Перейти до публікації

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Хто небудь намагався зібрати цей принтер? Як вирішити проблеми із самим столом, який має розмір 354х354?

По-перше силіконових нагрівачів таких розмірів в Україні не знайшов (які вказані в списку комплектації 346х346), така ж проблема із магнітними PEI пластинами. Або 300х300 або 400х400.

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так в Україні і не знайдеш! Ворогороб написав виробника - кеново. У них є, але вартість. Про магнітни листи - наразі РЕІ вже не актуальні, хоча ні - актуальні, але вже не на стільки. Зараз ми в Україні підняли тренд "євробляхи" лист мангітної нержавійки, товщиною 0.4мм. Деякі вже бажають зробити товщиною 0.6 бо нема сили почекати 30 сек і помахати бляхою у повітрі, щоб вона вистигла, і відривають деталі з неохолодженої. Тим самим трохи роблять вм'ятини на поверхні.

Вартість лазерної порізки такого розміру бляхи, якщо робити у складчину, може стати у 150-200грн за пару листів. Цифра приблизна і остаточно виводиться після підбиття результатів.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Doc500 сказал:

Всім привіт. Хто небудь намагався зібрати цей принтер? Як вирішити проблеми із самим столом, який має розмір 354х354?

По-перше силіконових нагрівачів таких розмірів в Україні не знайшов (які вказані в списку комплектації 346х346), така ж проблема із магнітними PEI пластинами. Або 300х300 або 400х400.

 

Що заважає поставити менщего розміру, наприклад 310х310, на ратрігі, взботи та ворони ставлять меншого розміру і нормально.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@KomAndr 

1 година тому, KomAndr сказав:

мангітної нержавійки

Я вибачаюсь. Це помилка, чи це щось нове у 3д сфері? Останнє що пам'ятаю, з'явились магнітні листи які клеються на гарячий стіл, а зверху спеціальна пластина із пружинної сталі покрита pei. Виявляється вже і це застаріло)) надовго ж я закинув 3д друк...

Так це майже те саме, тільки нержавійка нічим не покрита? А де можна такі листи замовити? 

 

36 хвилин тому, Creo2005 сказав:

Що заважає поставити менщего розміру, наприклад 310х310, на ратрігі, взботи та ворони ставлять меншого розміру і нормально.

У ворона є різні варіанти рами 250, 300, 350. Із таким розміром області друку(310х310), доведеться і раму робити меншою, тому що лишні затрати на направляючі. А я вже і профіль знайшов під цей принтер, порізаний і посверлений. І ще одна із причин, для моїх потреб 310 буде мало, а 400 це вже багато.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 хвилини тому, Doc500 сказав:

А де можна такі листи замовити? 

 

Не замовити, а робити у складчину. 

https://t.me/+POoyebQugVg0NGFi

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, KomAndr сказал:

Не замовити, а робити у складчину. 

https://t.me/+POoyebQugVg0NGFi

Дякую. Просто тільки що дізнався значення терміну "складчина", дякуючи Гугл) 

І знайшов на цьому сайті фото готової "євробляхи". Виглядає навіть краще ніж pei покриття)

А якщо друкувати абс пластиком, поверхню обов'язково покривати чимось, чи можна і без цього?

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проблему нестандартних розмірів столів вирішив використовуючи ніхромову стрічку 5мм*0,2мм, каптон, термоклей та алюмінієву плиту потрібного розміру. Зараз роблю 2х контурний нагріваючий стіл 420мм*420мм. Фото окремо не має якщо цікаво лінк на інсту:
https://www.instagram.com/p/Bz46UJToBhz/

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, KomAndr сказав:

Пет липне на голу поаерхню, АБС на повідло. 😁 

На жаль повідла вдома нема) це буду вирішувати коли (або якщо) зберу цей неадекватний принтер. 

Із поверхнею для друку теж доведеться поки що забути, але дякую за рекомендацію по аналогу. Буду збирати версію 350х350, саме важче це стіл, так що із ним в самому кінці розберусь

 

1 година тому, i_vetal_i сказав:

Проблему нестандартних розмірів столів вирішив використовуючи ніхромову стрічку 5мм*0,2мм, каптон, термоклей та алюмінієву плиту потрібного розміру. Зараз роблю 2х контурний нагріваючий стіл 420мм*420мм. Фото окремо не має якщо цікаво лінк на інсту:
https://www.instagram.com/p/Bz46UJToBhz/

Цікава ідея. Я думаю що у фірмових силіконових нагрівачів таж сама конструкція всередині, із полосами. Але в мене вдома є лише ніхромова проволока. Колись розібрав старий обігрівач. Але там довжина, мабуть, розрахована щоб ніхром розігрівався аж до червоного кольору від 220, а для стола цієї довжини буде мало, тому що він просто згорить, або реле буде спрацьовувати через кожних 0.5 секунди. 

Якщо в мене стіл (алюмінієва плита 8 мм) буде 350х350, а силіконовий нагрівач 300х300, то виходить що по всіх сторонах в мене буде по 2.5 см не обігріваємої поверхні, в теорії. Деталі, які мені потрібно буде друкувати, будуть в діаметрі 330 мм і висотою 2 см... Буду надіятись що силіконовий нагрівач зможе розігріти поверхню і за своїми межами на 1.5 см

 

 

 

Ну і якщо подивитись відео і фото збирання ворона із областю друку 350, то мені здається що там так і є, що плита має 350, а силіконовий нагрівач не покриває всю поверхню, і по сторонах вільно до 3 см. Чому ж тоді в списку деталей цього принтера написані такі нестандартні розміри нагрівача із різницею від пластини для друку у 9 мм... Мабуть це якась помилка, або там прописано "рекомендований". А в наборах для збирання відправляють те що є. Ну до цього мені ще довго збирати основну конструкцію. Але за ідею із ніхромовими полосами і поверхнею із нержавіючої сталі дякую

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Doc500 сказав:

На жаль повідла вдома нема

А зайти у АТБ і придбати рідкий пластир вже проблема? 😁 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Doc500 сказал:

@KomAndr 

Я вибачаюсь. Це помилка, чи це щось нове у 3д сфері? Останнє що пам'ятаю, з'явились магнітні листи які клеються на гарячий стіл, а зверху спеціальна пластина із пружинної сталі покрита pei. Виявляється вже і це застаріло)) надовго ж я закинув 3д друк...

Так це майже те саме, тільки нержавійка нічим не покрита? А де можна такі листи замовити? 

 

У ворона є різні варіанти рами 250, 300, 350. Із таким розміром області друку(310х310), доведеться і раму робити меншою, тому що лишні затрати на направляючі. А я вже і профіль знайшов під цей принтер, порізаний і посверлений. І ще одна із причин, для моїх потреб 310 буде мало, а 400 це вже багато.

Якщо ви нічого самі не доліплювали до столу, то вам нічого не заважає приклеїти силіконову грілку розміром 310х310 на ваш стіл розміром 354х354. Я сам юзав стіл 355х355 алюміній товщиною 8мм, а грілка була саме 310х310 і все було дуже чудово. Доречі, можу продати беушну грілку на 220В :)

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, KomAndr сказав:

А зайти у АТБ і придбати рідкий пластир вже проблема? 😁 

Рідкий пластир? Та скільки ж я всього пропустив за весь цей час? 😁 

Пам'ятаю що повідло робиться із якимось там цікавим інгредієнтом, який потрібно купувати в аптеці. Мабуть то вже застарілий рецепт. Дякую, буду знати

 

58 хвилин тому, alexeyd сказав:

Якщо ви нічого самі не доліплювали до столу, то вам нічого не заважає приклеїти силіконову грілку розміром 310х310 на ваш стіл розміром 354х354. Я сам юзав стіл 355х355 алюміній товщиною 8мм, а грілка була саме 310х310 і все було дуже чудово. Доречі, можу продати беушну грілку на 220В 🙂

Теж так думаю. Але поки що потрібно ще знайти алюмінієвий стіл таких розмірів. Або спробувати самому різати.

Не хочу на сайті залишати свої контакти.. ця ваша грілка є десь на олх чи пром? Купувати мабуть буду не зараз, але щоб не "загубити" таку пропозицію

 

58 хвилин тому, alexeyd сказав:

Я сам юзав стіл 355х355

В де ви взяли такий стіл? Самі виготовляли, чи десь купували? 

Я не знайшов такого в продажу в україні

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 хвилин тому, Doc500 сказав:

Та скільки ж я всього пропустив за весь цей час? 😁 

Пам'ятаю що повідло робиться із якимось там цікавим інгредієнтом,

 

16792183200165241794376940148694.jpg 16792182622975092091324776759000.jpg 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Doc500 сказал:

Рідкий пластир? Та скільки ж я всього пропустив за весь цей час? 😁 

Пам'ятаю що повідло робиться із якимось там цікавим інгредієнтом, який потрібно купувати в аптеці. Мабуть то вже застарілий рецепт. Дякую, буду знати

 

Теж так думаю. Але поки що потрібно ще знайти алюмінієвий стіл таких розмірів. Або спробувати самому різати.

Не хочу на сайті залишати свої контакти.. ця ваша грілка є десь на олх чи пром? Купувати мабуть буду не зараз, але щоб не "загубити" таку пропозицію

 

В де ви взяли такий стіл? Самі виготовляли, чи десь купували? 

Я не знайшов такого в продажу в україні

Та в Україні багато чого не знайдете, я свій замовляв в штатах з mic6 плити. Та і ви можете зі штатів або з Аліекспрессу замовити. Чому ви тільки Україну розглядаєте?

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 хвилин тому, KomAndr сказав:

 

16792183200165241794376940148694.jpg 16792182622975092091324776759000.jpg 

Я знаю що це таке, вдома здається ще є такий пластир. Але ж я не думав що і на ньому можна друкувати. Коли в мене був принтер я друкував на склі, а мастив його клей стіком pvp. Поки деталь гаряча її неможливо відірвати від столу

 

25 хвилин тому, alexeyd сказав:

Та в Україні багато чого не знайдете, я свій замовляв в штатах з mic6 плити. Та і ви можете зі штатів або з Аліекспрессу замовити. Чому ви тільки Україну розглядаєте?

Не знаю. Ще ніколи не замовляв нічого за межами країни. Не люблю передплату, тому що потрібно знайти продавця який не обмане, ну і чекати довго і ціна за доставку мабуть не мала.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, Doc500 сказав:

Коли в мене був принтер я друкував на склі, а мастив його клей стіком pvp.

Я даремно зробив світлину зі складом речовин? Важко нагуглити що таке PVP&

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, KomAndr сказал:

Я даремно зробив світлину зі складом речовин? Важко нагуглити що таке PVP&

 

Ааа, не звернув увагу 😁👍 

І все ж таки рідкий пластир мабуть виграє у способі нанесення. Із клеєм були проблеми. Нерівномірне нанесення і бувало таке що відвалювався великими шматками. Це все потрібно змочити водою, розігріти і розрівняти по столу. 

А ви ще займаєтесь 3д друком на замовлення? Здається це я у вас колись замовляв корпуси під лінійні підшипники, якість порадувала. Десь наступного місяця хочу замовити комплект пластикових деталей на цей ворон. Там їх багато, не враховуючи декораційні вставки і все інше що я зможу потім сам виготовити

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
  • 11 місяців потому...
On 3/18/2023 at 10:48 PM, Doc500 said:

Всім привіт. Хто небудь намагався зібрати цей принтер? Як вирішити проблеми із самим столом, який має розмір 354х354?

По-перше силіконових нагрівачів таких розмірів в Україні не знайшов (які вказані в списку комплектації 346х346), така ж проблема із магнітними PEI пластинами. Або 300х300 або 400х400.

 

 

Підкажіть будь ласка, де ви замовляли акрилові панелі для свого принтера? Я через відсутність досвіду думав, що підійде будь-яка фірма з лазерним верстатом та замовив на сайті nk-stroi.com.ua. Але по факту в них деталі вийшли кривими у формі паралелоргама (немає прямих кутів). Можна сказати 4500 грн. викинув на смітник.

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...