Jump to content

Gruffi

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Gruffi last won the day on June 5 2022

Gruffi had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About Gruffi

 • Birthday 01/08/1979

Personal Information

 • Имя
  Валерий
 • Возраст
  44
 • Город
  Кривой Рог
 • Принтер
  Anycubic Zero 2.0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Я вже не можу перевірити - зараз прошив klipper. Поки що плата без підключення ШД, та ендстопів, але працює. На вихідних буду збирати. Дякую.
 2. Залив стокову прошивку, то в терміналі є життя, що радує. Спробую залити бутлоадер, якщо зможу. Дякую.
 3. Через флешку неможливо, тому що нема бутлоадера. Проц atmega 1284p. При підключенні плати взагалі нічого не в дає. При підключенні програматор - світлодіод робер, через usb нічого не горить.
 4. Доброго вечора. Вирішив оновити прошивку свого принтера (klipper). Але щось не виходить. Зробив з Arduino Uno програматор. Через Arduino ide завантажив bootloader, але при завантаженні у термінал нічого не виводиться. Через декілька секунд з'являтися напис, що бутлоадер встановлено. Підключаю плату принтера по usb і нічого - світлодіод не вмикається, порта ПК не бачить. Підкажіть де я роблю помилку? Материнська плата melzi. Дякую.
 5. Ні, дякую :). Рампс просто валялася (не пам'ятаю для чого її брав), а stm32f401 є декілька для проектів. Зараз вирішую: марлин чи кліпер - більше цікавить кліпер.
 6. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як можна налаштувати карту пам'яті у Marlin-2.1.1? Параметр SD_SUPPORT розкоментував, але вона не працює - у меню є "вставити sd карту", але при натисканні нічого не відбувається. Збираю із того, що є :): stm32f401ccu6 (blackpill) + ramps 1.6, дисплей oled ssd1306 0.96", енкодер HW-050 (ардуіно), модуль карти - MicroSD Card Adapter.
 7. знизив температуру столу до 80 градусів, перекалібрував з допомогою бумаги для випечки (що було найтонше). Після цього z-offset всановив - 0.2 (спершу встановив 0.1, але недопомогло). Дякую.
 8. Дякую. Стіл протираю спиртом. Спробую знову перекалібрувати стіл, та знижу температуру стіла до 80 градусів.
 9. Добрий день. Зробив усе так, як написали, але нічого не змінилося. Температура сопла 230, стіл 100. VID_20220605_122301.mp4
 10. Та я вже все перепробував по декілька разів, але нічого не допомагає. Тому і вирішив написати на форумі. Ще грішу на термобар'єр, бо він з цільного металу, тобто там нема тефлонової трубки. Завтра поставлю другий, може допоможе.
 11. Дякую. Але я вносив z-офсет, в обох напрямках.
 12. Добрый день, форумчане. Принтер уже 2 года, а печатал в совокупности может месяц. А остальное время либо стоит, либо мучаю его. Когда была родная подложка, то калибровался нормально. После замены на стекло начались свистопляски: откалибровать нормально получается только од раз из 100. В остальное время пластик тягатеся налипая на сопло. Или же приходится упирать сопло в стол и при печати пару слоев слушать щелчки экструдера. Печатаю PETG. Когда нормально откалиброван, то стол мазать ничем не недо, липнет хорошо. Пробовал мазать клей-карандашом, но помогает не всегда и то приходится следит
×
×
 • Create New...