Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  624
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  80

KomAndr last won the day on May 22

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

168 Excellent

3 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрій
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

1,836 profile views
 1. @satanss88 з флешкою може якась трабла у самій прошивці екрана
 2. @satanss88 а як що друкувати не з флеш, а за сд карти? Тут треба брати до уваги, що TFT екринчик - то є самостійний мозок і вже марлін виконую прості накази яки отримує від єкрану. Коли друкувати з компа - екранний мозок не вносить ні які поправки. Один і той же Г-код не може друкуватися з різницею у 4-и години. Тоді повинна бути наочна різниця в швидкості друку. Як виправити цю траблу я не уявляю. Треба проводити тести з друком однієї і тієї ж моделі у різних режимах. Можливо треба оновити прошивку екрану, може вже виправили щось у нових. П.С. я маю таку саму плату і рекомендую докупити маліну зеро, поставити октопринт і перейти на кліппер. Получається більш технологічна зв'язка і відпадає необхідність ганяти з флешкою від компа до принтера.
 3. KomAndr

  Обдув PETG (ПЕТГ)

  Просьба воздержаться от взаимного неуважения и оскорблений!
 4. KomAndr

  Обдув PETG (ПЕТГ)

  @StuffHouse3d по фото и видео с обьяснениями я вижу присутствие волосни. Если на модели обдува это понятно и закономерно, то на модели, у которой нет свободных перемещений вообще не понятно откуда сопли! По поводу замечаний яко бы не раскрыта тема на какое сопло сколько дуть, какое давление потока, какая скорость - я думаю это предвзятость. Производители не пишут вообще про обдув Пета или Копета. Понятно, что на малых деталях и больших скоростях печати - обдув нужен даже АБСу. А вот опыт и наблюдения по поводу дуть на копет - стоит прислушаться. ИМХО. Ну и в довесок - ниже фото КоПет от 3дпласт без обдува П.С. есть еще ухищрения печати этими пластиками такие как: Исключение свободных перемещений печать без подьема сопла обязательная сушка перед печатью Но у этих ухищрений есть и отрицательная черта, влияющая на эстетическую сторону. П.П.С. лучше делиться своими наработками чем уличать кого-то и вести неоправданный спор.
 5. Я придбав у китів довжиною 1м у капсюлі.
 6. @TTND Дякую, візьму на замітку. У телеграм каналі наче вже підключили цю зв'язку до кліпера.
 7. На принтері не перевіряв, а на вимірювальному приладі, як на зображені нижче, працює справно.
 8. KomAndr

  Обдув PETG (ПЕТГ)

  Ну наконец-то!!! СПАСИБО! Будем пробовать бороться с насморком!!!
 9. Можно бьіло перевернуть разьемьі, коль уже снял.
 10. Як тільки з'явилися ТМС5160 зразу захотілося їх придбати, але на той час вони кохтували не гуманно! Але час іде, а вони дешевшають. Ось я на копичив трохи грошенят та купив свою мрію. Цілих 2-а драйвери. Так як ТМС2130 у мене дуже грілися і не допомогав даже канальний продув равликом 50х20, і при великих прискореннях, або швидкостях, були зсуви шарів друку - ці драйвери стали знахідкою. Максимальний струм аж до 4А дозволяє, у подальшому, поставити більш міцніші мотори. Як кажуть - купівля з запасом на майбутнє. У день отримання їх на пошті я і поставив на принтер и почав тестувати на різних режимах друку, швидкостях, прискореннях та обдуві. На разі можно повертати "тихий" вентилятор на обдув материнки. Драйвери майже не гріються. Результатом роботи драйверів я залишился задоволений!
 11. Придбав два драйвери ТМС5160 та вирішив поставити їх на SKR та налаштувати у klipper. На данний час цей драйвер треба модернізувати. Треба викусити ніжку CLK та підпаяти її на GND(мінус) У конфігурації Кліппер закоментував існуючи параметри драйвера ТМС2130 та додав секцію з ТМС5160: ######################################## # TMC5160 configuration ######################################## [tmc5160 stepper_x] cs_pin: P1.17 spi_software_miso_pin: P0.5 spi_software_mosi_pin: P4.28 spi_software_sclk_pin: P0.4 ##diag1_pin: P1.29 microsteps: 16 run_current: 1.200 hold_current: 0.500 stealthchop_threshold: 250 [tmc5160 stepper_y] cs_pin: P1.15 spi_software_miso_pin: P0.5 spi_software_mosi_pin: P4.28 spi_software_sclk_pin: P0.4 ##diag1_pin: P1.27 microsteps: 16 run_current: 1.200 hold_current: 0.500 stealthchop_threshold: 250 Також довелось інвертувати напрямок руху вісей, відносно раніш налаштованих на драйверах ТМС2130 [stepper_x] step_pin: P2.2 dir_pin: P2.6 #!P2.6 enable_pin: !P2.1 step_distance: .0061854302 endstop_pin: P1.29 # P1.28 for X-max position_endstop: -7 position_max: 277 position_min: -7 homing_speed: 80 Як бачимо - достатньо прибрати "!" з параметру dir_pin перед піном плати.
 12. А на 5в є ще якісь споживачі у принтері? На Мега2560 слабке місце лінійний перетворювач LM1117. перешкоди можно спробувати погасити електролітом 10мФ 15в під'єднаним до контактів живлення серви. Судячи з того, що принтер хомиться та робить проміри столу з екрану доводить, що прошивка і принтер з бфтачем працюють нормально. Думаю, що можно виставити оффсет Z з екрану і спокійно роздрукувати тестову модель з СД картки. По помилці з'еднання з компом - спробувати змінити порт USB, або шнурок поміняти. П. С. Одного разу мій комп на відсіч відмовлявся з' єднуватися з мегами, пробував 3и штуки, а з скр нормально. При цьому ноут нормально всі меги бачив. Я на компі видалив пристрій com порт chu340 з драйверами, перепідключим мєгу і драйвери скачалися з інету та з' єднання відновилося.
 13. @Misha добре, яка плата? Здається, що не вистачає живлення по 5в, або якісь перешкоди по живленню. Я вперше з таким стикаюсь. Може спробувати ще у нашому телеграм каналі запитати? Там більш жвавіша діскусія.
 14. @Misha спробуй з'єднитися пронтерфейсом. Бажано після прошивки скидати EEPROM командами М502 та М500, або з екрану reset eeprom, store setings
 15. @Misha це помилка з'єднання принтеру і компа, на скільки я зрозумів. Як що відправиди в дім просто з екрану принтера, а потім bed leveling він проміряє стіл? Бажано конфіг прікріпити, подивитись що до чого.
×