Перейти до публікації

Рекомендовані повідомлення

Ця програма дозволяє проводити пост обробку G кода . Суть така, чимало моделей мають дуги та кола. Якщо принтер підтримує виконання команд G2 G3 які відповідають за кола та дуги то краще щоб саме так вони і друкувалися, і ось чому. Зазвичай коло ділиться  слайсером на дрібні відрізки, при друку екструдер за умови ввімкненого Lin Advance або іншої подібної функції виконує досить багато зайвої роботи. Заміна відрізків на дугу або коло дозволяє зменьшити розмір файла та позбутися зайвих рухів екструдера.

Програма може виконуватися як у октопринті , для цього достатьно встановити плагін, також як плагін він доступний у курі.

Я користуюся суперслайсером (прусаслайсер) , у цих слайсерах є можливість додати автоматичну пост обробку файла, для цього я добавив в постскрипт суперслайсера (прусаслайсера) строку ArcWelder.exe -r=0.4 , архив з программою скачав на гітхабі розробника  https://github.com/FormerLurker/ArcWelderLib/releases Файл программи поклав у папку слайсера. Або можна покласти у будь яке місце та прописати "...(полний шлях до програми)/arcwelder.exe" -r=0.4

Доречі параметр -r=0.4  вказує з якою точністью проводити обробку. Я ставив 0.4 бо така в мене ширина екструзії , меньше за 0.2 в моєму випадку не має сенсу ставити, жодних змін на краще не буде (1/2 діаметру сопла) так само як і більше 0.4 , бо у такому випадку постраждає точність деталі

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
  • 1 рік потому...

Підкажіть новачку, з використанням цього плагіну які поліпшення при обробці суперслайсером? Швидкість друку, якість, може ще що? Чи не заморочуватися?

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Creo2005 цей плагин знаходить послідовні полігони і перетворює їх у рух по дузі, що поліпшує зовнішній вигляд моделі, зменшує об'єм файлу г-кода, та незначне зменшення часу друку. 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...