Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

TTND last won the day on October 9

TTND had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Я прихильник того що все має бути максимально безпечно організоване. Особливо якщо не через плату управління підключені вентилятори.
 2. @Deniss @KomAndr В мене перший БЖ був SMPS 1500. І стояв збоку від принтера на відстані витягнутої руки від мене )))
 3. @iYura Було вельми дивне відчуття - він ще притягнув декілька форм які я моделював ))) Це нагадало початок 2000-х коли з товаришем йшли по продуктовому магазині в одному з обласних центрів. Він працював в дизайнерській конторі яка багато етикеток розробляла. - Це я малював, Це Петро, Це мій брат. Це я. )
 4. @iYura Я Вас шукав. Але дівчата не могли Вас знайти... Добре що хоч Інну з Монофіламента побачив ) І приємно поспілкувався з товаришем при вході, з тим що блінного принтера притягнув. Світ виявився дуже тісним. Він друкував мої моделі клієнтці, коли мій принтер був розібраний.
 5. А дендрозліплений принтер в товаришів на першому поверсі зліва від входу був готовий ) тільки не працював нормально ) Я також на це надіюся ) Погано те що не знайшлися там.
 6. Ходив я там, розпитував чи хтось знає за 3dua.info. Знають, але нікого не знайшов кого тут наче знаю )
 7. Початок коли?
 8. @KomAndr Ай. Я пробував третю версію каретки по Х малювати. Друга непогана, але нейметься продумати і намалювати кращий варіант. Більш універсальний і технологічний. Але, швидше за все то залишу на перспективу. Під звуки роботи нового принтера. Вже практично все готове для того щоб віддати в роботу корпус принтера. Перевіряю все що можу згадати де міг щось не те намалювати і деталі одна на одну налазять, десь діаметр отвору вказав на якого нема пуансона. А SKR мені не вдасться використати. Поки не знаю як залити Repetier FW туда. Марлін не підходить. Arduino Due і якийсь шілд. Отаке.
 9. @KomAndr Ото ж бо й воно ))) Процес допилювання він безкінечний...
 10. @KomAndr Мені прийшлось тільки висотою трохи потіснитися для використання цього авторівня. Бо втиснути по ширині, в мій варіант ультимейкера, погано виходить. На тему вирівнювання - думка інтересна. Треба попробувати.
 11. Ні. В моєму принтері це лишнє. Датчик авторівня і кінцевик по Z це одне й те саме. Зроблено на тензодатчику. І на цьому тензодатчику закріплений хотенд. А от Autobedlevel для різних матеріалів бажано запускати. Як не крути, а температурні розширення різні. І для АБС не вистачає висоти першого слою після ПЛА. Приходиться бебістепом накручувати, якщо провтикав. https://3dtoday.ru/blogs/pororothepinguin/sensor-auto-levelbased-pressure-sensor-for-rostock/ - це надихнуло на експерименти з авторівнем.
 12. А я вже так міняю сопла ) Дуже зручно для різних матеріалів. Ну і при необхідності можна за межами принтера покрутити. Єдине що необхідно після заміни зробити це відкалібрувати ПІД. Для ПЛА з тефлоновою вставкою. Для АБС суцільний термобар`єр. Відносно давно про таке думав. Прикупив роз`єми, змоделював і надрукував кріплення на корпус для одної частини роз`єма, зібрав хотенд. Але чогось чекав. І дочекався коли тефлонова вставка сказала що їй погано.
 13. @iYura Краще тут деколи згадувати. Особливо напередодні події.
 14. Постараюся бути. Але є одне але. Я не маю акаунта в цукербукері.
 15. Подивився вартість того мубука... Простіше якогось пня-4 або старенького корадуба поставити в кутку. тільки бажано щоб материнка сама вміла в рейд. Ну і хоть вінду накатити. Або пробувати якогось кнопікса поставити і попробувати шари зробити. Якоїсь величезної швидкості доступу не треба. Головне бекап і робочий мережевий диск. @Deniss Таки дійсно RAID1. Я вже з адмінкою давно не стикався. Трохи призабув термінологію.
×