Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  64

KomAndr last won the day on February 13

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

137 Excellent

3 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрей
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

1,426 profile views
 1. KomAndr

  Карта стола в октопринт

  @Deniss В общем не знаю в чем было дело, но после обновления клиппера через: cd ~/klipper git pull ~/klipper/scripts/install-octopi.sh Изменения в конфиге сохраняются. Полтергейст. И да. Твой датчик филамента интегрировали в прошивку!
 2. KomAndr

  Карта стола в октопринт

  @Deniss что-то видимо я делаю не так. Обновился до версии Firmware version: v0.8.0-297-g9818055a, удалил старую секцию [bed_tilt] и метод калибровки в макросе G29. Вношу изменения согласно твоей методе. Прописываю секцию [bed_mash] со своими данными и вношу в макрос G29 строчку BED_MESH_CALIBRATE METHOD=automatic После сохранения в плагине октоклиппера конфиг принтера пропадает. Через SSH размер Printer.cfg - 0b Что я делаю не так?
 3. Стикнувся сьогодні з двома помилками при старті друку. Перша : Хвилин 5-ть уйшло поки я допетрав, що це при старті не скидається відстань пройденого шляху на вісі екструдера. В прошивці закладена відстань 50мм. Рішення: Додав на початку стартового скрипта команду G92 E0 ; скинути пройдену відстань на єкструдері. Друга: Виявилось це вносились зміни октолапсом в G-code для того, щоб відвести голову вліво, для скріншоту. Треба правильно налаштувати профіль октолапсу, та вказати реальні офсети вісі Х У. П.С. додавайтє свої помилки та рішення, зробимо невеличку базу знань.
 4. Тапки не мои, а @Magg_ot- выкладываю как есть. Оригинал на канале https://t.me/ukraine_3dua_info Могу посоветовать зашкварный метод "выравнивания" стекла. Снимаем стол, мажем тонким слоем КПТ-8, потом расчёской с мелкими зубцами вспахиваем пасту и получается что-то типа мини канавок, важно делать равномерно все, как и равномерно намазать пасту. Потом кладём стекло на максимально ровную поверхность в доме и сверху на него кладём стол с пастой. Скалкой для теста не сильно "вкатываем" стол в стекло. Потом аккуратно снимаем и получаем более менее нормальный стол. Из минусов: не возможно снять стекло, воздух под стеклом очень замедляет прогрев стекла. Из плюсов: нет нужды в прищепках. Мне этот вариант помог с самодельным кривым столом из Д16Т
 5. Мои поздравления. Странно конечно, что пришлось так сильно "кромсать" прошивку. Я на Анет А8 в стоке 128Р умудрился нормально активировать билинейное автовыравнивание с сохранением работоспособности SD карты.
 6. Наколотав розчин та влаштував тест. На полі битви виступають всім знайомий БФ-2 та повідло. Половина столу була оброблена розчином БФ-2, інша розчином під кодовою назвою ALLgeziLLA. Друк пластиком ABS-X Його постійно підривало на вуглах. Друк проддовжувався 5 годин. Результат порадував. Висновки робіть самі.
 7. Поздравляю! "Тайна третьей планеты" - раскрыта!!! Отличная работа! Пусть этот рецепт послужит общему делу в борьбе за первый слой! Я думаю 40грамм на 0,5 спирта будет в самый раз. Сегодня на Дарницком радиорынке надыбал на изопропиловый спирт. Есть по 100грн/литр и 160грн/л. На более дорогом этикетка "моющий состав для AUDIO-VIDEO головок". Думаю и обычный пищевой спирт подойдет.
 8. KomAndr

  Филамент

  Дякую @Deniss. Посилку отримав. Просушу, та спробую щось роздрукувати цим пластиком.
 9. KomAndr

  Филамент

  SAN забрал бы на попробовать - поиграться.
 10. KomAndr

  Привід.

  Так я принесу. Твій улюблений АБС+
 11. KomAndr

  Привід.

  Так надрукуй його білим АБС-ом, та намаж. Спробуєшь, покажеш як воно виглядає.
 12. Зробив моделювання коробки під цю плату. Роздрукував нижню частину, але щось пішло не так і надрукувалось тільни половина. Переробив моделювання верхньої кришки з урахуванням висоти вже надрукованої нижньої. Змоделював вентилятор обдуву на 92мм. та поставив друкувати. Але мене чекав новий приколяс... А ось і сам сюрприз: Все це сталося коли друк був запущений з роботи та під наглядом тільки однієї камери, яка тільки дивиться за столом. Мене це не зупинило Прошивку Klipper вже підготував під цю плату. Чекаю на закупку 4-х дротового шлейфу, та буду повністю переклидувати проводи. Так що на мене знову чекає величезна переробка. Попутно буду переробляти розташування котушок ффіломенту, та подачу його до екструдеру. Є задумки - буду втілювати. Далі буде.
 13. На платі SKR 1.3 поставив ТМС 2130 SPI, ну це ви вже бачили по моїх записах. Пару тестів виявили неприємні результати. Як що прискорення 3000 драйвера по ХУ починають пропускати кроки, моделька зїзжає. Не наче і обдув стоїть прямо на драйвери. Переробив кришку зімітував канал продуву драйверів, та поставив тихий вентилятор noktua - все одно зміщеня слоїв є. Перемоделював під турбинку 5015, поставив її щоб дула знизу вгору - все одно зміщеня. Пробував радіатори - горячі. В наявноті біли двійко ТМС 2209 під UART, но новий рік замовив комплект таких самих. По характеристикам вони не такі "гарячі" як ТМС2130. Ну а під цей "кіпіш" прийняв рішення знову переїхати, але вже на SKR 1.1 PRO Такий крок я роблю, щоб позбутися окремих мосфетів на обдув хотенду, та управління освітленням. Ще залишиться пару вільних каналів.
 14. KomAndr

  Привід.

  Знайшов на Thingiverse привіда та вирішив надрукувати його флюорисцентним пластиком. Як би цей пластик довше світився - булоб цікавіше, а загалом вийшло не погано.
 15. Рано чи піздно кожен стикається з проблемою кріплення філаменту на котушках. В деяких пластикових вже є отвори, но не завжди доцільно в них сувати пруток, так як він потім, ймовірно, проткне наскрізь пакет в якому зберігається пластик. А котушки від Плексіваер взагалі картонні. На швидкоруч змоделював пару різних затискачів. Як кажуть на різний смак. Я сам, здебільшого, використовую третій варіант на котушках Плексов, а другий на пластикових від іньших виробників. Clamp_wire.rar
×