Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

TTND last won the day on May 30

TTND had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @iYura Краще тут деколи згадувати. Особливо напередодні події.
 2. Постараюся бути. Але є одне але. Я не маю акаунта в цукербукері.
 3. Подивився вартість того мубука... Простіше якогось пня-4 або старенького корадуба поставити в кутку. тільки бажано щоб материнка сама вміла в рейд. Ну і хоть вінду накатити. Або пробувати якогось кнопікса поставити і попробувати шари зробити. Якоїсь величезної швидкості доступу не треба. Головне бекап і робочий мережевий диск. @Deniss Таки дійсно RAID1. Я вже з адмінкою давно не стикався. Трохи призабув термінологію.
 4. Дякую! Я вже певний час пробую чесатися щоб зробити якусь локальну файлопомойку але з рейдом нульовим. Бо шкода коли інфа з вінтом накривається.
 5. Прикольно! А RAID можна оформити? Власне в такому варіанті використання мене більш за все інтересує RAID0.
 6. Я використовую тензодатчик в якості авторівня і водночас кінцевика по Z. Оскільки саме сопло і є "щупом" , то це дуже зручно.
 7. Це нагадало старий хороший анекдот. - Береженого бог береже - сказала монашка, надіваючи презерватив на морквину.
 8. @Deniss Не виходило розігрівати стіл при "правильному" включенні. Зараз не переживаю про те як швидко нагріється стіл. Хвилин за 5-6 до 100 нагрівається. До 65 трохи довше ніж хотенд.
 9. Подивися в даташіт що воно пропускає при постійному включенні (перша частина нагріву стола, підтримання температури то інша розмова). https://datasheet.lcsc.com/szlcsc/HL-HA210N06_C237262.pdf Судячи по картинці Safe Operating Area при напрузі 24В десь 12-15 А пропускає. Як на мене - поставив би 2 шт. https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-5pcs-lot-HA210N06-210N06-MOS-inverter-pipe-fittings-new-original/32825739679.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.20ba2e0eMnGDgr В мене 2 модулі лежать і чекають свого часу. А прикупив 5 шт мосфетів. ) Не тестував їх ще. Може на світлодіодах перевірю відкриття. А на нагрузці поки не знаю як зараз перевірити. В любому випадку якщо використати як драйвер штатний мосфет, а в якості силового 2 шт на модулі, то все має бути добре.
 10. На сопло поміняти нагрівач не проблема. Можна і на 50Вт поставити лерджевські. Вони дійсно хороші. Стіл однозначно залишити як є. В моєму принтері так зроблено і я не жалію. Бо раніше відвалювалося по таймінгу і не тримало температуру. АЛЕ! Більш ніж сильно рекомендую поставить зовнішній мосфет. Я поставив 2 (щось на зразок P55NF06) паралельно на радіатор. Але сигнал нагло зняв з вільного піна з PWM. Радіатор не самий великий, але зовсім не гріється. Хоч періодично і АБС друкую. Поки в коробці лежить модуль китайський і пара таких же мосфетів які там стоять. Потім винесу 2 шт на великий радіатор.
 11. Прикольно! А для 2208 есть похожее решение?
 12. Я пошел в эту сторону: "Датчик автоуровня на основе датчика давления для Rostock" Вроде заработало. Но я использую Repetier FW. По ходу экспериментов уграл 2 стекла. Третье мимо зачета. Вывод сделал для себя - собраться с силами и дорисовать новый принтер. А тот что есть пока допилить новый стол. Четвертая версия стола будет.
 13. @Magg_ot Потому что там нашлись только такие ) Я искал с шагом 1 мм на оборот. Нашел 2 мм. Но Ф10 мм.
 14. https://www.olx.ua/obyavlenie/trapetseidalnye-vinty-hodovoy-vint-s-trapetseidalnoy-rezboy-IDdbgzn.html - винты брал 10 мм с шагом на оборот 2 мм. Мне понравились. Но у них было горе с гайками. Пришлось искать токарей, которые мне выточили гайку из фторопласта. До этого трудилась составная гайка из PBT. Не смог ее правильно напечатать. Пришлось резать пополам.
×