Jump to content

Безхатченко "UltimakerMod" з фанери


Recommended Posts

Вітаю поважну спільноту!  Після лазерного гравіювання зацікавився друком тож загорівся щось робити, як новачок наробив чимало помилок та сьорбаю це далі.

Отже замовив з 220v.biz фанерний корпус та комлектуючі... пізно прочитав відгук щодо цього постачальника, але таки повного лайна мені не насипали, на перший погляд, обирав майже найдешевший варіант, чув, що принтери, вірніше продукція що друкується боїться протягів тож обрав таку собі тумбочку UltimakerMod, що з розрізними ременями.  Бюджет чим дешевше тим кращє, але хотів би більш-менш надійну штуку.

Що це таке та усі його конструктивні недоліки видно тут.

 

Електроніка : Arduino Mega 2560 + Ramps 1.4 + Драйвер A4988 + 2004 LCD/SD c адаптером для RAMPS1.4 (Smart Controller). 

Механіка:  вали  ф8 - 6шт. +  ф12 - 2шт.+ гвинт Т8-1шт.  

Приводи: NEMA17 HS4401 - 4шт. 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Саме таку коробку фанерну різав для фанероїда, але на рейках. Своєчасно відмовили від цієї затії. 🙂 Нічого, піднімемо твій принтер на ноги!

 

Link to post
Share on other sites

Поки розбираюсь з функціоналом блогу, бо не бачу як редагувати пости , так би міг доповнювати пости,  щоб не закидати купу повідомлень. Цікаво у вас форум влаштовано, якийсь конструктор ? 

Link to post
Share on other sites
6 годин тому, Cynic сказав:

Змінювати в блогах отак.

У блогах - так, а на форумі - тре дозвіл отримати на редагування постів.

 

Link to post
Share on other sites

Повземо потроху далі. Портал ХУ вже рухається, був затик з кінцевиками, без їх під'єднання pronterfacе не ходів рухати мотори у від'ємному напрямку,  проклав трохи проводів по копусу принтеру. Підпалив трохи рампса, після невірного під'єднання кінцевиків екран став мерехтіти якщо живлення йде, не від USB, ще й на кожній з розподільчих секцій екрану засвітилась одна лінія(( замовив новий.   Сьогодні вкину стола та ось Z, та проведу проводи від столу. Грілка столу живиться від 220В, релюха вже встановлена. Є старий lenovoS10, що керує лазером, думаю як його застосувати для керування принтером, повноцінного керування не очікую, скоріш як пристрій що буде зкормлювати G-code ардуіні через порт. 

photo_2023-06-26_13-14-29.jpg

Link to post
Share on other sites
6 хвилин тому, v_i_t_r_o_l_o_m сказав:

Є старий lenovoS10, що керує лазером, думаю як його застосувати для керування принтером, повноцінного керування не очікую,

Ставиш на ноут термінальний лінух, без графічного інтерфейсу, прошиваєш кліппер і насолоджуєшся всіма благами, що є наразі у 3д принтероманії!

П.С. Без кінцевиків перевіряти принтер не варто. У прошивках є всілякі захисні бар'єри, щоб не зломити принтера.

Link to post
Share on other sites

тут треба багато подробиць ... бо з лінухом не зтикався взагалі. І знов-таки термінальний , чи будь-який линух я нетбук встановлю. А далі ? Як його  з мегою подружити ? кліпер стане на ардуіно ? 

Link to post
Share on other sites
30 хвилин тому, v_i_t_r_o_l_o_m сказав:

А далі ? Як його  з мегою подружити ? кліпер стане на ардуіно ? 

На каналі вже писали, повторю:

  • Кліппер був придуманий саме для 8біт плат, щоб отримати високу швидкість прорахунку. Тоб-то, як совати моторами вже думає потужний комплекст на лінуху і керує моторами через буферну плату (материнку принтера)
  • Ноутбук з лінухом з'єднується з материнкою звичайним ЮСБ кабелем.
  • Встановити лінух не проблема, записати інсталяцію на флешку, вставити у ноут і виконувати послідовні дії, а саме - дочекатися поки завантажиться лінух і по інструкції встановити KIAUH? а їм встановити кліппер, мунрекер, маінсейл та флюід. Ну і додаткові плюшки - телеграм бот, видеостріммер.

Як встановлювати лінух - безліч відеоінструкцій на дуратубі.

Потребуєш допомоги - пиши на каналі. Майже у реальному часі дають поради і вказують напрямок у якому слід далі робити рухи тілом. 😁

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...