Jump to content

Материнська плата на заміну Skr 1.3?

Recommended Posts

Підскажіть, схожу на skr 1.3 за параметрами та ціною (+/-) материнську плату. Ця плата вже, нажаль, не випускається, а по параметрам для мене вона сама оптимальна. А покращена, цього виробника skr 2.0 коштує в 2.5 рази більше і має параметри та фішки які мені зовсім не потрібні. Дякую

Можно більш детально по функціоналу який реадізован на цій платі? І про всяк випадок - бюджет на заміну?! 

18 хвилин тому, KomAndr сказав:

Можно більш детально по функціоналу який реадізован на цій платі? І про всяк випадок - бюджет на заміну?! 

Підтримка 24в, 32 біт процессор, не вбудовані драйвери, підтримка Marlin 2.0. 
Чим мені і подобався skr1.3 - ціна 16$ 

18 хвилин тому, i_vetal_i сказав:

Підтримка 24в, 32 біт процессор, не вбудовані драйвери, підтримка Marlin 2.0. 
Чим мені і подобався skr1.3 - ціна 16$ 

Малось не це на увазі, а ті "плюшки" що реалізовані на базі цієї плати.

На приклад, у мене ця плата керує обдувом хотенду по температурі, обдув материнки з дровами при наявності переміщення любої вісі, підсвітлювання моделі з регулюванням інтенсивності освітлення. Все це і є додатковими "плюшками", що реалізовані на базі цієї плати. От і виникає питання, що Пан хоче реалізувати на своєму пристрої, а від бажання будуть і поради куди дивитися. Тоб-то яка плата може задовольнить бажалки. 🙂

1 година тому, i_vetal_i сказав:

skr1.3 - ціна 16$ 

То було давно і не правда : )    (тобто до кризи мікрочіпів) =(

12 годин тому, KomAndr сказав:

Малось не це на увазі, а ті "плюшки" що реалізовані на базі цієї плати.

На приклад, у мене ця плата керує обдувом хотенду по температурі, обдув материнки з дровами при наявності переміщення любої вісі, підсвітлювання моделі з регулюванням інтенсивності освітлення. Все це і є додатковими "плюшками", що реалізовані на базі цієї плати. От і виникає питання, що Пан хоче реалізувати на своєму пристрої, а від бажання будуть і поради куди дивитися. Тоб-то яка плата може задовольнить бажалки. 🙂

Насправді нічого вами перерахованого мені і не потрібно. SKR 1.3 була гарною заміною ардуіно+рампс зі стабільною роботою та можливістю підключення 24в без додаткових гойдалок + ціна була прийнятна. Але якщо ціна на новіші моделі складає ~40-50$ не через покращення китайських виробників а, як зауважив пан Maks, через кризу мікрочіпів. То мабуть в ціновій категоріїї ~20-30$ я нічого не знайду.

1 година тому, i_vetal_i сказав:

SKR 1.3 була гарною заміною ардуіно+рампс з

Skr mini v1.1

Screenshot_2022-01-15-12-19-30-304_ua.slando.thumb.jpg.f8a7c9d31f880a6a3563f111bfddfe7d.jpg

З екраном за такі гроші - кращій вибір. 

33 хвилини тому, KomAndr сказав:

Skr mini v1.1

Screenshot_2022-01-15-12-19-30-304_ua.slando.thumb.jpg.f8a7c9d31f880a6a3563f111bfddfe7d.jpg

З екраном за такі гроші - кращій вибір. 

зараз гляну, дякую