Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

TTND last won the day on August 30

TTND had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TTND

  Люміній. :)

  З обновкою! До речі. Трохи похвалюся. Прикупив самий маленький китайський токарний станочок. Вчуся пускати стружку ) Деколи навіть в розмір попадаю )
 2. Хз. Коли на першому слої багато дрібних прорізей, то до ПВП не завжди прилипає добре. До БФ-2 без проблем.
 3. По факту повідон це те саме PVP в клеях-олівцях (на одній роботі називали "губна помада для Тані", щоб хоч трохи помовчала). Я свого часу зарікався не використовувати його. Але, але. Зараз наношу той клей і мочалкою з водою розтягую по склі. АБС тримається добре. А от АБС-флекс (він же SBS), коПЕТ, ПЛА таки на БФ-2.
 4. Ну значить буду в компаунд заливати і в трубку. Покази будуть дещо запізнюватися, але на протязі якогось часу стабілізуються.
 5. Я підключав до MKS GEN v1.2. Поки лежить і чекає свого часу. Поки нема для нього роботи в принтері. Але є досвід. І пройдені граблі. Залишилося продумати як оцю відкриту спайку/скрутку причепить до нагрівача. Поки до стандартного. Щоб не контактувало напряму з кубіком. Про нестандартні там все зрозуміло. Але є ще моменти - хочу змінні голови як в теперішньому принтері. Відповідно холодний спай буде в переході на мідь. Треба це ще відтестувати. Бо в варіанті модуля і довгої термопари, то все просто - в колодці гвинтами здійснено прижим і перехід на інший матеріал.
 6. Прилад то добре. Але це не АЦП прикручене до плати управління принтера по SPI. Я тестував і 6675 і 31855. З 6755 таки якось краще подружився на 8 біт платі. https://datasheets.maximintegrated.com/en/ds/MAX6675.pdf Вкрай рекомендую уважно схему включення подивитися ) Де що до землі притягнуте ) Купу нервів збереже )
 7. Четверте знизу фото в першому пості викликало емоцію в стилі "і скупая мужская слеза скатілась па щєкє"... Ну не можна так ремені виставляти.
 8. В роботі провіряв вже? Не "скачуть" покази?
 9. Ось неспішно збираю блок електроніки для нового принтера. Буде розміщений ззаду принтера на відстані від корпуса і прикритий кришкою з вентилятором. А коли запускаю на друк на тривалий термін свій ультик з МДФ, також трохи переживаю. Але там або на розємах ХТ, як і тут буде, або пайка. І на стіл йдуть проводи 2,5 мм.кв. РКГМ.
 10. Ну тут є один веселий момент. Дивлячись який код "терміналу" згенерує алі. Якщо "Продукти і супермаркети", то 2% кешбеку намалює. Якщо "Інше" - просто списує кошти без кешбеку.
 11. TTND

  Arduino Due і EEPROM

  Так все включено. З репітер-хоста заходжу, М500, М501, М502 працюють наче... По факту все тримається до перезавантаження плати. Вже подав не 3,3В а 5В, оскільки по даташіту вони 5 В нормально підтримують. Є думка що не вистачає живлення для перезапису ППЗУ. Але окрім як приліпити перетворювача рівнів для підсилення сигналу для, більше нічого в голову не приходить.
 12. З наступаючими! Нарешті приїхали посилочки з електронікою до нового принтера. Вирішив спочатку настроїти прошиву і таки зліпити все до купи. Піддослідні: - Arduino Due. Сама чесна китайська плата хорошої якості. - SMART RAMPS. Дуже інтересна і своєрідна платка. Мінімум необхідного і наче подібна на звичайний RAMPS для 8 біт. Того і купив її. - Fysetc 12468 mini. Прикольний экранчик. - Мікросхеми ППЗУ 24сххх. Одна 128, друга 256. - Repetier FW 1.04 dev. Спочатку вдалося з певними танцями підключити экранчик. На MKS GEN v1,2. Все працювало суперськи. Вирішив що і на шаленому бутерброді все також заведеться. "А нє тут то било" (С) Після перепайки смарт-адаптера екран запрацював. А СД-карту не зміг запустити, бо тут софтовий SPI користається невідомим мені методом. Але екран по SPI працює. Вирішив підключенням зовнішнього модуля СД карти до хардового SPI на ардуінці. Працює. Але є ще така приємна штука як EEPROM. Мікробу 24с256 запаяв як рекомендують. Підтягуючі резистори на D20 D21 є. В прошиві включена підтримка EEPROM. З Репітер-хоста в EEPROM заходжу. Там все що було прописано в прошиві. Змінюю якісь параметри. Наче зберігається. До перезавантаження. Поміняв мікробу на 24wc128. Те ж саме. Куда копати, що робити не знаю. Може в когось є якісь думки на тему. Буду тоді дальше щось робити.
 13. Я прихильник того що все має бути максимально безпечно організоване. Особливо якщо не через плату управління підключені вентилятори.
 14. @Deniss @KomAndr В мене перший БЖ був SMPS 1500. І стояв збоку від принтера на відстані витягнутої руки від мене )))
 15. @iYura Було вельми дивне відчуття - він ще притягнув декілька форм які я моделював ))) Це нагадало початок 2000-х коли з товаришем йшли по продуктовому магазині в одному з обласних центрів. Він працював в дизайнерській конторі яка багато етикеток розробляла. - Це я малював, Це Петро, Це мій брат. Це я. )
×