Перейти до публікації

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, сегодня не смог выставить стол на принтере. Делаю парковку в центре стола вывожу ось z на 0, выставляю зазор между соплом и столом по бумаге. сохраняю настройки. снова делаю парковку и снова вывожу ось z на 0 и снова у меня зазор между столом и соплом около 1мм.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Glaz прочти как правильно вьіставить offset_Z - тут есть мануал.. 😁 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перед настройкой стола я выставляю з офсет в 0.

Можете скинуть сылку на регулировку.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Став через меню принтера зет офсет -(мінус) 1мм. Після цього зберегти налаштування. На Ютюб у Ірбиса, все дуже добре роз'яснено.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Роман я з Ірбісом не згоден в частині відключення софт стопов, да і від балди писати офсет не є правильно. 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну від балди не треба, просто людина написала, що сопло підіймається на 1мм, тому така цифра. Ну а відключення софт стовпів як раз і потрібно щоб визначити це точно. Крім цього Ірбіс  розказав про ризик відключення софтсопів, і як налаштувати відключення/включення їх через екран принтера. 

Звісно можна не користуватися цією функцією, а налаштувати зет офсет наприклад шляхом тестового друку. Так чи інакше я не зустрічав кращої інструкції налаштування БФП тача.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо прошивка марлін (з останніх) , і память дозволяє , можна активувати #define PROBE_OFFSET_WIZARD

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От нарадив, а у самого така сама .... Все налаштував, в прюшаслайсері все норм, а коли курою користуюся то теж друкує в повітрі.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Роман То вже питання до курки і її налаштувань. Як варіант скинути на дефолтні налаштування і спробувати.

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшлось зет офсет виставляти і в курі, але це якийсь брєд, якщо на принтері вже встановлено. Ну і кура дійсно щось зовсім друкує. Надрукувала кубік з висотою шару 0.4мм замість виставлених 0.2мм. І це через те що були увімкнені адаптивні шари. Але повинно навпаки на уклонах зменшувати висоту шару, а на вертикальних залишати дефолтні. Ну і якість екструзії просто жахлива. У мене такого ще не було, на цієї ж версії кури. 

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перевір чи пруток 1.75

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16.02.2021 в 06:07, Maks сказав:

Якщо прошивка марлін (з останніх) , і память дозволяє , можна активувати #define PROBE_OFFSET_WIZARD

Я активував, але воно у мене глючить. Датчик робить один замір і принтер йде у перезавантаження. Та і що б воно дало? Зет офсет я і так вручну виставив. Прюшарізка працює без питань, а ось кура чомусь ні. 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивно , в мене візард добре працює 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...