Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

TTND last won the day on December 27 2019

TTND had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TTND

  Arduino Due і EEPROM

  Так все включено. З репітер-хоста заходжу, М500, М501, М502 працюють наче... По факту все тримається до перезавантаження плати. Вже подав не 3,3В а 5В, оскільки по даташіту вони 5 В нормально підтримують. Є думка що не вистачає живлення для перезапису ППЗУ. Але окрім як приліпити перетворювача рівнів для підсилення сигналу для, більше нічого в голову не приходить.
 2. З наступаючими! Нарешті приїхали посилочки з електронікою до нового принтера. Вирішив спочатку настроїти прошиву і таки зліпити все до купи. Піддослідні: - Arduino Due. Сама чесна китайська плата хорошої якості. - SMART RAMPS. Дуже інтересна і своєрідна платка. Мінімум необхідного і наче подібна на звичайний RAMPS для 8 біт. Того і купив її. - Fysetc 12468 mini. Прикольний экранчик. - Мікросхеми ППЗУ 24сххх. Одна 128, друга 256. - Repetier FW 1.04 dev. Спочатку вдалося з певними танцями підключити экранчик. На MKS GEN v1,2. Все працювало суперськи. Вирішив що і на шаленому бутерброді все також заведеться. "А нє тут то било" (С) Після перепайки смарт-адаптера екран запрацював. А СД-карту не зміг запустити, бо тут софтовий SPI користається невідомим мені методом. Але екран по SPI працює. Вирішив підключенням зовнішнього модуля СД карти до хардового SPI на ардуінці. Працює. Але є ще така приємна штука як EEPROM. Мікробу 24с256 запаяв як рекомендують. Підтягуючі резистори на D20 D21 є. В прошиві включена підтримка EEPROM. З Репітер-хоста в EEPROM заходжу. Там все що було прописано в прошиві. Змінюю якісь параметри. Наче зберігається. До перезавантаження. Поміняв мікробу на 24wc128. Те ж саме. Куда копати, що робити не знаю. Може в когось є якісь думки на тему. Буду тоді дальше щось робити.
 3. Я прихильник того що все має бути максимально безпечно організоване. Особливо якщо не через плату управління підключені вентилятори.
 4. @Deniss @KomAndr В мене перший БЖ був SMPS 1500. І стояв збоку від принтера на відстані витягнутої руки від мене )))
 5. @iYura Було вельми дивне відчуття - він ще притягнув декілька форм які я моделював ))) Це нагадало початок 2000-х коли з товаришем йшли по продуктовому магазині в одному з обласних центрів. Він працював в дизайнерській конторі яка багато етикеток розробляла. - Це я малював, Це Петро, Це мій брат. Це я. )
 6. @iYura Я Вас шукав. Але дівчата не могли Вас знайти... Добре що хоч Інну з Монофіламента побачив ) І приємно поспілкувався з товаришем при вході, з тим що блінного принтера притягнув. Світ виявився дуже тісним. Він друкував мої моделі клієнтці, коли мій принтер був розібраний.
 7. А дендрозліплений принтер в товаришів на першому поверсі зліва від входу був готовий ) тільки не працював нормально ) Я також на це надіюся ) Погано те що не знайшлися там.
 8. Ходив я там, розпитував чи хтось знає за 3dua.info. Знають, але нікого не знайшов кого тут наче знаю )
 9. @KomAndr Ай. Я пробував третю версію каретки по Х малювати. Друга непогана, але нейметься продумати і намалювати кращий варіант. Більш універсальний і технологічний. Але, швидше за все то залишу на перспективу. Під звуки роботи нового принтера. Вже практично все готове для того щоб віддати в роботу корпус принтера. Перевіряю все що можу згадати де міг щось не те намалювати і деталі одна на одну налазять, десь діаметр отвору вказав на якого нема пуансона. А SKR мені не вдасться використати. Поки не знаю як залити Repetier FW туда. Марлін не підходить. Arduino Due і якийсь шілд. Отаке.
 10. @KomAndr Ото ж бо й воно ))) Процес допилювання він безкінечний...
 11. @KomAndr Мені прийшлось тільки висотою трохи потіснитися для використання цього авторівня. Бо втиснути по ширині, в мій варіант ультимейкера, погано виходить. На тему вирівнювання - думка інтересна. Треба попробувати.
 12. Ні. В моєму принтері це лишнє. Датчик авторівня і кінцевик по Z це одне й те саме. Зроблено на тензодатчику. І на цьому тензодатчику закріплений хотенд. А от Autobedlevel для різних матеріалів бажано запускати. Як не крути, а температурні розширення різні. І для АБС не вистачає висоти першого слою після ПЛА. Приходиться бебістепом накручувати, якщо провтикав. https://3dtoday.ru/blogs/pororothepinguin/sensor-auto-levelbased-pressure-sensor-for-rostock/ - це надихнуло на експерименти з авторівнем.
 13. А я вже так міняю сопла ) Дуже зручно для різних матеріалів. Ну і при необхідності можна за межами принтера покрутити. Єдине що необхідно після заміни зробити це відкалібрувати ПІД. Для ПЛА з тефлоновою вставкою. Для АБС суцільний термобар`єр. Відносно давно про таке думав. Прикупив роз`єми, змоделював і надрукував кріплення на корпус для одної частини роз`єма, зібрав хотенд. Але чогось чекав. І дочекався коли тефлонова вставка сказала що їй погано.
 14. @iYura Краще тут деколи згадувати. Особливо напередодні події.
×