Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info
i_vetal_i

Допоможіть схрестити TMC2208 UART + SKR 1.3 + MARLIN 2.0

Recommended Posts

Задумав на вже працюючу BigTree skr 1.3 встановити TMC2208 v3 UART (резистор на місці!) на ХУ, dvr8825 на Z та lv8729 на Е, прошивка Марлін з офф сайту та з BBT гіт хабу . Принтер CoreXY Hypercube Evolution, до цього працював довго і прекрасно. Були dvr8825 на XYZ та А4988 на Е. З dvr8825 та lv8729 проблем не має.  А от TMC2208 ну не хочуть працювати і все, двигуни рухаються але не як CoreXY,  одночасно працює лише один, або інколи лише один і той же, інколи їдуть в іншу сторону. При команді М122 видає що двигуни підключені і все добре, що дивно навіть тоді коли кабелі двигунів фізично не підключені. Двигуни 17hs4401 RMS current - від 1000 - 1500 ставив. Щоб не було сумніву чи це залізо чи ні, ідентично поставив на ще один CoreXY все точнісінько теж саме, ефект такий же. Джампери всі як по інструкції, під драйверами нічого біля них червоні UART стоять. В марліні налаштування робив по 3-м відео гайдам. 

Спасайте братці, а то з глузду з'їду

Configuration.h

Configuration_adv.h

@i_vetal_i для трініматиків 2208 треба інвертувати рухи моторів. Команда М122 показує стан драйверів а не моторів. 🙂 Як що по м122 знизу вивід терміналу на ХУ - ок, то все нормально. перевірь кількість кроків на вісях. Вони повинні бути відповідні для мікрокроків 1/16, та однакові.

Я це зробив з кабелями, фізично)) А на іншому принтері -  в марліні але нічого, кількість кроків в мене для 1/32, зараз спробую, але це не привело б до тієї поведінки яка є в мне.

На відео Teathing Tech - якщо двигуни не підключені фізично після команди м122 в самому низу повідомлення пронтерфейс будуть нулі чи FF( на відео вньго нулі) в мене ж все норм, ну я так вважаю)

pronter.png

@i_vetal_i На У збільшений струм, як що мотори однакові - не треба робити такі різні значення.

image.thumb.png.6c86c21584fa0adb48861476aa1677ac.png

ТМС2208 максимально може до 2А.

6 хвилин тому, KomAndr сказав:

@i_vetal_i На У збільшений струм, як що мотори однакові - не треба робити такі різні значення.

image.thumb.png.6c86c21584fa0adb48861476aa1677ac.png

ТМС2208 максимально може до 2А.

так, то я вже від безсилля, в основному ставив 1100 чи 1200, однаково для обох двигунів.

Після прошивки обов'язково давати команди М502 та М500