Jump to content

RazyRx

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Имя
  Олег
 • Возраст
  29
 • Город
  Житомир
 • Принтер
  Anet AM8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Тоді з цього приводу є питання Якщо виставити 329 кроків, то екструдується трошки менше ніж потрібно, а якщо 330, то трошки більше ніж потрібно. А виставити проміжні значення в налаштуваннях принтера немає можливості(якщо чесно не знаю чи в прошивці таке можна) Як краще щоб було менше або щоб було більше? А то може це якраз і впливає на цю проблему, а може і перебір щось змінив, а може це випадковість і проблема не вирішилась. Завтра поставлю на друк велику модель і там стане зрозуміло.
 2. Пробував міняти вентилятор не допомогло. З великим потоком повітря нічого немає, на мк8 стояв noctua 40x40x10 Спробую заміряти температуру всередині ТБ, щоб хоч від чогось відштовхуватись. А з блогерами уже все зрозуміло, так всі нахвалюють цей екструдер і так він в них чудово друкує флексами. А тут виявляється тільки викинуті гроші.
 3. Щось мені здається що таких ТБ з тефлоном не буває, там товщина стінок замала щоб ще і тефлонова трубка влізла. Швидкий пошук по інтернеті поки нічого не дав. Чому ж тоді так хвалять біметалічні ТБ? з цим ще пограюсь, може хоча б щось вийде або назад повішу старий екструдер, він звичайно примітивний, але ж працює)
 4. Так є таке, я навіть не знав що в старому тефлон) Яка варіанти є і що з таким робити?
 5. там ось такий ТБ , і я так розумію з тефлоном таких немає. вільні переміщення так і є 150мм/с. Спробую змінити швидкість ретракту. Так, термістор також новий. Перевірю тоді температуру, заодно перевірю температуру в ТБ.
 6. Вимикання ретракту звичайно допомогло але з такою якістю можна і не друкувати. Чи є якийсь інши спосіб позбавитись від сопель? Одразу скажу на стандартному екструдері МК8 все друкувалось цим самим тпу нормально на швидкості 30мм/с з ретрактами 6мм. зменшення швидкості друку до 30мм/с нічого не змінило. Спробував замінити сопло на старе МК8(звичайно не дуже підходить бо тут v6), також не допомогло питання по збірці екструдера, я робив так: закручую сопло і залишаю до нагрівального блоку 1мм, закручую термобар‘єр до упора в сопло, після чого підтягую сопло. В
 7. якщо я правильно зрозумів то NF Crazy це боуден екструдер, а в мене дірект. А з приводу термобар'єру не дуже зрозумів, довжина у нього повна 27.5мм і він же є довжиною від подаючого механізму до сопла. ретракт спробую відключити але якість друку і з ретрактом 1мм погана, без нього мабуть взагалі жах буде. І це дивно, бо для стандартного екструдера Anet A8 з деякими доробками щоб не вилізав пластик повз термобар'єр все було нормально навіть з ретрактом 6мм, правда швидкість друку була меншою десь 30мм/с.
 8. Усім привіт, сподіваюсь хтось зможе допомогти. Купив і встановив екструдер Trianglelab Matrix на Anet A8, на алюмінієвій рамі AM8. Він добре працює з пластиком ABS і PLA, але під час друку Monofilament TPU 90A нитка застрягає в термобар‘єрі. Двигун на екструдкрі починає клацати і не може подати пластик. Коли дістаю пластик, то кінець товстіший і мабуть через це не лізе, відрізавши цю частину, можна знову нормально друкувати, іноді навіть години 2-3. Параметри друку: Слайсер: Cura 5.1.0 Температура: 230 (пробував встановлювати від 220 до 240) Температура столу: 50 Швидкіс
×
×
 • Create New...