Перейти до публікації

Рекомендовані повідомлення

Мій досвід друку цими пластиками не великий, тому поділюся своїми враженнями. Як би я не друкував, з різними режимами - постійно деталі мають соплі, шмарклі, волосню - низивайте як хочете. 

copet.thumb.png.34d6d367e1d9efb8fbe28a665fa6ad45.png

 

Після чистки деталей від такого неподобства, бажання друкувати таким пластиком відпадає на довго. Були поради сушити пластик перед кожним друком, уникати вільних переміщень поза детялями, тобто переміщення тільки над друкованими полями. У деякій мірі були поліпшеня друку, але все одно на зачистку витрачалось багато часу.

Пройшов рік і я наважився ще на одну спробу потоваришувати з полімерами РЕТ. Купив білий PET-G  та, як кажуть, з коробки, запустив друк. Результат був торохи ліпший ніж на фото зверху. Тоді я задався ціллю розібратися з ретрактами. Завантажив модель з двома баштами на відстані 50мм одні від одної, та в сімпліфаї зробив модель з розбивкою на процеси та ретрактом з кроком 0,2 мм Віддрукував дві моделі з ретрактами від 0,2 до 3,8 мм  - результат нижче. Перше фото від 0, до 1,8 мм, другк до 3,8 мм. Для директу 4 мм ретракту вже перебір.

copet1.thumb.png.2fc931fd28a32a8bc144c82a8bbd5b56.png  copet2.thumb.png.0c01dbce737389c784172a5d5333163a.png  copet3.thumb.png.f1c597fa2b383ef98fedec934277e393.png

 

Як бачимо практично різниці немає, на різних ретрактак е невелике павутиння. Ну думаю, зараз буде діло. Ставлю на друк складну модель цангового зажиму надфілів. Розбив на процеси, виставив різний шар та заповнення друку. І що ми маємо??!!

copet4.thumb.jpg.c0f728c4bb801ea69b1e33cadfaf6340.jpg  copet5.thumb.jpg.45adee5a5389c30e6ee05428e95ece89.jpg  copet6.thumb.jpg.ccb3228f64cd7a66e74b7c7c735605c2.jpg

Начеб-то і не пагано, але все одно зачищати цю вату ще той гемор. Думаю поставлю ретракт більше, температуру меньше - на виході ще "краще"

 

copet7.thumb.jpg.8b62f615cc8e802910614b848192f564.jpg

 

А тепер питання - що я роблю не так?

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене така ж біда. Треба чекати Шамана, обіцяв же розписати як налаштувати друк PETGом.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 хвилин тому, Cynic сказав:

Треба чекати Шамана, обіцяв же розписати як налаштувати друк PETGом.

Так я щу й дув на 50% к 4-го шару. 😁 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В моєму випадку 60% обдуву дає приємний результат. На великих деталях волосні майже нема, а на маленьких - капець що...

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот мой опыт печать PETG были также проблемы с волосами, первое что я заметил этот пластик нужно сушить даже если только купил, ну а потом поиски в интернете и результат: этот пластик не любит быстрые скорости .  40 мм\с  это его придел потом начинает тянутся (как бы не хотелось печатать быстрее). мои параметры для печати: внешняя стенка 20мм\с заполнение 40 мм\с и обязательно включить обдув от времени печати и понижение скорости от площади печати у меня стоит 

image.thumb.png.e74a37150374b8fdf93acf469c87ed21.pngimage.thumb.png.626a88f2199b9cf0e3615e9bb5fafde1.png 

 

забыл, еще вытирание сопла 5мм, и печать без подъема головы 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@texnuk Тестовые башни печатались на скорости 100мм/с сопли минимальны, но при печати моделей - видно на фото всю беду.

 

1 година тому, texnuk сказав:

печать без подъема головы 

Это я не перенесу! Терпеть ненавижу линии через всю модель!

 

П.С. картинки можно вставлять прямо в ответ без загрузки.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

скорость передвижение холостое ставь большое, и все паутинки пропадут 

 

линии можно удалить включить опцию обход напечатной области, а при правильном ретракте  полос нет, я покорил PETG правда 1кг ушло на пробы и ошибки , теперь с такими настройками просто не нарадуюсь , долго но красиво 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, texnuk сказав:

скорость передвижение холостое ставь большое

 

А 150 мм/с холостых перемещений достаточно большая скорость или еще больше ставить? :classic_biggrin:

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...