Так як я активно почав друкувати з саморобного ПЕТ пластику видобуваємого з порожніх пластикових пляшок, мені потрібно підняти температуру друку до 280° - з цим проблем не виникло, а от з кількістю підготовленого розплаву у хотенді - виникли проблеми. Друк цим матеріалом на хотенді E3DV6 можливий на швидкостях до 80мм/с, далі пропуски екструдера. Подрукував я так пару місяців і почав спостерігати на рандомні пропуски пластику, от тоді я задумався про встановлення кубика Volcano, тим паче, що він лежав, давно куплений, разом з різними соплами, та, за одне і встановити титановий термобар'єр.
Розібрав я екструдер і глянув на свій металевий ТБ, якій полірував. Пройшов рік як він працював
Може і погано видно, але дзеркальна поверхня залишилася не торкнутою.
Можна далі використовувати, але ж у мене титановий ТБ лежить.
Далі я помітив, що вал на блінчику від Мелов, при прокручуванні має закусування.
Розібрав моторчик і виявилось, що підшипник наказав довго жити. Не довго думаючи викусив потрібні підшипники з роликів які були у схроні. Моторчик був відремонтований, але зайняв місце у схроні.
От і добре - подумав я і поліз діставати звичайного нема 17 4401 Він хоч і більший у товщину за блінчик, але на екструдері працює як трактор. Давить, чавить і не проскакує навіть на швидкості продавлювання 10мм/с!
Тепер чудово продавлюється пластик, але, як завжди, є але. Стандартний нагрівач 40Вт дуже довго гріє збільшений хот блок. Друкувати АБС і інші не температурні пластики ще можна, а от з ПЕТ_Пляшковий стався трабл. При продавлюванні пластику падає температура хотенду і нагрівач не спроможний швидко повернути температуру до заданої, а як вмикається обдув - кліппер випадає з помилкою по хотенду.
Замовив нагрівач на 70Вт - гадаю більше проблем не буде з нагрівом.
Висновок: квадратні блінчики, навіть від мелов - рідкісна фігня, не годиться на екструдер!