Jump to content

Sunday

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sunday last won the day on September 25 2023

Sunday had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Имя
  Євгеній
 • Возраст
  30
 • Город
  Умань
 • Принтер
  Photon mono 4k

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Усім привіт! Питання виключно для людей які тирили моделі з ігор... Є двіжок Анріал 2.0 версії (старенький) тирю звідти модель ігрового персонажа (якщо можна це так назвати) формат .psk , меши присутні, можу вертіти моделью як захочу. Питання полягають в тому , що... 1. Як зробити модель більш гладкою без викривлення оригінала моделі, якщо открити через блендер і пропустити через Саб.Сьорфейс деякі моменти які пивинні залишатись більш мень 4ох кутниками , виходять овалами... АЛЕ НЕ ЗАВЖДИ 2. 3Д Макс не пробував, чомусь пішов до блендера... 3. Пустоти... є моменти в моделі я
 2. Экспорт модели в подходящий формат: Blender поддерживает экспорт в различные форматы, которые могут быть использованы в CAD-программах, такие как STL, OBJ, DXF и другие. Выберите формат экспорта, подходящий для вашей цели. Ну ось формати які Кадовскі програми підтримують.... Це ви маєте на увазі туди закинути модель, і з кадовскої програми її зробити в .стл ?
 3. Але погравшись трошки не так воно працює…найшов ще один варіант. Наступний хід це зрозуміти як заробити усілякі пропуски або незєднання текстур.
 4. Супер!! Перша силка прям те що потрібно. Дуже вам вдячний!!! Куди можна на каву скинути?
 5. це десь Тут ? Бо я не можу зрозуміти як це зробити. Як змінюю значення Скейл, то нічого не відбувається(( Можна якийсь туторіал, чи де саме це змінюється ?
 6. Усім привіт Козаки! Переробив модельку для печаті але вже який раз сталкуюсь с таким поментом і нацьому все закінчується Прикріплюю фото. Отак це виглядає в Блендері ( наче все норм ? ) А отак, чомусь перед печатю Як це виправити, куди копати... ? Дякую за увагу !
 7. Ну я наче нікуди не спішу)) за цей час вже зробив 9 фігурок)) якісьтю радий, а от з підтримками ні (бо робив їх автоматично) Треба вчитись робити їх самому(
 8. Усім привіт! Я тут новенький , і на довго . Маю цей принтер буквально тиждень і тільки зараз запустив тестову модельку. Цікаво чи є на форумі якісь налаштування на мій принтер, бо чесно кажучи половина сайтів РУ, а задля них качати ВПН і щось вишукувати, бажання не маю. Тому питання може здивуватись "риторичним" адже в інтернеті і так повно інфи...бла бла бла.... Цікавлять налаштування на самому принтері ( коли друкується модель, там є налаштування ) чи вони можуть підтягнутись туди з програмки через яку запускається друкування ? Я в цьому геть ще не розуміюсь, але прагну навчитись.
×
×
 • Create New...