Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  1,052
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  178

KomAndr last won the day on March 20

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

315 Excellent

8 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрій
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA mark2 Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

7,256 profile views
 1. Перше - скинути всі налаштування слайсеру у початок, вибрати профіль під свій принтер і не міняючи нічого, надрукувати тестову модель.
 2. Якщо комутація підігріву столу реалізована за таким варіантом керуючий транзистор знаходиться на додатковій платі.
 3. Так вище писав, мосфет на платі згорів. Якщо лінькі знімати плату і ремонтувати - береш любий вільний пін кінцевика, у конфігу назначаєш на нього нагрів столу, той пін під'єднуєш до виносного мосфету. Або відпаюєш мосфет, керуючу ногу замикаєш з виходом мосфету - буде працювати через виносний мосфет.
 4. Поміряй напругу на пінах нагріву столу на платі. Вангую, при ввімкнені принтера там постійно +24в. Це може свідчити про замкнувший на мінус пін керування нагрівом столу, або його пробило на мінус на стоковому мосфеті. Керування нагрівом іде мінусом через мосфет. Перевіряй мосфет на платі.
 5. Даремно. Цей резистор 4,7kOm стоїть на платі. Треба відносно цього опору нагрітися по термопарі на кімнатну температуру, 200, та 260° і визначити отриманий опір, та вписати його у табличку. Тоді буде все добре. А загалом, краще поставити термопару на сопло і закрити питання з температурою назавжди.
 6. А чого не питався - допомогли б?! П.С. є ще сервіс продажу http://prodayko.3dua.info/
 7. Збирати ворону і економити? Це все одно, що купити мерседес, а запчастини пхати від пежо.
 8. Краще подивитися у бік оранж пі, або расбері пі
 9. Не сперичаюсь, але мені вай-вай краще за кабель, бо задовбала тая павутина на робочому місці.
 10. Хіба що приїде з картою на якій все налаштовано - підключити і якщо стартане кліппер - норм, але що з ЮСБ портами - не відомо і перевірити на колінках не вийде. Б/В - це все лотерея.
 11. 1. Марля вміє 4 мотори зет і вирівнювання порталу ціми моторами, але гайди від ворони не підійдуть! Все доведеться марлінити! 2. Октопус можна запустити на реп-рап, при наявності вай-вай адаптеру на платі, буде веб інтерфейс і керування майже як у кліппері. Але знову, ворону доведеться повністю адаптувати під реп-рап, багато чого переписувати у новому конфігу. Ворону треба збирати по докам автора і не вигадувати всілякі збочення, щоб потім не задавати глупих запитань...
 12. На марлі буде працювати, а для кліпперу потрібне середовище linux, тобто це програмний комплекс, який розміщено на сторонньому хості(одноплатний компьютер, ноут/нетбук, тв-бокс, то що) У мізки материнки записується мікропрограма, згенерована кліппером, для керування кінцевими пристроями(моторами, кінцевиками, нагрівачами, вентиляторами, то що) Більш детально про кліппер можна знайти у ютубі.
 13. Я даремно зробив світлину зі складом речовин? Важко нагуглити що таке PVP&
 14. А зайти у АТБ і придбати рідкий пластир вже проблема?
×
×
 • Create New...