстатом та замовив на сайті nk-stroi.com.ua. Але по факту в них деталі вийшли кривими у формі паралелоргама (немає прямих кутів). Можна сказати 4500 грн. викинув на смітник.
 25. Так на кагалі вже відповіли - дивитись у бік термістора, потім калібрування ПІД.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...