Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info

Recommended Posts

Привіт. Недавно на новий D-bot купив екран btt tft24 v1.1. Плата керування skr 1.3 + marlin 2.0, швидкість підключення екрану 115200, підключений через розєм для tft.

Стикнувся з такими проблемами :

- Коли включити принтер, а до екрану буде підєднана флешка(не SD, а саме USB flash), екран починає підлагувати. Якщо влючити принтер без неї, а потім підключити uflash то все ок.

- Швидкість друку з флешкизначно нижча чим при друці з компа. Наприклад кура порахувала час 2 з копійками години, а по факту це зайняло майже 6(при друці з пк швидкість від прорахованої в курі відрізнялася не більше чим 15-20 хв)

- Я не можу збільшити/зменшити фідрейт чи потік коли друкую з екрану, значення міняється але нічого не відбувається.

- Якість деталі при друці з uflash набагато гірша чим при друці безпосередньо з ПК.

Чи були в когось з власників btt tft24 v1.1 подібні глюки і як ви їх виправляли.

@satanss88 а як що друкувати не з флеш, а за сд карти? 

Тут треба брати до уваги, що TFT екринчик - то є самостійний мозок і вже марлін виконую прості накази яки отримує від єкрану. Коли друкувати з компа - екранний мозок не вносить ні які поправки. 🙂 

Один і той же Г-код не може друкуватися з різницею у 4-и години. Тоді повинна бути наочна різниця в швидкості друку. 

Як виправити цю траблу я не уявляю. Треба проводити тести з друком однієї і тієї ж моделі у різних режимах. Можливо треба оновити прошивку екрану, може вже виправили щось у нових.

П.С. я маю таку саму плату і рекомендую докупити маліну зеро, поставити октопринт і перейти на кліппер. Получається більш технологічна зв'язка і відпадає необхідність ганяти з флешкою від компа до принтера. 🙂 

@KomAndr на 250000 почало працювати номр. правда перший пункт так і не поправився

@satanss88 з флешкою може якась трабла у самій прошивці екрана