Jump to content

Kantimir

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kantimir last won the day on August 30 2023

Kantimir had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Имя
  Віталій
 • Возраст
  56
 • Город
  Коростишів
 • Принтер
  da Vinci Jr. 1.0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Вибачайте, що мовчу...йде битва за урожай, поки не до 3D друку.
 2. При встановленні програм воно автоматом підтягує оновлення.Карту форматував, у FAT32 кидав просто на карту у форматі g-code. Ще десь читав, що для цих марок принтерів є свій формат файлів 3w. Буде час займусь друком з карти. Одне тішить, що я вже сам змоделював (раніше мав побутовий досвід роботи в програмі ScetchUp) та роздрукував на 3d принтері потрібну мені деталь.
 3. Маю вдома стаціонарний комп, та ноут дружини. На обох стоїть десята вінда 64. На комп встановив програми які йшли до принтера, на ноут программи встановлюються але не запускалися, але після переустановки одна программа яка відповідає за підготовку та друк встановилася. Коли принтер був під'єднаний до компа то програма нарізала та відправляла на друк попередню модель ( хоча обробляла нову модель та бачила, який час та скільки матеріалу потрібно) і що головне давала команду на друк нової а друкувало стару модель...Підключивши принтер шнурком до ноута друкувати нарешті почало правильно. Залишилос
 4. Поки дякую...Завтра розгорнуто відпишусь...Зараз вдома богато роботи. Ще раз дякую всім.
 5. Проблема вирішена...після танців з бубном. Принтер всеодно друкував попередню модель...хоч ти трісни. Поки не підєднав його до жінчиного ноутбука та не встановив там програми скачанні з оф.сайту. Але з друком з карти пам'яті проблема не вирішена...закинута модель в форматі g-code на карту не хоче роздрукоауватись. Якось так.
 6. Дякую всім. Зараз знаходжусь на роботі, завтра буду вдома і спробую все вищеописане. За результатами аідпишусь.
 7. Добрий день. Так імпортую в цій програмі. Принтер під'єднаний до компа, коли натискаю друк, пише вставте карту пам'яті для продовження роботи. Коли вставляю карту, бачить вибрану модель і кільки часу та матеріалу для друку. Натискаю друк і він розпочинається, але попередньої моделі яка уже надрукована. Пробував друкувати з флешки, закидаю модель в форматі STL ,(в папці та без папки)на чисту карту і пробую друкувати пише...зараз прикріплю фото.
 8. Справа в тому, що програма від виробника, перед друком нарізає, в описі все відповідає данній моделі. Коли натискаю друк, то друк починається, але попередньої моделі, яку роздруковував раніше. Якась халепа.
 9. Дякую, з Вашої відповіді, ще більше не зрозумів.Просто я з села, тай не молодий. Щось розумію, а щось для мене проблемно...Будь ласка, якщо можна, то детальніше. Завчасно дякую.
 10. Два дня назад стал обладателем daVinci Jr.1.0 от XYZ printing. Вроде разобрался, но проблема в том, что когда отправляю на печать по USB с помощью утилиты от производителя, то печатает предыдущую модель. Хотя когда задаю печать видит ту , что нужно и все правильно...но печатает, все равно предыдущую. И еще если закидываю на карту памяти и хочу распечатать с карты памяти то принтер не видит ничего...пишет нету папки, хотя все в папке и указано на латыни и расширение stl. Голова уже идет кругом. Выручайте. Слава Украине!
×
×
 • Create New...