Jump to content

Recommended Posts

19 хвилин тому, KomAndr сказав:

питання спірне. Для кожної деталі треба підбирати пластик в залежності від умов використання. По ціні - АБС самий дешевий і без всіляких примх у друці, як на мене. :classic_biggrin:

АБС хіба в гаражі друкувати, в приміщенні з ним важко. Легені можна виплюнути. Треба бокс для підігріву і водночас якусь витяжку придумати

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Итак! Я решился к написанию очередной статьи!!)) Самое смешное, что сподвигли меня к этому опусу насмешки авторов ресурса!), типа – а когда, а как и почему! Ведь основная проблема ПЕТГа – во

Если нужны будут параметры печати под конкретную модель - с удовольствием подскажу)

Жаль, что в этом потоке сознания не обозначена система координат в которой все это проистекает... От чего мы берем сто процентов? 100% обдув у каждого разный. Факторов - куча. Короче, е

Posted Images

23 минуты назад, jakorek сказал:

в приміщенні з ним важко. Легені можна виплюнути.

Чому важко - нормально друкується на відкритому принтері, під вікном. Вікно на провітрювані. Виходячи з логики "легені виплюнути" під це підпадає любий пластик який плавиться. Той самий ПЛА також має концерогенні випари, але не в таких об'ємах. Наслухались лякалок по інтернетах від горефахівців. 🙂 

11 годин тому, KomAndr сказав:

Чому важко - нормально друкується на відкритому принтері, під вікном. Вікно на провітрювані.

Поділіться секретом як друкувати АБС біля вікна у вікритому принтері, щоб не відривало від стола і усадки не було. В мене тільки друк виходить АБС якшо зверху роблю закриту камеру без коливань температури!

34 минуты назад, jakorek сказал:

Поділіться секретом як друкувати АБС біля вікна у вікритому принтері, щоб не відривало від стола і усадки не було

Ну якось так.

• Like 1

@jakorek Усадка буде, бо це АБС. А шоб не відривало є декілька умов. Налаштування першого шару і адгезив. Хоча, на невеликих деталях можна і без адгезиву, тільки налаштування першого шару.

13 часов назад, jakorek сказал:

АБС хіба в гаражі друкувати, в приміщенні з ним важко

Може ти його перегріваєш? Воняє він у тебе чи як? Я друкую АБС від Plexiwire, нічого не воняє. 

• Thanks 1

@Cynic 3 дні в кімнаті друкував, головні болі замучили, запах не є сильний, але він впливає так само як відкрита бутилочка ДХМ,якого теж не чути)

2 часа назад, KomAndr сказал:

Ну якось так.

Виглядає супер, ви значить профі!!! Я деталь 15см на 15см щоб надрукувати, принтер накривав паперовим ящиком і ковдрою))) 

@jakorek Ну так ми не підкажемо, що тобі треба зробити. Зніми відяху, як друкуєш та закинь на наш телеграм канал, всі разом зможемо вирішити.

• Like 1