Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info

Recommended Posts

Ця програма дозволяє проводити пост обробку G кода . Суть така, чимало моделей мають дуги та кола. Якщо принтер підтримує виконання команд G2 G3 які відповідають за кола та дуги то краще щоб саме так вони і друкувалися, і ось чому. Зазвичай коло ділиться  слайсером на дрібні відрізки, при друку екструдер за умови ввімкненого Lin Advance або іншої подібної функції виконує досить багато зайвої роботи. Заміна відрізків на дугу або коло дозволяє зменьшити розмір файла та позбутися зайвих рухів екструдера.

Програма може виконуватися як у октопринті , для цього достатьно встановити плагін, також як плагін він доступний у курі.

Я користуюся суперслайсером (прусаслайсер) , у цих слайсерах є можливість додати автоматичну пост обробку файла, для цього я добавив в постскрипт суперслайсера (прусаслайсера) строку ArcWelder.exe -r=0.4 , архив з программою скачав на гітхабі розробника  https://github.com/FormerLurker/ArcWelderLib/releases Файл программи поклав у папку слайсера. Або можна покласти у будь яке місце та прописати "...(полний шлях до програми)/arcwelder.exe" -r=0.4

Доречі параметр -r=0.4  вказує з якою точністью проводити обробку. Я ставив 0.4 бо така в мене ширина екструзії , меньше за 0.2 в моєму випадку не має сенсу ставити, жодних змін на краще не буде (1/2 діаметру сопла) так само як і більше 0.4 , бо у такому випадку постраждає точність деталі

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×