Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  528
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

KomAndr last won the day on January 21

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

134 Excellent

2 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрей
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

1,329 profile views
 1. KomAndr

  Филамент

  SAN забрал бы на попробовать - поиграться.
 2. KomAndr

  Привід.

  Так я принесу. Твій улюблений АБС+
 3. KomAndr

  Привід.

  Так надрукуй його білим АБС-ом, та намаж. Спробуєшь, покажеш як воно виглядає.
 4. Зробив моделювання коробки під цю плату. Роздрукував нижню частину, але щось пішло не так і надрукувалось тільни половина. Переробив моделювання верхньої кришки з урахуванням висоти вже надрукованої нижньої. Змоделював вентилятор обдуву на 92мм. та поставив друкувати. Але мене чекав новий приколяс... А ось і сам сюрприз: Все це сталося коли друк був запущений з роботи та під наглядом тільки однієї камери, яка тільки дивиться за столом. Мене це не зупинило Прошивку Klipper вже підготував під цю плату. Чекаю на закупку 4-х дротового шлейфу, та буду повністю переклидувати проводи. Так що на мене знову чекає величезна переробка. Попутно буду переробляти розташування котушок ффіломенту, та подачу його до екструдеру. Є задумки - буду втілювати. Далі буде.
 5. На платі SKR 1.3 поставив ТМС 2130 SPI, ну це ви вже бачили по моїх записах. Пару тестів виявили неприємні результати. Як що прискорення 3000 драйвера по ХУ починають пропускати кроки, моделька зїзжає. Не наче і обдув стоїть прямо на драйвери. Переробив кришку зімітував канал продуву драйверів, та поставив тихий вентилятор noktua - все одно зміщеня слоїв є. Перемоделював під турбинку 5015, поставив її щоб дула знизу вгору - все одно зміщеня. Пробував радіатори - горячі. В наявноті біли двійко ТМС 2209 під UART, но новий рік замовив комплект таких самих. По характеристикам вони не такі "гарячі" як ТМС2130. Ну а під цей "кіпіш" прийняв рішення знову переїхати, але вже на SKR 1.1 PRO Такий крок я роблю, щоб позбутися окремих мосфетів на обдув хотенду, та управління освітленням. Ще залишиться пару вільних каналів.
 6. KomAndr

  Привід.

  Знайшов на Thingiverse привіда та вирішив надрукувати його флюорисцентним пластиком. Як би цей пластик довше світився - булоб цікавіше, а загалом вийшло не погано.
 7. Рано чи піздно кожен стикається з проблемою кріплення філаменту на котушках. В деяких пластикових вже є отвори, но не завжди доцільно в них сувати пруток, так як він потім, ймовірно, проткне наскрізь пакет в якому зберігається пластик. А котушки від Плексіваер взагалі картонні. На швидкоруч змоделював пару різних затискачів. Як кажуть на різний смак. Я сам, здебільшого, використовую третій варіант на котушках Плексов, а другий на пластикових від іньших виробників. Clamp_wire.rar
 8. Доповнення 3 Калібровка термісторів хотенду та столу. Як завжди портібно мультіметр с термопарою. Термопару прилаштовуємо на нагрівальній кубік поруч із соплом та робимо три заміри температури. Кімнатна температура, приблизно 20-25С, 200, та 280С. Калібрувати будемо знаходячи опір термістора при ціх температурах. В терміналі вводимо команду: QUERY_ADC name=extruder pullup=4700 Ми отримаємо відповідь Як бачимо при температурі 18,7 С опір на термісторі 105595.129 Ом Робимо для себе табличку - показники термопари та опір термістора. На скріншоті вже виправлені показники. Температуру записуємо ту, що показав мультіметр, а опір з виводу вікна терміналу. Далі нагріваємо єкструдер так, щоб термопара стабільно показувала 200С, знову відправляємо команду та записуємо опір для температурі 200С за мультіметром. Так само робимо і для 280С. Може статися так, що кліппер зупинить принтер з помилкою - низькє значення АЦП. Тоді перезавантажуємо його кнопкою Firmware, та зменьшуємо температуру на пару градусів, чекаємо, щоб вона нормалізувалася та знімаємо останній показник. Коли маємо на руках всі три показники вносимо їх у конфігурацію принтеру. Відкриваємо плагін OctoKlipper та записуємо перед секцією "extruder" як у зразку. Тільки пишіть свої значення опору термістора [thermistor NTC100K] temperature1: 21 resistance1: 94700.904 temperature2: 200 resistance2: 358.545 temperature3: 280 resistance3: 84.414 Замість NTC100K можно написати свою назву термістора. Далі в секції екструдера міняємо стандартну назву термістора на свою sensor_type: NTC100K Повинно получитися приблизно як на скріншоті Натискаємо збереження конфігурації. Принтер перезавантажиться і на дісплеї, як що він використовується, маємо показники температурі, а не значення в "папугах" За таким самим принципом калібрується термістер столу тільки команда для відображення опору термістера столу віглядае так: QUERY_ADC name=heater_bed pullup=4700 Значення записати треба перед блоком [heater_bed] , змінити назму термістера, щоб не повторювалася, та в цьому блоці замінити назву стокового термістера на свій.
 9. Доповнення 2 Babystepping Klipper не розуміє деякі команди Марлін. Наприклад той самий бебистепінг М290 Тому є варіант навчити його цьому Використовуючи плагін до Октопринту "Castom controll commands" Створюємо кнопки з текстом SET_GCODE_OFFSET Z_ADJUST=0.02 Ця команда підніме сопло при друку на 0,02 мм Як що додати мінус тоді сопло опуститься. У попередньому допису є зображення як виглядають кнопки у октопринті. Яку відстань прописати в команді то на Ваш розсуд. Найбільш ходові параметри, на мою думку це 0,05 мм та 0,1 мм
 10. Залишилось: 2 days and 19 hours

  • FOR SALE
  • NEW SELF

  Виготовлення BFP_Touch - зонду для автоматичного регулювання висоти столу. Можливе моделювання персонального кріплення для Вашого прінтеру +200грн. Завдяки використанню оптичного кінцевику - точність вімірювання, повторення вимірювання, коливається в межах 0,02 - 0,05мм.

  300.00 UAH

 11. KomAndr

  Arduino Due і EEPROM

  Мої вітання! А в прошивці активован EEPROM? П. С. Треба шукати FFNull він шалений фанат цієї теми, але він психанув, та повидаляв всі свої повідомлення. Так само і з телеграмканалу видалився.
 12. Расчёт Vref для DRV8825 Current Limit = Vref * 2 Vref = Current Limit / 2 Например для шагового двигателя 17HS4401: Vref = 1,7 / 2 = 0,85В Обычно Vref ставят ниже, для снижения температуры нагрева шагового двигателя. У тебя правильно выставлен Vref, можно снизить на 10-15%, но не ниже. т.е. не ниже 0,7в Нагрев шаговых двигателей приемлем до температуры 70 - 80С. Если и при этом будет проскок - устраняй заедание. Возможен перекос валов т.е. не параллельность их, чтоприводит к заеданию. Желательно снять ремни с осей ХУ и рукой проверить на заедание перемещая каретку и стол. Найти его и устранить. П.С. перемычки все три стоят под драйвером? П.П.С, чем более технологичная электроника устанавливается в принтер - тем требовательнее она к механическим допускам.
 13. @Сергей это говорит о том, что в месте сдвига есть заедания в механике. В ручную нужно проверить плавность перемещения осей ХУ, выявить момент заедания и устранить его. Или поднять Vref на драйверах ХУ, не уверен, что правильно установлен этот параметр для двигателей. Есть формула расчета Vref для каждого типа драйверов. Так же это может произойти из-за слишком завышенного ускорения и большой скорости перемещения. Программно это не исправить.
 14. @Poltava83 По моей ссылке сразу прессуй чувака на ровность винтов! Может прислать кривые. Я ссылку дал как вариант для понимания. По ссылке у Сергея тоже самое, но есть еще гайки с антивоблингом.
 15. @Сергей то что нужно и еще вот такие гайки http://diyshop.com.ua/index.php?route=product/product&product_id=776
×