Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

TTND last won the day on November 18 2020

TTND had the most liked content!

Community Reputation

36 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Офсети всюди можна настроїти. Але якщо старі версії кури (до 15,хх,хх) адекватно настроювалися, то далі почали ліпити ....... що. І знайти де що заникали в настройках сходу стає проблематично. Раніше на фоні кури сімплі було важкувато настроїти. То зараз навпаки. Знаю що туда всяких модулів можна підключити і всякі плюшки будуть. Але для себе я вирішив це запитання.
 2. Я чого перепитав про поєднання слайсера і типу подачі? Якось провів експрес-тест декількох слайсерів. Два з них на моїй моделі дали ну вкрай подібний результат. Я думаю що тут поєднання ретрактів та боудена. Дещо подібне було недавно. Одна й та ж модель. Продублював її в слайсері і розвернув на 180 градусів. На одній зі стінок при друці вилізла така бяка. Так що можу тільки на те поєднання грішити в моєму випадку. Хоча я би рекомендував попробувати нарізати модель не в курі, а в сімплі.
 3. Якщо не допоможе, то може який портативний автокад 2000 пошукати на торентах.
 4. Відкрив в корелі і знову експортував в dxf. fold...2_.dxf
 5. @KomAndr Я написав теорію як я її розумію. Частково зі своєї практики також описав що знаю. Може є якісь свої приколи, але я не в курсі про них. Знаю що в версіях марліна 1ххх термопару було можливо тільки на 1 екструдер поставити.
 6. @KomAndr До Serial Protocol Interface можна підключати багато приладів (драйвери, термопари, карти SD і все що потрібно) але в кожного з них має бути свій CS. Я на MKS GEN тестував підключення термопари. Паралельно працювали карточка СД і МАХ 6675.
 7. @alexeyd На рахунок цього я не в курсі. В принципі дивлюся на 1.4 версію. Поки рився в конфігураторі не знайшов варіанту підключення на Zmin авторівня. В Repetier FW окремо виділено що сопло і є датчиком. Можливо що авторівень пєзоелементах треба було вказати. Грозилися шо репетіер і на скр буде можливість ставити, але там щось приглохло. Розробник жалівся що катастрофічно не вистачає часу.
 8. Ну є ще RepRap Firmware. Народ ставить. Я ще не пробував. Але є бажання вникнути. Але треба купити щось на що можна його поставити )
 9. TTND

  Люміній. :)

  З обновкою! До речі. Трохи похвалюся. Прикупив самий маленький китайський токарний станочок. Вчуся пускати стружку ) Деколи навіть в розмір попадаю )
 10. Хз. Коли на першому слої багато дрібних прорізей, то до ПВП не завжди прилипає добре. До БФ-2 без проблем.
 11. По факту повідон це те саме PVP в клеях-олівцях (на одній роботі називали "губна помада для Тані", щоб хоч трохи помовчала). Я свого часу зарікався не використовувати його. Але, але. Зараз наношу той клей і мочалкою з водою розтягую по склі. АБС тримається добре. А от АБС-флекс (він же SBS), коПЕТ, ПЛА таки на БФ-2.
 12. Ну значить буду в компаунд заливати і в трубку. Покази будуть дещо запізнюватися, але на протязі якогось часу стабілізуються.
 13. Я підключав до MKS GEN v1.2. Поки лежить і чекає свого часу. Поки нема для нього роботи в принтері. Але є досвід. І пройдені граблі. Залишилося продумати як оцю відкриту спайку/скрутку причепить до нагрівача. Поки до стандартного. Щоб не контактувало напряму з кубіком. Про нестандартні там все зрозуміло. Але є ще моменти - хочу змінні голови як в теперішньому принтері. Відповідно холодний спай буде в переході на мідь. Треба це ще відтестувати. Бо в варіанті модуля і довгої термопари, то все просто - в колодці гвинтами здійснено прижим і перехід на інший матеріал.
×