Jump to content

artko

Активист
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by artko

 1. це як так? там що, прокси повний? тоді в топку.. мікротівський дднс дає просто днс ім'я..
 2. зараз вже багато провайдерів зовсім не дають, або за багато грошей. В моему випадку виявилось практичніше зробити VPS у польші, та прокинути адресу додому. Статика, сервер постійний - і дешевше однієй адреси у прова. DDNS сервіс також не потрібний.. p.s. а для кинетіка він (DDNS) також не потрібний, в них є свій, від вендора.
 3. Стартові вимоги - Маєте дісплейчик з тачскріном від MKS TS35 (наприклад Robin Nano V3 працює з таким) - Є одноплатний компьютер Orange Pi One/Lite (підозрюю, Orange Pi Zero також підійде) - Дуже кортить мати локальне керування вашим 3д принтером, яке відпало після встановлення прошивки Klipper на той самий принтер. Саме найперше, що треба зробити — встановити останній armbian під свою плату. Припустимо, це Orange Pi One. Завантажили образ (я використовую Armbian 22.05 Bullseye/cli , без всіляких домішок — напхати усякого хламу встигнемо ще. Записати можно balena etcher.
 4. Любопытно, в чем именно ошибка ожидается. Заменил себе 12в на 220в - скорость разогрева просто фантастика в сравнении со старым. Стол греется чуть ли не со скоростью сопла. И БП не напрягается, достаточно маломощного..
×
×
 • Create New...