Jump to content

Війна в Україні: як ми можемо допомогти з 3D-друком?

Recommended Posts

Дорогі друзі,

Xочу поділитися статтею, яка створена завдяки вам, вашій ініціативі допомогти нашій армії, теробороні та всім мирним людям, які потерпають від звірств, скоєних рашистами.

Велике спасибі нашим друзям з чеської компанії Prusa Research за безпосередню допомогу з постачанням принтерів і філаменту, які вони безплатно поставили нам для гуманітарних цілей, та іншу матеріальну та моральну підтримку.

Публікація цієї статті є результатом спільних зусиль у боротьбі з несправедливим насильством.

Я впевнений, що це лише початок того, чого ми можемо досягти разом.

Я хотів би попросити вас ділитися новими ідеями, як 3D-принт може допомогти в гуманітарній діяльності та допомагати нашій армії.

Prusa готові далі постачати філамент. Пишіть кому потрібнo.  Я допоможу з логістикою.

Слава Україні!

Ось статья: 

Війна в Україні: як ми можемо допомогти з 3D-друком? - Prusa Printers (prusa3d.com)

• Thanks 2

Привіт!!!!

На початку війни і зараз друкую трубоскоби, але вже менше замовляють. Чекаю на еластичний бинт для ізраїльського бандажу (вже робив) і матеріал для "турнікетів" (плануємо робити якщо пройдуть тести).

Вчора знайомий писав, чи можна робити деталі до "дронів", я відповів, що звісно!!!! і він вже має дрони які треба робити.

Так як мій компаньйон по друці військовий, зараз служить, і я йому частину пластику відправляю туди, вони там цікавіші штуки друкують (маю фото)  ))))))))

• Like 2

@Alex Elgart про турнікети точаться суперечки. Одні печатники та медики забракували друковані, другі кажуть - все працює. Однозначної відповіді я не можу знайти, так як, на мою думку, FDM технологія не підходить для цього. Достатньо не спектись пластику і, при навантажені, цей турнікет розлізеться по шарах від навантажень, що може призвести до ще більших ушкоджень. А з урахуванням, що у кожного свій принтер має свої "таракани" - дуже не рекомдую займатися друком турнікетів. Не варто вбивати наших людей. МДХО (маю думку - хрін отговорите) 🙂 не хочу брати грых на душу!

Ось тому, спільнотою, розробили моделі спідлоадерів під АК, калібру 5.45, та 7.62 У трьох варіантах: на 6, 10, 15-ть набоїв. Спідлоадери мають попит у ТРОянців. 

П.С. моделі можно знайти на телеграм каналі "термінової допомоги" від нашого форуму. Посилання на головній сторінці.