Jump to content

Recommended Posts

Ця програма дозволяє проводити пост обробку G кода . Суть така, чимало моделей мають дуги та кола. Якщо принтер підтримує виконання команд G2 G3 які відповідають за кола та дуги то краще щоб саме так вони і друкувалися, і ось чому. Зазвичай коло ділиться  слайсером на дрібні відрізки, при друку екструдер за умови ввімкненого Lin Advance або іншої подібної функції виконує досить багато зайвої роботи. Заміна відрізків на дугу або коло дозволяє зменьшити розмір файла та позбутися зайвих рухів екструдера.

Програма може виконуватися як у октопринті , для цього достатьно встановити плагін, також як плагін він доступний у курі.

Я користуюся суперслайсером (прусаслайсер) , у цих слайсерах є можливість додати автоматичну пост обробку файла, для цього я добавив в постскрипт суперслайсера (прусаслайсера) строку ArcWelder.exe -r=0.4 , архив з программою скачав на гітхабі розробника  https://github.com/FormerLurker/ArcWelderLib/releases Файл программи поклав у папку слайсера. Або можна покласти у будь яке місце та прописати "...(полний шлях до програми)/arcwelder.exe" -r=0.4

Доречі параметр -r=0.4  вказує з якою точністью проводити обробку. Я ставив 0.4 бо така в мене ширина екструзії , меньше за 0.2 в моєму випадку не має сенсу ставити, жодних змін на краще не буде (1/2 діаметру сопла) так само як і більше 0.4 , бо у такому випадку постраждає точність деталі

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Підкажіть новачку, з використанням цього плагіну які поліпшення при обробці суперслайсером? Швидкість друку, якість, може ще що? Чи не заморочуватися?

Link to post
Share on other sites

@Creo2005 цей плагин знаходить послідовні полігони і перетворює їх у рух по дузі, що поліпшує зовнішній вигляд моделі, зменшує об'єм файлу г-кода, та незначне зменшення часу друку. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...