Jump to content

skeef

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

skeef last won the day on September 29 2022

skeef had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Имя
  Ігор
 • Возраст
  55
 • Город
  Гореничи
 • Сайт
  nosite
 • Принтер
  CoreXY

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Якщо драйвера на панельці може допомогти просто вийняти та знову вставити драйвер - контакти прочистяться
 2. Типу хто збив москаля? Водій? чи машина? чи нога яка не встигла (а в нашому випадку навіть не намагалась) до педалі гальма? Чи моск водія після літра горілки?
 3. Ти звісно правий, але не зовсім :))) Стоять резюки значить вони обмежують ток. Закон Ома - все вірно. От за рахунок напруги т.я. R=const в цьому випадку ток і зростає. Тому помилки ніт :))
 4. Так а де брали? В мене теж є інші слова крім зазначених прийменників :)))
 5. В мене була подібна історія на робот-пилососі. Там частина кнопок підсвічувалась темніше ніж решта. А потім я подивився що в ціх діодах якісь чорні точки. Замінив - і все стало ок. Такі да, є така штука - старіють вони з часом. Тому як перевищення напруги бути не могло
 6. Як думаєте вали на осі Z можна залишити чи краще міняти на рійки?
 7. Ви скоріш за все натиснули кнопку Erase на платі PanelDue. Якщо так - потрібно заново залити прошивку.
 8. Кстати, чи є сенс дивитися в сторону пластику з порізаних в стрічку ПЕТ-бутилок?
 9. я кажу про Duet. А по моделі самого принтера шо порадите?
 10. Ок, слушно. Шо порадите в якості прототипу та яку 3D вивчати? Ну для мене не є проблемою старі заглушити та поверх накинути ці LV8729. В крайньому разі платку зроблю. Але тому сподіваюся ще буде час Також про неї думаю. Але-ж зараз стіл 200x200 на таку велику дуру :)) Ось я й вагаюсь брати 300x300 алеж для того треба принтер переробляти. Такшо зщнов не на разі PS oftop 1. чому я не можу редагувати свої месаджи? 2. Форум на цьому https://invisioncommunity.com/?
 11. Ось по 2 пункту в роздумах куди йти. По 3 - дякую, спробую Ось такий принтер
 12. Дякую за відповідь! Досвіду особо нема - тому й тут. Мені "пощастило" взяти Noname CoreXY. Потім зрозумів шо то є "самосбор". Він якось друкує. Головне слово "якось" Тому ідея фікс зібрати більш-менш нормальну друкарку щоб настроїти її по розумному максимуму. Довго рив інтернет так й не зміг знайти моделі звідки його роздрукували. Насправді питань бильш ніж відповідей. Вирішив йти поступово. Зараз стоїть Ramps1.4 + Mega - думав зробити з неї людину (радіатори поставить, мосфети поставити більш потужнї, драйвери поміняти), але ж воно того не варто, та й Mega такі слабенька.
 13. Вітаю спільноте! Вивчаю все що можна по принтерам. З'явилась така ідея: два змінних екструдера. Один типа Volcano для грубих та міцних речей. Другий хочу взять MatrixLite. Обидва директи, хоча думаю для Volcano й бовден буде добре. Буду вдячний любим порадам
×
×
 • Create New...