Перейти до публікації

Рекомендовані повідомлення

В оригіналі принтеру який збираю потрібна raspberry або щось із таких же дорогих одноплатників. Ну і btt octopus...

Але знаю що багато хто замінюють, в подібних принтерах, одноплатники на неттопи, міні-пк, консолі і таке інше що хоч якось схоже на пк і куди можна засунути armbian чи лінукс.

Так от знайшов я щось середнє між малиною і дешевим міні пк, виходить комплект плата+дисплей=ціна голої raspberry. Назва пк odroid c2 і дисплей 7 дюймів, як пишуть у відгуках на різних сайтах, дисплей не є резистивним як дисплеї для raspberry, ну і сам одноплатник теж на рівень краще, якщо вірити відгукам. 

А питання (і можливо проблема) в тому що це все б/в. Ціна 4200 (але вже з дисплеєм). Хоча сам пк окремо (у інших продавців) продається за 5000 і дисплей ~4000. Чи варто купувати таке після використання, і чи можливо перевірити таку електроніку при покупці? Із такою комплектацією є можливість підключити і перевірити запуск у відділенні пошти. Можливо цей пк і увімкнеться, але як перевірити чи працюють всі потрібні порти і функції, і чи не буде проблем в майбутньому? Запитую у вас, тому що більшість із вас уже знайомі із такими прошивками, електронікою і вже можливо знаєте як воно повинно працювати в ідеалі. П.с. кліппер на одноплатник вже встановлено

 

Screenshot_2023-04-06-12-15-37-464_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-06-12-15-33-780_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-06-12-43-26-713_com.android.chrome.jpg

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хіба що приїде з картою на якій все налаштовано - підключити і якщо стартане кліппер - норм, але що з ЮСБ портами - не відомо і перевірити на колінках не вийде. Б/В - це все лотерея.

 

2 години тому, Doc500 сказав:

Назва пк odroid c2 і дисплей 7 дюймів, як пишуть у відгуках на різних сайтах, дисплей не є резистивним

По фото видно, що вай-ваю нема на борту одноплатника, дісплей звичайний ХДМА, приблизно за 1700-2500грн можна взяти. На одроїді так само працює кліппер, але можуть бути деякі нюанси з лінухом. Це майже так само як випливають проблеми з нетбуками які використовують у якості хостів. На каналі є свіжий досвід хлопчини, який грався з проблемою відвалу юсб на нетбуці. Також на каналі є Михайло який використовує на одному з принтерів одроїд. Трохи був гемор при налаштування, але при нагоді він купив б/в малинки В3.

П.С. цей одроїд має камінь Амлоджик 905.Тоді дешевше придбати ТВ бокс і на ньому підняти кліппер, тим паче у ТВ боксах вай-вай є на борту. Так, що робити висновки тобі, а цей варіант ні як не кращий за малину 3, особливо по вартості

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Doc500 сказав:

В оригіналі принтеру який збираю потрібна raspberry або щось із таких же дорогих одноплатників. Ну і btt octopus...

Але знаю що багато хто замінюють, в подібних принтерах, одноплатники на неттопи, міні-пк, консолі і таке інше що хоч якось схоже на пк і куди можна засунути armbian чи лінукс.

Так от знайшов я щось середнє між малиною і дешевим міні пк, виходить комплект плата+дисплей=ціна голої raspberry. Назва пк odroid c2 і дисплей 7 дюймів, як пишуть у відгуках на різних сайтах, дисплей не є резистивним як дисплеї для raspberry, ну і сам одноплатник теж на рівень краще, якщо вірити відгукам. 

А питання (і можливо проблема) в тому що це все б/в. Ціна 4200 (але вже з дисплеєм). Хоча сам пк окремо (у інших продавців) продається за 5000 і дисплей ~4000. Чи варто купувати таке після використання, і чи можливо перевірити таку електроніку при покупці? Із такою комплектацією є можливість підключити і перевірити запуск у відділенні пошти. Можливо цей пк і увімкнеться, але як перевірити чи працюють всі потрібні порти і функції, і чи не буде проблем в майбутньому? Запитую у вас, тому що більшість із вас уже знайомі із такими прошивками, електронікою і вже можливо знаєте як воно повинно працювати в ідеалі. П.с. кліппер на одноплатник вже встановлено

 

Screenshot_2023-04-06-12-15-37-464_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-06-12-15-33-780_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-06-12-43-26-713_com.android.chrome.jpg

Колись ця залізака коштувала 46 у.е на офсайті.

 

10 хвилин тому, KomAndr сказав:

По фото видно, що вай-ваю нема на борту одноплатника, дісплей звичайний ХДМА, приблизно за 1700-2500грн можна взяти. На одроїді так само працює кліппер, але можуть бути деякі нюанси з лінухом. Це майже так само як випливають проблеми з нетбуками які використовують у якості хостів. На каналі є свіжий досвід хлопчини, який грався з проблемою відвалу юсб на нетбуці. Також на каналі є Михайло який використовує на одному з принтерів одроїд. Трохи був гемор при налаштування, але при нагоді він купив б/в малинки В3.

ну віфі і не дуже треба, каель краще 🙂

Змінено користувачем Creo2005
Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, Creo2005 сказав:

ну віфі і не дуже треба, каель краще

Не сперичаюсь, але мені вай-вай краще за кабель, бо задовбала тая павутина на робочому місці.

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, KomAndr сказав:

Тоді дешевше придбати ТВ бокс

Є вдома така штука 4ram/32flash. Але не працює і ремонтувати не беруться. Ну і часто вони "горять" ці бокси, от і боюсь на ньому принтер робити. Хоча хотілось би, дешевше ж.

До речі мій бокс на процесорі як оранж пиай - allwiner h6.

1 година тому, KomAndr сказав:

дісплей звичайний ХДМА

Але ж ємнісний а не резистивний)) не люблю я ці резистивні дисплеї. Ну і взагалі чомусь сподобався цей набір тільки через комплект із дисплеєм. Можна і міні 128х64 поставити, і вдома десь валяється репрап 128х64 але ж хочеться великий сенсор 😁

1 година тому, KomAndr сказав:

але при нагоді він купив б/в малинки В3.

Не сумніваюсь - кращий варіант і перевірений. Ну це я про малину. А от те що б/в... як ви кажете, це лотерея.

Ну я так розумію ви б не рекомендували купувати цей набір. Мабуть і не буду. Просто думав є якийсь варіант повної і бистрої перевірки цього одноплатника без потреби тягнути із собою у відділення пошти весь 3д принтер. 

Мабуть ризикну і візьму для цього проекту тв приставку. Залишається тільки правильно вибрати по характеристиках і поставити хороше охолодження. Дякую за відповідь

 

36 хвилин тому, Creo2005 сказав:

ну віфі і не дуже треба, каель краще

Так там окремо, але йде в комплекті сам модуль. Але це вже мабуть не актуально. Не буду ризикувати, куплю нову та приставку

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, Doc500 сказав:

куплю нову та приставку

Краще подивитися у бік оранж пі, або расбері пі

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 хвилин тому, KomAndr сказав:

оранж пі, або расбері пі

Та я бачу що все йде до цього ж. Вирішив поки що пошукати де купити октопуса, ціна 2800 грн (про версія) і вище. А ось сьогодні знайшов дешевше на промі за 2200 (v 1.1) із дисплеєм 5 дюймів, але дисплей підходить тільки для вищевказаних одноплатників. Тобто там немає ні hdmi і нічого іншого, тільки шлейф який можливо підключити тільки до одноплатника распбері. 

Дивився огляд на цю модель дисплею, наче норм. 

Даремно підіймав тему... Дуже дорого коштує весь набір електроніки, хотів економ варіант але нічого не вийде. А ще пластикових деталей потрібно до 1 кг знайти де роздрукувати, ну і зі столом ця проблема, що ніхто не ріже такі розміри

Screenshot_2023-04-06-15-40-49-911_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-06-15-31-45-942_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-06-15-31-59-833_com.android.chrome.jpg

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 хвилин тому, Doc500 сказав:

хотів економ варіант але нічого не вийде

Збирати ворону і економити? Це все одно, що купити мерседес, а запчастини пхати від пежо. 🙂

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, KomAndr сказал:

Збирати ворону і економити? Це все одно, що купити мерседес, а запчастини пхати від пежо. 🙂

Ага, згоден з вами. Я ж побачив цю модель і просто вирішив зібрати його і не думаючи замовив профіль. Профіль приїхав, я його посвердлив і нарізав різьби. На другий день вирішив скласти прайс. Знаю-знаю що це робиться в іншому порядку але ж...

Я навіть не знаю як описати свою реакцію коли я підрахував весь список. Але початок є і я буду закінчувати його, можливо до кінця року, або цього або наступного😁

 

IMG_20230406_171106.jpg

IMG_20230406_171058.jpg

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...