Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

TTND last won the day on March 1

TTND had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Супер! Тепер вже не завантажується довго.
 2. Спочатку треба на 240-ку вінь поставити. ))) Бо 120-ки мало вже. А працюю в 2012. Для 98% завдань вистачає. На ноуті дітей таки 2020 стоїть. То там деколи STL в STP переганяю. - Ты смеешся, Винни, а мне ушки заложило (с) анекдот )))
 3. А ще краще чи не першою програмою після накатування вінди поставити Advansed Uninstaller PRO. Він і реєстр почистить. Хочя в мене зараз все таке веселе що і він не допоміг, коли я неправильно "ініціалізував" 2020 версію. І новий, більшого обсягу, SSD лежить на столі. А руки не доходять накатити на нього...
 4. Офсети всюди можна настроїти. Але якщо старі версії кури (до 15,хх,хх) адекватно настроювалися, то далі почали ліпити ....... що. І знайти де що заникали в настройках сходу стає проблематично. Раніше на фоні кури сімплі було важкувато настроїти. То зараз навпаки. Знаю що туда всяких модулів можна підключити і всякі плюшки будуть. Але для себе я вирішив це запитання.
 5. Я чого перепитав про поєднання слайсера і типу подачі? Якось провів експрес-тест декількох слайсерів. Два з них на моїй моделі дали ну вкрай подібний результат. Я думаю що тут поєднання ретрактів та боудена. Дещо подібне було недавно. Одна й та ж модель. Продублював її в слайсері і розвернув на 180 градусів. На одній зі стінок при друці вилізла така бяка. Так що можу тільки на те поєднання грішити в моєму випадку. Хоча я би рекомендував попробувати нарізати модель не в курі, а в сімплі.
 6. Якщо не допоможе, то може який портативний автокад 2000 пошукати на торентах.
 7. Відкрив в корелі і знову експортував в dxf. fold...2_.dxf
 8. @KomAndr Я написав теорію як я її розумію. Частково зі своєї практики також описав що знаю. Може є якісь свої приколи, але я не в курсі про них. Знаю що в версіях марліна 1ххх термопару було можливо тільки на 1 екструдер поставити.
 9. @KomAndr До Serial Protocol Interface можна підключати багато приладів (драйвери, термопари, карти SD і все що потрібно) але в кожного з них має бути свій CS. Я на MKS GEN тестував підключення термопари. Паралельно працювали карточка СД і МАХ 6675.
 10. @alexeyd На рахунок цього я не в курсі. В принципі дивлюся на 1.4 версію. Поки рився в конфігураторі не знайшов варіанту підключення на Zmin авторівня. В Repetier FW окремо виділено що сопло і є датчиком. Можливо що авторівень пєзоелементах треба було вказати. Грозилися шо репетіер і на скр буде можливість ставити, але там щось приглохло. Розробник жалівся що катастрофічно не вистачає часу.
 11. Ну є ще RepRap Firmware. Народ ставить. Я ще не пробував. Але є бажання вникнути. Але треба купити щось на що можна його поставити )
 12. TTND

  Люміній. :)

  З обновкою! До речі. Трохи похвалюся. Прикупив самий маленький китайський токарний станочок. Вчуся пускати стружку ) Деколи навіть в розмір попадаю )
 13. Хз. Коли на першому слої багато дрібних прорізей, то до ПВП не завжди прилипає добре. До БФ-2 без проблем.
×
×
 • Create New...