Перейти до публікації

Рекомендовані повідомлення

Приветствую уважаемые тридешники! Для апгрейда принтера приобрел SKR E3 DIP V1.0 и TFT28 от BTT. После прошивки тачскрин показывает нормальную связь с материнкой но не реагирует на прикосновение к экрану. Может ктото более опытный  подскажет, что неободимо изменить в прошивке для решения данной проблемы?

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А він вже в каркасі? Може шось тисне... (в мене таке було але тфт 2.4) може щось з проводами (поганий контакт) або спробувати новішу прошивку з їхнього гіту 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У тому то і справа, плати ще не встановленні тестуються окремо від принтера. прошивку брав з гітхаба. І сама неприємна річ, це єдиний з лінійки тачскрін який немає паралельного емулятора 12864 під керування енкодером

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

TFT28 повинен без материнки реагувати на дотики, та переходити по вкладках. Бажано від'єднати екран від материнки і протестувати, можливо його ртеба перепрошити на нову прошивку.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну бачив альтернативну прошивку (правда на 3.5  і там наче шось паяти треба...) додавали емулятор

 

Або версія прошивки не та , там є два екрани v1... i v3...

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я теж прийшов до висновку що діло в прошивці, бо на автоматі повинен вмикатися режим настройки тачскріна дотиком. На гітабі прошивка універсальна для всіх розмірів екранів, різниця тільки в бібліотеках іконок. Версії V1 i V3 різняться лише тим що V3 має умуляцію 12864. Чи я помиляюсь?

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проблему решил не касаясь прошивки. Погуглил на англоязычных сайтах, и выяснил, что это достаточно распространенный лаг при прошивке тачскринов. На будущее для полтьзователей BTT TFT, если после прошивки экран не реагирует на прикосновение нужно прописать (reset.txt )  и закинуть на SD карту. 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі може комусь потрібно і незнає... є превізуалізація thumbnails для btt tft 

https://github.com/bigtreetech/BIGTREETECH-TouchScreenFirmware/issues/1238

IMG_20210203_163206_062.jpg

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
  • 3 місяці потому...

Доброго всем дня. Спрошу здесь, поиск по сайту не дал результата. Есть фишка со звуком после окончания печати или перед началом, настраивается, я так понял в прошивке, но если установлен Gen L  и TFT 32 как быть?  Если кто сталкивался прошу помочь.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Сергей сказав:

Есть фишка со звуком после окончания печати

На сколько я знаю это умеют делать обычные дисплеи и смарт дисплеи, так как у них присутствует бузер. В тфтшках вроде бы такого нет. Можно взять зуммер от компа и подключить в разъем ЕХР2 к контактам зуммера и будет звук. 🙂 Я так делал на СКР 1.3 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в том и дело, что в тфт есть бузер, пищит при включении питания.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, Сергей сказав:

в том и дело, что в тфт есть бузер, пищит при включении питания.

а на команды М300 он реагирует?

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 хвилин тому, Сергей сказав:

распиновку кто-нибудь может подсказать ЕХР2?

В гугл забанили??? 🙂

image.thumb.png.3408c8d4a98745396a03437fe38d5f73.png

http://www.mikegol.com/Publ/p905/bltouch.jpg

А еще можно посетить ветку разработчика на гитхабе и найти электрическую схему.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 хвилини тому, Сергей сказав:

дико извиняюсь)), датчик авто уровня при чём? 

Первая попавшаяся картинка с пин-оут. 😁 😁 😁 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...