Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

TTND last won the day on January 26

TTND had the most liked content!

Community Reputation

41 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ))))))))) Перший принтер обійшовся десь в 200 баків. Потім були модернізації. Не завжди вдалі. Але поки працює, не чіпаю. Другий вже не рахував. 200 тільки корпус обійшовся. І купа доробок через те що збоїла вісь Х. Відносно недавно таки виловив причину. Бо занадто рандомно збоїло. Але перед збиранням першого дуже тривалий час читав тодей. Той що був 5-6 років тому. І репрап рулив. Того і проекти свої і затрати тільки на комплектуху. Про титруберів нічого не скажу. соркін на тодеї не світиться після того як йому повну шапку МПХ напихали. З чучою також мало не посрався. Бо ніч
 2. Ток вже обмежений для відповідної напруги. А закон ома ніхто не відміняв.
 3. А що на стрічці прибрав токообмежуючі резистори?
 4. Ток. Яскравість світлодіодів регулюється током.
 5. Я трохи інакший варіант використовую. Кріплення ременя я на ньому розміщую. а потім вже то до кронштейна каретки кріплю. Пластик тут погано працює. Друкована тільки зубчата прижинмна пластина.
 6. Супер! Тепер вже не завантажується довго.
 7. Спочатку треба на 240-ку вінь поставити. ))) Бо 120-ки мало вже. А працюю в 2012. Для 98% завдань вистачає. На ноуті дітей таки 2020 стоїть. То там деколи STL в STP переганяю. - Ты смеешся, Винни, а мне ушки заложило (с) анекдот )))
 8. А ще краще чи не першою програмою після накатування вінди поставити Advansed Uninstaller PRO. Він і реєстр почистить. Хочя в мене зараз все таке веселе що і він не допоміг, коли я неправильно "ініціалізував" 2020 версію. І новий, більшого обсягу, SSD лежить на столі. А руки не доходять накатити на нього...
 9. Офсети всюди можна настроїти. Але якщо старі версії кури (до 15,хх,хх) адекватно настроювалися, то далі почали ліпити ....... що. І знайти де що заникали в настройках сходу стає проблематично. Раніше на фоні кури сімплі було важкувато настроїти. То зараз навпаки. Знаю що туда всяких модулів можна підключити і всякі плюшки будуть. Але для себе я вирішив це запитання.
 10. Я чого перепитав про поєднання слайсера і типу подачі? Якось провів експрес-тест декількох слайсерів. Два з них на моїй моделі дали ну вкрай подібний результат. Я думаю що тут поєднання ретрактів та боудена. Дещо подібне було недавно. Одна й та ж модель. Продублював її в слайсері і розвернув на 180 градусів. На одній зі стінок при друці вилізла така бяка. Так що можу тільки на те поєднання грішити в моєму випадку. Хоча я би рекомендував попробувати нарізати модель не в курі, а в сімплі.
 11. Якщо не допоможе, то може який портативний автокад 2000 пошукати на торентах.
 12. Відкрив в корелі і знову експортував в dxf. fold...2_.dxf
 13. @KomAndr Я написав теорію як я її розумію. Частково зі своєї практики також описав що знаю. Може є якісь свої приколи, але я не в курсі про них. Знаю що в версіях марліна 1ххх термопару було можливо тільки на 1 екструдер поставити.
×
×
 • Create New...