Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

TTND last won the day on March 7 2023

TTND had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Дякую! Чекаю на посилання для реєстрації. Бо щось в тій купі повідомлень запутався.
 2. Вітаю! І в пейсбуці спілкувалися. І тут продовжуємо. Питання: коли і де?
 3. Збочинці. Я скло прищепками не прищіпаю. На пару точок якогось "Моменту" саджу. І воно тримається аж бігом. І замінити легко.
 4. Ток вже обмежений для відповідної напруги. А закон ома ніхто не відміняв.
 5. А що на стрічці прибрав токообмежуючі резистори?
 6. Ток. Яскравість світлодіодів регулюється током.
 7. Я трохи інакший варіант використовую. Кріплення ременя я на ньому розміщую. а потім вже то до кронштейна каретки кріплю. Пластик тут погано працює. Друкована тільки зубчата прижинмна пластина.
 8. Супер! Тепер вже не завантажується довго.
 9. Спочатку треба на 240-ку вінь поставити. ))) Бо 120-ки мало вже. А працюю в 2012. Для 98% завдань вистачає. На ноуті дітей таки 2020 стоїть. То там деколи STL в STP переганяю. - Ты смеешся, Винни, а мне ушки заложило (с) анекдот )))
 10. А ще краще чи не першою програмою після накатування вінди поставити Advansed Uninstaller PRO. Він і реєстр почистить. Хочя в мене зараз все таке веселе що і він не допоміг, коли я неправильно "ініціалізував" 2020 версію. І новий, більшого обсягу, SSD лежить на столі. А руки не доходять накатити на нього...
 11. Офсети всюди можна настроїти. Але якщо старі версії кури (до 15,хх,хх) адекватно настроювалися, то далі почали ліпити ....... що. І знайти де що заникали в настройках сходу стає проблематично. Раніше на фоні кури сімплі було важкувато настроїти. То зараз навпаки. Знаю що туда всяких модулів можна підключити і всякі плюшки будуть. Але для себе я вирішив це запитання.
 12. Я чого перепитав про поєднання слайсера і типу подачі? Якось провів експрес-тест декількох слайсерів. Два з них на моїй моделі дали ну вкрай подібний результат. Я думаю що тут поєднання ретрактів та боудена. Дещо подібне було недавно. Одна й та ж модель. Продублював її в слайсері і розвернув на 180 градусів. На одній зі стінок при друці вилізла така бяка. Так що можу тільки на те поєднання грішити в моєму випадку. Хоча я би рекомендував попробувати нарізати модель не в курі, а в сімплі.
×
×
 • Create New...