Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info

Recommended Posts

Надоело "дергать" флешки и карты памяти при печати. Разжился платой Raspberry Pi 3B+ и запустил Octoprint. Доволен... "Жизнь" стала проще.... :classic_biggrin: Но..... Смущает, что при запитывании Raspberry и включении Octoprint плата пытается запитать плату принтера (загорается подсветка экрана и под каким то углом видно, что информация по координатам температурам там есть). И на индикаторе-"напряжеметре" блока питания появляется 3,4 В.   11111.thumb.jpg.34970085bd02b2dc690c122610c4052c.jpg  Это нормально? Есть шанс что нибудь спалить?  Как с этим бороться? (И нужно ли?)

Вот только не пойму куда фотки делись. 

• Like 1

Posted (edited)

Можна приклеїти шматочок ізоленти на USB як на фото. Вітання всім я вперше на форумі але слідкую в телеграм 

IMG_20190808_032059_147.jpg

Edited by Maks
  • Like 3
  • Thanks 1

12 часов назад, KomAndr сказал:

Вот только не пойму куда фотки делись. 

Да, наверное так и сделаю. Хотя вариант от Maks тоже  интересный. 

5 часов назад, Maks сказал:

Можна приклеїти шматочок ізоленти на USB як на фото. Вітання всім я вперше на форумі але слідкую в телеграм 

IMG_20190808_032059_147.jpg

Дуже цікаве рішення. Я не думав, що воно тількі на інформаційних контактах може запрацювати.  Треба попробуватти зняти 5 в.. Якраз є обрізаній мини УСБ розєм. І головне що можно малинку не виключати і  використовувати для чогось іншого. Дякую.

3 години тому, SnegOK сказав:

Дуже цікаве рішення. Я не думав, що воно тількі на інформаційних контактах може запрацювати.  Треба попробуватти зняти 5 в.. Якраз є обрізаній мини УСБ розєм. І головне що можно малинку не виключати і  використовувати для чогось іншого. Дякую.

Я так використовував з mks gen L і жодних проблем,  зараз із SKR V1.3 немає необхідності просто переставив jumper живлення...

• Like 1