Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  1,183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  203

KomAndr last won the day on March 21

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

355 Excellent

8 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрій
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA mark2 Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

8,361 profile views
 1. Уважно подивитись на яку клему підключений мотор екструдера, може не на тієї клемі була операція. Бажано мультіметром перевірити. А екструзію перевіряти через пронтерфейс, нагріти хотенд і продавити пластик.
 2. 1. Почитати тут, у підручниках, як виставляється offset_z, та висота першого шару. 2. Так само, у підручниках, стаття про мотори і як зробити реверс без перепрошивки.
 3. Треба не поробкою виробника користуватися, а вибрати конфіг до свого принтера https://github.com/MarlinFirmware/Configurations/tree/bugfix-2.1.x/config/examples У конфігу вказати свою плату. Зібрати прошивку, прошити і перевірити напрямки руху вісій, далі провести калібрування кроків всіх двигунів, відПІДити всі нагрівачі і запустити тестовий друк.
 4. А чому ні? Якщо смолу є чим склеїти, або деталь поділена на частини, які з'єднуються зачіпами. Але треба впевнитись, що на неї не буде навантажень.
 5. По фото це не зміщення шарів, це проблеми з екструзією. Треба починати з калібрування кроків мотора екструдера, потім калібрування флоу(потоку) Про калібровку екструдера є тут у підручниках, наступні калібровки вбудовані у сс та орку. Рекомендую відразу на орку пересідати.
 6. Так за це з самого початку появлення пластин кожен власник пише. П.С. для ПЕТ пластиків чудово працює євробляха (пластина з магнітної нержи), взагалі без адгезиву липле, при наймі у мене так. Якщо важко знімати модельки - треба у морозилку покласти на 5-15хв. Відстрілює на раз-два.
 7. Треба збирати марлін на свій принтер
 8. Може треба конкретику писати, фото прикладати? Написати, що робив і що не працює - нє? Магічний шар пропив.
 9. Eva mk 2, бфтач в2, та то4ка в2 - працює. Плата SKR 1.1 PRO - допоміг?
 10. Так на кагалі вже відповіли - дивитись у бік термістора, потім калібрування ПІД.
 11. Якщо уважно переглянути конфіги на гіті - там є файлік з аліасами, де можна подивитися всі піни і нові назви. Для зручності раджу тамже взяти конфіг для рампс 1.3, всі піни будут проставлені. Залишиться тільки підкорегувати під свої потреби.
 12. Як кажуть: - Ніщо не вічно на землі! © Бувають випадки коли серви виходять з ладу, по різним причинам: у когось після ДТП, у когось електроніка здохла... Стає питання заміни і налаштування. Нижче посібник саме по налаштуванню механіки після заміни сервопривода. Інструкція підходить для любих видів серв. Розглядаємо заміну серви на зонді To4KA з 2-х грамовою сервою. KLIPPER - команди писати командному рядку веб інтерфейсу # Servos To4KA [servo To4KA] initial_angle: 17 [probe] activate_gcode: SET_SERVO SERVO=To4KA angle=100 G4 P400 deactivate_gcode: SET_
 13. Звісно не буде друкувати, бо немо чого. Треба перевіряти, щоб код записався на флешку. П.С. поки не почав звикати до слайсерів - видаляй нафіг ту куру! По слайсерам прюша, або орка. Останній має мову.
 14. Коли ти працюєш по SSH від імені юзверя - треба додатково вводити sudo, а коли працюєш консольно, прямо на одноплатнику під рутом - sudo вже не потрібно.
×
×
 • Create New...