Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Если в камере будет больше - 90 градусов, нужно охлаждать моторы, иначе беда.
 3. Я сомневаюсь что сама камера прогреется до таких температур.
 4. Эти мне попадались, но Температура срабатывания 100 ° С для ОСП-1 Это маловато, если стол будет 130 , а материалы которые требуют такие температуры у меня не редки.
 5. Yesterday
 6. Last week
 7. Поискал -поискал и так толком ничего не нашел, возможно положу базальтовый картон (типа такого https://promtehservis.com/drugie-izdeliya/bazaltovyj-karton.html ) и этим противопожарные действия ограничу. Собрал нечто среднее между нормальным устройством и макеткой,Основа nodemcu, к ней 2 термодатчика, 2 вентилятора , 4 реле 2 на свет 2 на включение принтера. Отключение принтера предусмотрено только через интернет, чтобы случайно не вырубить , да и выключить просто надатием кнопки не отключить, надо в отдельное поле вписать пароль . Свет и включение на одной кнопке. Реализация - если подсветка включена и кнопка держится более 3 секунд то принтер будет включен на том канале где включен свет. Короткое нажатие по очереди включает свет . Мониторинг доступен через вэб хоть с компа хоть с телефона. Можно прикрутить еще термодатчиков при неоходимости и вывести их на вэб страницу. При желании не сильно сложно селать управление через телеграм, но мне не надо Кроме того у меня валяется некстроновский дисплей где-то , думаю тоже прикручу, и выведу кнопки света вкл-откл принтера , но это сильно потом будет Жду мебельщиков, потом ставлю тестирую, настраиваю пи регулятор , выкладываю отчет. Если кому-то надо то положу схемы - исходники
 8. Earlier
 9. Противопожарную капсулу добавь
 10. Заказал у мебельщиков шкаф, давно в мастерской пора было навести порядок, и пока жаба спала заказал. Денег конечно он мне получился не мало, зато такой как я хочу. Пришла в голову мысль и я ее точно буду реализовывать в этом шкафу. Буду делать онтроллер на базе nodemcu или ардуино уно + есп, тут зависит от того что в итоге будет в техзадании чисто есп дешевле есп + ардуино может больше, выходов и входов больше, тогда нагрев например можно добавить https://arduino.ua/prod2014-plata-razrabotchika-arduino-unowifi-r3-ot-robodyn Пока что Обвязка - реле 2 шт, управление светом/ вентиляторами мосфеты- 4 шт , два датчика температуры ds1820 одна кнопка Задачи управление питанием на 2 принтера , через веб контроль температуры в камере и при превышении проветривание вентилятором управление светом через веб или с одной кнопки , логика 00 01 10 11 , т-е максимум 3 нажатия на выбор нужного режима. или выбор в веб может еще есть мысли или идеи что еще туда добавить, пока все на уровне идеи в голове это не сложно, даже на уровень блок схемы не вышел так что принимаю идеи. готовый проект потом выложу
 11. Остаточно переїхав на напругу 24,5в. Виникли проблеми з останнім релізом Marlin 2. Робоча версія - Marlin bugfix - 2.0.x від 03.10.2019р Нагрівач хотенду - 24в; Стіл - 12в з обмеженням потужності #define MAX_BED_POWER 190 //17в на стіл; Вентилятори всі керовані прошивкою на 12в з обмеженням потужності #define FAN_MAX_PWM 100; Обмеження потужності LED стрічки - #define CASE_LIGHT_MAX_PWM 100; Нагрів столу до 100С тепер торохи білхе ніх 1 хвилина. Хотенд прогрівається набагато довше. Зробив регулювання PID столу та хотенду. На данний час - принтер готовий до "бою". Залишилась проблема з зміною висоти столу після автоматичного вимірювання поверхні столу.
 12. Я прихильник того що все має бути максимально безпечно організоване. Особливо якщо не через плату управління підключені вентилятори.
 13. По поводу вентиляторов. DC-DC не обязателен,в настройках марлина снижаем PWM в 2 раза. И все
 14. @Deniss @KomAndr В мене перший БЖ був SMPS 1500. І стояв збоку від принтера на відстані витягнутої руки від мене )))
 15. В порівнянні з звічайним блоком живлення - монстр, а от 1500 це годзіла! Він так реве, що ну його нафіг... Цього блоку вистачить с головою.
 16. Це не монстр. Монстр SMPS 1500 . Хоча він за розміром меньший але турбіни охолодження це щось неймовірне
 17. Спробував цей китайський блок живлення - не тримає він навантаженні 15А. Напруга просідає до 17в. Надрукував кріплення та поставив монстра - SMPS 1000 На разі відкорегував прошивку під 24в. Як що все піде за планом, сьогодні під'єднаю електрику. П.С. Маю велике бажання здихатися від фанерного полу на принтері. Я вже задовбався вибирати по кутах частки пластику після друку. А без дна достатньо буде підняти принтер та протерти стіл.
 18. На данний час створений баг-репорт, підтягуються люди в яких є подібна проблема. Поки немає відповіді розробників я вийшов з цієї ситуації додавши, у стартовому скрипті, повторний промір столу, але, як що просто повторити два рази G29 - це не спрацьовує. Вій кусень коду G28 ;move X/Y to min endstops G29 G0 X-10 Y6 F5000 ; переміщення сопла на край столу G29 ;Replay G0 X-10 Y6 F5000 ;Replay Після такого фокусу висота вісі Z відповідає значенню Offset_Z. Чекаю на вирішення проблемі від авторів ПО.
 19. @iYura Було вельми дивне відчуття - він ще притягнув декілька форм які я моделював ))) Це нагадало початок 2000-х коли з товаришем йшли по продуктовому магазині в одному з обласних центрів. Він працював в дизайнерській конторі яка багато етикеток розробляла. - Це я малював, Це Петро, Це мій брат. Це я. )
 20. @TTND так, Сергій контактний дуже, має десятки історій доки млинці підсмажуються). Шкода що розминулися
 21. @iYura Я Вас шукав. Але дівчата не могли Вас знайти... Добре що хоч Інну з Монофіламента побачив ) І приємно поспілкувався з товаришем при вході, з тим що блінного принтера притягнув. Світ виявився дуже тісним. Він друкував мої моделі клієнтці, коли мій принтер був розібраний.
 22. А дендрозліплений принтер в товаришів на першому поверсі зліва від входу був готовий ) тільки не працював нормально ) Я також на це надіюся ) Погано те що не знайшлися там.
 23. @KomAndr не факт, не факт) з фестивалями ніколи не знаєш, чи не останній це)))
 24. На жаль, так склалось, що наш принтер був не готовый до виставки, та й обставини були не на нашу користь. Нічого, сподіваюсь це не останній фестиваль!
 25. @TTND дякую! тре було візитівки роздавати)
 26. Ходив я там, розпитував чи хтось знає за 3dua.info. Знають, але нікого не знайшов кого тут наче знаю )
 27. Привіт! Дякую за підтримку, ми це зробили;) Це фото одного поверху. Було 2+лекційна, вийшло наче непогано. Альбом тут, кілька днів буде доповнюватися https://www.facebook.com/pg/RepRapUA/photos/?tab=album&album_id=139426250741696 Дякую за підтримку форуму!
 28. Анкети учасників пішли http://makerhub.org/?s=reprapua
 1. Load more activity
×