Jump to content

Recommended Posts

Может с ремнем что-то в той части где 2я деталь? Или ещё что-то 

53 хвилини тому, Ghost_0007 сказав:

именно биения

Не зустрічав, але відповідно опису є здогадка - у проблемному місці мотор У повинен просто бути зафіксованим поки Х їде по прямій, може драйвер мотору барахлить, а може мотор на утриманні попав у якийсь режим і не може крок утримати. Знову за це відповідає драйвер. Як що материнка не стокова - спробувати поміняти драйвера ХУ місцями і прослідкувати за поведінкою мотора Х Як що сток - спробувати другу модельку на більшій відстані поставити від першої. Ну і махнути мотори на осях ХУ. Провести три тести і уважно занотувати результати. Таким чином повинен знайти "поганця". 

10 минут назад, KomAndr сказал:

Не зустрічав, але відповідно опису є здогадка - у проблемному місці мотор У повинен просто бути зафіксованим поки Х їде по прямій, може драйвер мотору барахлить, а може мотор на утриманні попав у якийсь режим і не може крок утримати. Знову за це відповідає драйвер. Як що материнка не стокова - спробувати поміняти драйвера ХУ місцями і прослідкувати за поведінкою мотора Х Як що сток - спробувати другу модельку на більшій відстані поставити від першої. Ну і махнути мотори на осях ХУ. Провести три тести і уважно занотувати результати. Таким чином повинен знайти "поганця". 

Матерінка стокова, ремень - тут не проблема.. Проблема, коли друкую декілька моделей зараз - Одна - усе добре - а вот с другими - повний швах ((  Йдуть стуки у моторі - та зьвляється рябь... Друкую одну деталь - усе добре(( 

3 хвилини тому, Ghost_0007 сказав:

Одна - усе добре - а вот с другими - повний швах

Як що б'є мотор то це або драйвер, або мотор. Як що при замінах, які я вище писав, вдасться змістити проблему на іншу вісь - найдеш винуватця, але треба зміни робити по одній і тестовий друк самих простих двох прямокутників у один периметр, без заповнення. І швидко і наочно.

1 минуту назад, KomAndr сказал:

Як що б'є мотор то це або драйвер, або мотор. Як що при замінах, які я вище писав, вдасться змістити проблему на іншу вісь - найдеш винуватця, але треба зміни робити по одній і тестовий друк самих простих двох прямокутників у один периметр, без заповнення. І швидко і наочно.

Дякую, зараз буду тестувати.. але!! одну деталь робе без биєній мотору - а одну з бієніями - таке враження що це програмний збій якийсь ((( Але я перепробував майжє усі доступні слайсери))) - теж саме,,, може прошивка Єндера? 

9 хвилин тому, Ghost_0007 сказав:

таке враження що це програмний збій якийсь

Програмний вирішується скиданням EEPROM, або скидання налаштувань до заводських. Можна і шуі прошивку поставити, аналог марлі.

2 минуты назад, KomAndr сказал:

Програмний вирішується скиданням EEPROM, або скидання налаштувань до заводських. Можна і шуі прошивку поставити, аналог марлі.

вот зараз друкується теж 2 моделі на столі однакві (теж що і були) - але розташування інше - не одна а друга вгорі над нею,  а одна зліва- друга справа - проблем немає ((( Якась фантастика ..  була різне- але такого - перший раз.. ну почекаємо як рооздрукується.. До заводських - через меню ж роблеться?  а EEPROM? Дякую

1 хвилину тому, Ghost_0007 сказав:

До заводських - через меню ж роблеться?  а EEPROM?

Скоріш за все, на стоковій прошивці EEPROM не активований. Можна через термінал М502, та М500 спробувати - це скидання EEPROM? ну а заводські налаштування через меню є.

1 минуту назад, KomAndr сказал:

Скоріш за все, на стоковій прошивці EEPROM не активований. Можна через термінал М502, та М500 спробувати - це скидання EEPROM? ну а заводські налаштування через меню є.

Дякую! Зроблю декілька тестів - напишу потім результ

• Like 1
26 хвилин тому, Ghost_0007 сказав:

Дякую! Зроблю декілька тестів - напишу потім результ

я-б ще перевірив ролики (при вимкненому принтері , можна навіть без ременю поїздити столом) може щось зроликами чи з профілем...

6 хвилин тому, Maks сказав:

я-б ще перевірив ролики

На скільки я зрозумів, мотор У на утриманні смикається, що призводить до мікрозсувів сопла і луну на стінках по Х

12 минут назад, KomAndr сказал:

На скільки я зрозумів, мотор У на утриманні смикається, що призводить до мікрозсувів сопла і луну на стінках по Х

так и есть походу... НО это происходит только если располагать модели одну над одной на столе - я первый раз с таким столкнулся))) А вот другое расположение- нет проблем ...грубо говоря когда одна из копий находится посредине стола)) 

3 часа назад, Ghost_0007 сказал:

так и есть походу... НО это происходит только если располагать модели одну над одной на столе - я первый раз с таким столкнулся))) А вот другое расположение- нет проблем ...грубо говоря когда одна из копий находится посредине стола)) 

Сброс EEPROM и настроек помог - неожиданно... Запустил Тот же файл на печать - все четко.. Усім дякую за допомогу!

44 хвилини тому, Ghost_0007 сказав:

Сброс EEPROM и настроек помог - неожиданно...

От і добре!