Перейти до публікації

Адгезив. Опыты, эксперименты и наши выводы.


Рекомендовані повідомлення

Привіт панове! А підкажіть щодо нейлону, пропорцію повідончику не досліджували? Чи може хто підкаже магічну рідину...

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По нейлону я пробував. Але з відкритим принтером у мене не все трималось. Половина тримала, половина відірвало.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години тому, Василій сказав:

Привіт панове! А підкажіть щодо нейлону, пропорцію повідончику не досліджували? Чи може хто підкаже магічну рідину...

Нейлоном можна друкувати і на холодному столі. Інавіть без повідону. Але от ні на чому іншому як на рафті мені друкувати не вдалося - відлипав.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Засипаю я повідон К-30 в баночку з етиловим спиртом з розрахунку 8гр на 100мл, а там утворився згусток і не розмішується, додав 5мл води і нічого. Підкажіть, що я не так зробив?

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба колотити поки воно не розчиниться повністю. Згустки роздавлюй, тим чим колотиш.

 

@Василій  Ще раджу спробувати рецепт від @Deniss - "Вода дистильована 100 мл (я брав з осмосу) температурою 60-70 (ліл з термопоту) чайна ложка цукру та 3 чайні повідона"  На дистиляті мені більше сподобався. Та і дешевше ніж на спирті.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Василій сказав:

Підкажіть, що я не так зробив?

Повідон не розчиняється у спирту як цукор, його треба "умовляти", щоб він розчинився. Я коли робив розчин, виступав у ролі бармена, який готує коктейль, шейкерив ввечорі допоки той загустень не розчиниться у спирту. 🙂

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, Василій сказав:

Доброго дня! Засипаю я повідон К-30 в баночку з етиловим спиртом з розрахунку 8гр на 100мл, а там утворився згусток і не розмішується, додав 5мл води і нічого. Підкажіть, що я не так зробив?

Залишив я цю справу на добу і диву дивуюсь - зранку згусток зник, але спирт став як кисіль, то так має бути? Бо елєктрику вімкнули і переконатись самому, же все гаразд не виходить. 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 хвилин тому, Василій сказав:

спирт став як кисіль

То може ти багато повідону сипонув? Воно на вигляд стає трохи "плотніший" розчин, але шоб аж як кисіль.....  

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 хвилин тому, Василій сказав:

спирт став як кисіль

Так не повинно бути, забагато сипонув магічного порошку. Перерахуй кільеість спирту і грамів, та додай спирту. 

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11.02.2023 в 10:28, KomAndr сказав:

Так не повинно бути, забагато сипонув магічного порошку. Перерахуй кільеість спирту і грамів, та додай спирту. 

 

Розвів..., але мертво петж почало тримати після наступних танців з бубнами: стіл 50+ грд, змащую повидліоном, після висихання (секунд 10) протираю зволоженою (ВОДОЮ) ганчіркою... Пробуйте

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 хвилин тому, Василій сказав:

але мертво петж почало тримати після наступних танців з бубнами:

Пет і його різновиди на голому склі тримаються і без повідла. Стіл тре на 80° ставити, як рекомендує виробник. Але є нюанси, готуй відразу запісні скляні поверхні. Невдовзі цей пластик вигризе у тебе шмат скляної поверхні. 😁

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 годину тому, Василій сказав:

Розвів..., але мертво петж почало тримати

Якщо дуже сильно тримає, то я робив так: після друку вологою ватою по периметру промазував. Воно починає відставати. Проблемна зона - середина деталі. Майже завжди відриває дзеркало. Трохи розбав. 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після друку я знімаю скло і кладу опираючи на детальку, відпадає з вистиганням. 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13.02.2023 в 20:18, Василій сказав:

Після друку я знімаю скло і кладу опираючи на детальку, відпадає з вистиганням. 

Збочинці. Я скло прищепками не прищіпаю. На пару точок якогось "Моменту" саджу. І воно тримається аж бігом.

І замінити легко.

 

13.02.2023 в 14:20, Cynic сказав:

Якщо дуже сильно тримає, то я робив так: після друку вологою ватою по периметру промазував. Воно починає відставати. Проблемна зона - середина деталі. Майже завжди відриває дзеркало. Трохи розбав. 

А ти підливай воду чи спирт і припіднімай деталь. Без фанатизму. Рідина має проникнути під деталь і тоді мало б нормально знятися.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14.02.2023 в 18:50, TTND сказав:

А ти підливай воду чи спирт і припіднімай деталь. Без фанатизму. Рідина має проникнути під деталь і тоді мало б нормально знятися.

Порізав євробляху (магнітну нержу) по формі стола, відразу після друку знімаї її, пару разів зігнув і моделька у руках залишилася. Ні яких ігрищ зі склом і подібними поверхнями. 🤣☹️😄

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
  • 5 місяців потому...

Вітаю! Спробував рідкий пластир з АТБ (у ньому є повідон), з першого разу не пройшло, адгезії "0". Крім того ще на етапі прогріву стола луснуло скло. мабуть продовжу єкскременти, але що вже не сподобалось: ацетоном змити пластир не вдалось, вода його теж не дуже... треба досить сильно терти, до того ж навкруги заляпується водою.

Зазвичай користуюсь сіком АБС. Матеріл АБС+ від Devil design, стіл - 95 градусів, сопло 225.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, UkrOPNik сказав:

Вітаю! Спробував рідкий пластир з АТБ (у ньому є повідон), з першого разу не пройшло, адгезії "0". Крім того ще на етапі прогріву стола луснуло скло. мабуть продовжу єкскременти, але що вже не сподобалось: ацетоном змити пластир не вдалось, вода його теж не дуже... треба досить сильно терти, до того ж навкруги заляпується водою.

Зазвичай користуюсь сіком АБС. Матеріл АБС+ від Devil design, стіл - 95 градусів, сопло 225.

А це точно рідкий пластир? Бо рідкий змивається водою на раз-два! 

Скло лопнуло - це просто співпадіння. На холодну поверхню напшикати - воно буде наче маленька пляма мокра, при прогріві швидко висихає. Також можна нанести під час прогріву столу, коли температура буде у межах 40-60° Для АБСу гріти стіл 95-100°, сопло, на перший шар, 240-250°, швидкість 30-40мм/с

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, UkrOPNik сказал:

Вітаю! Спробував рідкий пластир з АТБ (у ньому є повідон), з першого разу не пройшло, адгезії "0". Крім того ще на етапі прогріву стола луснуло скло. мабуть продовжу єкскременти, але що вже не сподобалось: ацетоном змити пластир не вдалось, вода його теж не дуже... треба досить сильно терти, до того ж навкруги заляпується водою.

Зазвичай користуюсь сіком АБС. Матеріл АБС+ від Devil design, стіл - 95 градусів, сопло 225.

Той пластир буває така бодяга що пипець. Теж саме було. Напевно не притримуються стандарту, або їм ії ТУ дохволяє таке робити, бо це ж не ліки, тому бодяжать як вийде. Купи нормальний адгезів. Або пвп порошок та сам бодяж на спирту.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Creo2005 сказав:

Купи нормальний адгезів. Або пвп порошок та сам бодяж на спирту.

Мабудь я щось роблю не так, вже 4-и флакончики випшикав - липне чудово. Хоча вдома ще лежить порошку на 2 - 3 порції повідлу, але нащо, коли є готовий? 🙂

 

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...