Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  89

KomAndr last won the day on September 15

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

181 Excellent

3 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрій
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

2,270 profile views
 1. Найбільш цікаві плагіни до Октопринту: Terminal Commands Extended дякувати @savenko_egor у телеграм каналі Тим хто обновив Pyton у Октопринт до версії 3 - два наступних плагіна - дякувати @Anton_Sidorenko_3D_print у телеграм каналі OctoprintKlipper3Plugin https://github.com/cowboy3d/OctoprintKlipper3Plugin/archive/0.0.1.zip OctoPrint-FanSpeedSlider https://github.com/jim-p/OctoPrint-FanSpeedSlider/archive/master.zip
 2. @StuffHouse3d Ну, собственно, электроника - наука о контактах, а выгоревший контакт - свидетельство, именно, плохого контакта. Можно заменить на прижимные клеммы, будет лучше, чем вот это. Прижимные, такие же как рядом синенькие, но большего размера. Все таки на столик ток идет через эти контакты и не 3А, как на сопло, а от 10А и выше. Вот и выгорают контакты от плохого контакта и искрения.
 3. Хочу записати всі витрати на принтер, та побачити реальну вартість само збору. По можливості пункти таблиці будуть вміщати посилання на сайти і магазини де це придбалось. https://drive.google.com/file/d/1MXFF2OOGCrhR5fkwFrW4aRzqlOTqSELM/view?usp=sharing
 4. KomAndr

  Люміній. :)

  Коротенько. Промоніторив ринок станочного профілю у Києві - зупинився на двох конторах, це на Сирецькій 9, та Софіївська Борщагівка. Як що не враховувати вартість порізки - дешевший профіль на Борщагівці, але 5грн за різ проти 2грн за різ набігає копійочка. Вибирав між простим і анодованим. Зупинався на звичайному профілі. Принтер все одно буде стояти вдома. Приїхав на сирецьку і за годину у багажнику опинився комплект на нову цяцьку. Заїхав відразу за метизами і розачарування - нема у них гвинтів М5х8 і на складі також. Но нічого страшного. Проект, як кажуть, довготривалий. Почекаємо. Єдине не дає покою, як мене вдома зустрінуть з новими пасочками??? П.С. у табличці забув врахувати ще профіль на стіл. Загалом весь профіль коштував 1833,56грн
 5. Пройшло вже май же 2 роки як я користуюсь принтером EvA. За цей час було багато вдосконалень, та переробок, але місця принтер почав займати все більше і більше. По трошу я дійшов висновку, що бокси для філаменту потрібна річь, але і доволі не зручна! Здоровецький бокс на 5-ть котушок постійно прив'заний до принтера і навколо цього скрізь незручноті, та й все одно філамент у боксі треба, час від часу, просушувати. Ось з такими думками я дійшов висновку, що треба зробити нормальний принтер з розсташуванням котушок над принтером, да так, щоб під час друку, нагріте повітря постійно сушило пластик. А ще зразу встановити ременеву передачу на вісь Z, BMG екструдер від Мелоунів, збільшити робочу зону до 210х310х320мм, зробити принтер закритим, та ще деякі задумки. Все це вилилось у моделювання новї версії принтеру. Ось такий вийшов бобінний магнітофон "Юпитер", "Sony", "Akai" Вигадуйте самі.У кого на що вистачить фантазії.
 6. Нуна купить термометр с термопарой, правда после калибровки будет просто лежать, но все же может и в хозяйстве пригодиться.
 7. @Rebe_L все индивидуально и мои параметрьі вряд ли подойдут. ИМХО - сначала нужно откалибровать термисторьі, чтобьі на табло бьіда температура, а не попугаи, а потом приступать к башням. Свойства пластика могут меняться от партии к партии. На канале есть @uri которьій усовершенствовал єндер и вроде не жалуется на качество печати, но я не сторонник роликов и боудена. Доводилось иметь дело с пережатьіми роликами. На них появляются ямки и в дальнейшем только их замена.
 8. Может слабьій прижим или большая скорость. Рекомендую проводить калибровку на горячую, с продавливанием 100мм через пронтерфейс или любой другой слайсер,предварительно отмерив нужное расстояние на прутке +10мм Изменения в прошивку вносить командой М92.
 9. Єто или старьій или пересушенньій пластик. Есть катушка такого. Феном для волос размягчаю и вьіравниваю начало, чтоб заправить его в принтер, потом печатает нормально. Но если будет петля - лопнет сразу.
 10. Дьік температурная башня спасет отца демократии.
 11. А я упорно сидю на Плексах. Вон вчера, сидя в палатке на море, запустил печать и отпечатал заказ. Если правильно подобраньі параметрьі - никаких проблем с АБС не будет.
 12. Після прошивки обов'язково давати команди М502 та М500
 13. @i_vetal_i На У збільшений струм, як що мотори однакові - не треба робити такі різні значення. ТМС2208 максимально може до 2А.
 14. @i_vetal_i для трініматиків 2208 треба інвертувати рухи моторів. Команда М122 показує стан драйверів а не моторів. Як що по м122 знизу вивід терміналу на ХУ - ок, то все нормально. перевірь кількість кроків на вісях. Вони повинні бути відповідні для мікрокроків 1/16, та однакові.
 15. @DmitriF вот лентяй. https://3dua.info/forum/36-klipper/
×