Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info

Recommended Posts

Купив термопару К-типу з підсилювачем MAX6675. Хотів поставити замість термістора на екструдер. Розібрав капсюль і побачив просто скрутку замість спайки.

photo_2020-05-09.thumb.jpg.afc79d38995ee44e4740fd45292d3c2c.jpg photo_23-19-52.thumb.jpg.73155392a962b33fdd4ed6cd446aa14a.jpg

На нашому телеграмм каналі виклали відео як @MrStump зробив спайку термопари за допомогою будывельного олывця та блоку живлення на 24В від принтера.

Так як будівельного олівця не маю, я взяв звичайний відрізок грифеля олівця, намотав на нього першу попавшу на очі проволокута затис це у крокодильчику, та під'єднав це до аккумулятору 12в 7А

Термопару треба скрутити дуже ретельно, щоб дроти прилягали один до одного щильно. Далі все як у відео. Перезняв свою версію.

• Like 1

В роботі провіряв вже?

Не "скачуть" покази?

12.05.2020 в 22:03, TTND сказав:

В роботі провіряв вже?

Не "скачуть" покази?

На принтері не перевіряв, а на вимірювальному приладі, як на зображені нижче, працює справно. 

image.thumb.png.8f3406919e8c46e65fd71a76b9996b49.png

Прилад то добре. Але це не АЦП  прикручене до плати управління принтера по SPI.

Я тестував і 6675 і 31855.

З 6755 таки якось краще подружився на 8 біт платі.

https://datasheets.maximintegrated.com/en/ds/MAX6675.pdf

Вкрай рекомендую уважно схему включення подивитися )

Де що до землі притягнуте )

Купу нервів збереже )

@TTND Дякую, візьму на замітку. У телеграм каналі наче вже підключили цю зв'язку до кліпера.

Я підключав до MKS GEN v1.2.

Поки лежить і чекає свого часу. Поки нема для нього роботи в принтері.

Але є досвід. І пройдені граблі.

Залишилося продумати як оцю відкриту спайку/скрутку причепить до нагрівача.  Поки до стандартного. Щоб не контактувало напряму з кубіком.  Про нестандартні там все зрозуміло. Але є ще моменти - хочу змінні голови як в теперішньому принтері. Відповідно холодний спай буде в переході на мідь. Треба це ще відтестувати.

Бо в варіанті модуля і довгої термопари, то все просто - в колодці гвинтами здійснено прижим і перехід на інший матеріал.

Я придбав у китів довжиною 1м у капсюлі. 

IMG_20200524_234846_093.thumb.jpg.35ea8d2c6fe2cc2283635966870c31dc.jpg

Ну значить буду в компаунд заливати і в трубку. Покази будуть дещо запізнюватися, але на протязі якогось часу стабілізуються.