Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info
KomAndr

BFPTouch как альтернатива китайской поделки 3DTouch клон BlTouch.

Recommended Posts

@Misha спробуй з'єднитися пронтерфейсом. Бажано після прошивки скидати EEPROM командами М502 та М500, або з екрану reset eeprom, store setings

1 хвилину тому, KomAndr сказав:

@Misha спробуй з'єднитися пронтерфейсом. Бажано після прошивки скидати EEPROM командами М502 та М500, або з екрану reset eeprom, store setings

ним і з'еднуюсь

після спрацювання серви обриває 

@Misha добре, яка плата? Здається, що не вистачає живлення по 5в, або якісь перешкоди по живленню. 

Я вперше з таким стикаюсь. Може спробувати ще у нашому телеграм каналі запитати? Там більш жвавіша діскусія. 

mega + ramps 1.4

А на 5в є ще якісь споживачі у принтері? 

На Мега2560 слабке місце лінійний перетворювач LM1117. 

перешкоди можно спробувати погасити електролітом 10мФ 15в під'єднаним до контактів живлення серви. 

Судячи з того, що принтер хомиться та робить проміри столу з екрану доводить, що прошивка і принтер з бфтачем працюють нормально. Думаю, що можно виставити оффсет Z з екрану і спокійно роздрукувати тестову модель з СД картки. 

По помилці з'еднання з компом - спробувати змінити порт USB, або шнурок поміняти. 

П. С. Одного разу мій комп на відсіч відмовлявся з' єднуватися з мегами, пробував 3и штуки, а з скр нормально. При цьому ноут нормально всі меги бачив. Я на компі видалив пристрій com порт chu340 з драйверами, перепідключим мєгу і драйвери скачалися з інету та з' єднання відновилося.