Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info
Hjvfy

Cura Linux

Recommended Posts

Хочу поділитися досвідом використання Кури в Лінукс. В мене Убунту і КаліЛінукс. Так от, в лінуксі використовуються контейнери .appimage.
Дуже старими версіями не користувався, почав з 4.0. 
Зауважив кілька проблем - програма не підтягує потрібну товщину прутка, тобто підтягує, але якщо ви оберете готовий профіль принтера з поданих з 3мм, а не 1.75 прутком, вам вручну це навряд чи вдасться змінити). Дехто радить звернути увагу на крапку (проставити її саме в латинці), або перейти на англ мову програми.. Але мені допомогло лише редагування готового принтера з потрібною товщиною прутка (1.75). Так скамо і з профілем пластику можна зробити теж саме - тільки після підтягування принтера з пропонованих програмою.
Щодо запуску контейнера .appimage то спершу слід зробити його виконуваним, тобто поставити необхідну позначку в атрибутах.
ЧИ виправили проблему товщини прутка в новій версії 4.5.0, не знаю.
Щодо файлів налаштувань програми. Щоб не створювати все заново, в лінуксі ви можете просто вручну їх перенести в потрібні папки. В іншому випадку, програма-контейнер просто створить нові папки з назвою нової версії 🙂
Всі налаштування знаходяться в .local .share i .cofig
Успіхів!

• Like 1
  • Thanks 1