Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  1,011
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  170

KomAndr last won the day on October 25

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

300 Excellent

8 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрій
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA mark2 Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

6,936 profile views
 1. Колись грався з ESP3D, але не сподобалось. Віддав перевагу кліпперу і не жалкую. Раджу не гаяти час з цим ЕСП, спробуйвати перейти на кліппер і отримувати насолоду. Для початку підійде навіть старий ноут, чи нетбук. П. С. Кліппер чудово підходить для бутерброду на рампс 1.3 та мега 2560.
 2. то марлін глючний, біда у ньому!
 3. Так, Creality Ender 6 поставляється з 32-бітною платою V4.3.1 із драйверами TMC2209. Але марлін він такий! У тєлєгє є відео як їздить принтер по колу на марлі і на кліппері на різних швидкостях.
 4. Це проблема у материнській платі, а точніше у мікроконтроллері, або у самій моделі, як що використано дуже багато полігонів для відтворення кола. Банально не вистачає обчислювальної потужності контроллера. Таке спостерігається на 8 біт контроллерах та прошивках типу марлін. Щоб позбутися цього - треба переходити на 32 бітні тали, або ставити одноплатник та прошивку кліппер.
 5. KomAndr

  Two Trees SP-5

 6. KomAndr

  Two Trees SP-5

  Version 1.0.0

  0 downloads

  Набір стокових прошивок для Two Trees SP-5
 7. Настає час коли ми стикаємось з проблемою виходу з ладу мікро сд карти, а на ній вся робоча система і що тепер робити?! Ось і розберемось що робити. На разі, раніше рекомендували створювати образ робочої системи за допомогою віндової програми Win32DiskImager, але є один великий недолік - отримуємо образ який дорівнює об'єму сд карти, тоб то як що карта на 16Гб, то образ буде тако ж 16Гб. З цим можно зміритися, але для його відновлення потрібна сд карта какого самого об'єму, або більшого. Як що китайці намахають з об'єемом хоча б на один байт меньше - образ не запишется, або не стартує сис
 8. Тут палка о двух кінцях. Парні запустили виробництво коли основні виробники сіли по норах! Так у них пластик не дуже якісний, особливо з боку вологи та діаметру. Сопло кладуть не бонусом, а, я так підозрюю, як натяк, що таким діаметром треба друкувати. На каліброваному по температурі екструдері - дійсно друкується на 190-200° з ТБ фуллметалл. Щоб надрукувати щось більш-менш путне - треба сушити пластик майже добу. Я розумію, що такі трабли для виробника пластику недопустимі, але, під час війни вони створили лінію, та й ще надають скидки при друку на потреби ЗСУ!
 9. Як що використовувати зарядний пристрій до АКБ - нічого не треба додавати. Чим більша відстань від АКБ до споживача - тим більша втрата напруги. На метрі можно загубити до 1,5в Саме цей фактор став пройграшем постійного струму у "боротьбі струмів"
 10. Схема сама проста Діод бажано поставити парою, щоб збільшити пропускну здатність першу і третю ноги об'єднуєш з першою і третьою ногами другого діода, 2-і ноги першого та другого. На 1та 3 ноги подаєш плюс з АКБ, з 2 подаєш на плюс блока живлення принтера https://imrad.com.ua/ru/mbr3060pt-e3-45
 11. Правильний висновок! Як що принтер дійсно 24в і стіл так само, а не від 220в, то два послідовно з'єднаних 12в АКБ підключаються через збірку діодів шотке прямо на +24в БЖ. Окремий БЖ (зарядний пристрій) на 24в чіпляється на АКБ - виключно для заряджання цих аккумів. При зникненні світла живлення принтера продовжиться від АКБ, при відновленні електропостачання принтер перейде на свій бж, а АКБ почнуть заряджатися від свого зарядника, але раджу зарядний пристрій АКБ поставити з обмеженням по току, бо два висаджених АКБ зі старту легко 30+А смоктануть з зарядника. П.С. автомобільні АКБ
 12. під кліппер краще окремий екран з тачем(під одноплатник) і поставити KlipperScreen.
 13. Може під рампс краще купити мегу 2560 і не мати проблем? Наразі, потім на старий ноут поставити лінукс та кліппер і буде космоліт у порівнянні з марлею.
 14. Там у меню екрану повинно бути щось типу підключити медіа.
 15. то питання не до мене, а до німців, які придумали чіп, та до китайців, які його скопіювали невідомо як.
×
×
 • Create New...