Jump to content

TTND

Активист
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

TTND last won the day on March 1 2021

TTND had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

Personal Information

 • Имя
  Тарас
 • Возраст
  43
 • Город
  Киев
 • Сайт
  https://drive.google.com/drive/folders/11WA3kaomWEy5_f3HnBBE4ZdXOdsP4Q40
 • Принтер
  RepRap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Я трохи інакший варіант використовую. Кріплення ременя я на ньому розміщую. а потім вже то до кронштейна каретки кріплю. Пластик тут погано працює. Друкована тільки зубчата прижинмна пластина.
 2. Супер! Тепер вже не завантажується довго.
 3. Спочатку треба на 240-ку вінь поставити. ))) Бо 120-ки мало вже. А працюю в 2012. Для 98% завдань вистачає. На ноуті дітей таки 2020 стоїть. То там деколи STL в STP переганяю. - Ты смеешся, Винни, а мне ушки заложило (с) анекдот )))
 4. А ще краще чи не першою програмою після накатування вінди поставити Advansed Uninstaller PRO. Він і реєстр почистить. Хочя в мене зараз все таке веселе що і він не допоміг, коли я неправильно "ініціалізував" 2020 версію. І новий, більшого обсягу, SSD лежить на столі. А руки не доходять накатити на нього...
 5. Офсети всюди можна настроїти. Але якщо старі версії кури (до 15,хх,хх) адекватно настроювалися, то далі почали ліпити ....... що. І знайти де що заникали в настройках сходу стає проблематично. Раніше на фоні кури сімплі було важкувато настроїти. То зараз навпаки. Знаю що туда всяких модулів можна підключити і всякі плюшки будуть. Але для себе я вирішив це запитання.
 6. Я чого перепитав про поєднання слайсера і типу подачі? Якось провів експрес-тест декількох слайсерів. Два з них на моїй моделі дали ну вкрай подібний результат. Я думаю що тут поєднання ретрактів та боудена. Дещо подібне було недавно. Одна й та ж модель. Продублював її в слайсері і розвернув на 180 градусів. На одній зі стінок при друці вилізла така бяка. Так що можу тільки на те поєднання грішити в моєму випадку. Хоча я би рекомендував попробувати нарізати модель не в курі, а в сімплі.
 7. Якщо не допоможе, то може який портативний автокад 2000 пошукати на торентах.
 8. Відкрив в корелі і знову експортував в dxf. fold...2_.dxf
 9. @KomAndr Я написав теорію як я її розумію. Частково зі своєї практики також описав що знаю. Може є якісь свої приколи, але я не в курсі про них. Знаю що в версіях марліна 1ххх термопару було можливо тільки на 1 екструдер поставити.
 10. @KomAndr До Serial Protocol Interface можна підключати багато приладів (драйвери, термопари, карти SD і все що потрібно) але в кожного з них має бути свій CS. Я на MKS GEN тестував підключення термопари. Паралельно працювали карточка СД і МАХ 6675.
 11. @alexeyd На рахунок цього я не в курсі. В принципі дивлюся на 1.4 версію. Поки рився в конфігураторі не знайшов варіанту підключення на Zmin авторівня. В Repetier FW окремо виділено що сопло і є датчиком. Можливо що авторівень пєзоелементах треба було вказати. Грозилися шо репетіер і на скр буде можливість ставити, але там щось приглохло. Розробник жалівся що катастрофічно не вистачає часу.
 12. Ну є ще RepRap Firmware. Народ ставить. Я ще не пробував. Але є бажання вникнути. Але треба купити щось на що можна його поставити )
 13. TTND

  Люміній. :)

  З обновкою! До речі. Трохи похвалюся. Прикупив самий маленький китайський токарний станочок. Вчуся пускати стружку ) Деколи навіть в розмір попадаю )
×
×
 • Create New...