Jump to content

DrawBot Шукаю рішення

Recommended Posts

Вітаю всіх! Шукаю рішення в такій справі:

Для внучки треба зробити Драв бота. Пошукав, пошукав, вибрав отакого. Чим вігідно, проста конструкція, маю все залізячча та електроніку. Є звичайно деякі питання по конструктиву, але то все дороблюється. Основне питання до вас панове. Не викидаючи CNC Shield, якось можна прикрутити до цього бота дісплейчик та картоприймач?  Щоб не з ноута підключатися до Бота, а працювати флешкою. Чи може є рішення прикрутити сюди ESP 32 та працювати з робочого місця. Внуця в компах шарить, це не проблема. Не хотілося б щоб тягала ноут до Драв Бота, бо вона ще той "Тайфун Маруся", може ноутом десь зашпиндьолити. Насипайте, буду вдячний 🙂  

щось мені підказує, що ця бажалка потерпить фіаско. Поясню на двох пальцях - треба переписати програму керування пристроєм для підтримки дісплея та кардрідера. На UNO не вистачить не мізків не вільних виходів. 😞  Як варіант робити на бутері мега+рампс і марля для керування. Активувати режим лазера чи фрезера. Все, що на унах потребує підключення до компа. 😞 

Є варіант. Встановлення CNCJS на малину, виходить типу Октопринт. Але я ніколи не ставив CNCJS на малинку. Треба трошки покумекати 🙂 

А замість шилду, що буде? Чи ставити на малину ото і підключати uno з шилдом до малини? 😁 

9 годин тому, KomAndr сказав:

Чи ставити на малину ото і підключати uno з шилдом до малини?

Саме так 🙂 Малина підключається до Uno, а зверху шилд. Ще знайшов ESp32 GRBL, там інтерфейс схожий на Pronterface, але не знаю чи буде воно працювати.

Перебравши декілька варіантів, я таки запустив cncjs на малині. 🙂

cncjs.thumb.png.96439249c2adcf3058a6393e1f1107ce.png

Тепер залишилось якось запхати це в автозагрузку на малині, щоб стартувало при завантаженні системи.