Jump to content

Ded Vasiliy

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Ded Vasiliy last won the day on January 10 2019

Ded Vasiliy had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Имя
  Василь Анатлійович
 • Возраст
  62
 • Город
  Київ
 • Сайт
  3dua
 • Принтер
  Tevo tarantula

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. У зв'язку з виїздом за кордон продаю 3д принтер та досить богато філаменту(>10 котушок), інструменти, та деяки запчастини. забрати можно сьогодні чи завтра до обіду(12-00). принтер Teva Тarantula дороблений. 2 екструдера, добавлено керування від OrangePI по WI-FI. Самовивіз з Подолу. Вулиця Спаська. т.0666049014.
 2. А в мене навпаки вийшло. Почав спочатку користуватися Монофіламентом, кілька котушок нормально а потім купив копет прозорий, маленьку котушку 125г, почав друкувати а екструдор стучить, міряю діаметр - 1,9мм. Після цього перейшов на 3дпласт брав синий, жовтий, бежевий копет в суммі десь 3 кіло видрукував. Поки все нормально. А недавно побачив у них заяву що пластик їх - 1,75 +- 0.02мм. А я тут роблю собі датчик діаметра філамента. І тепер виникає питання навіщо такий датчик потрібен взагалі, якщо виробник заявляє +-0.02мм? PS. датчик всеж таки собі зроблю.
 3. Віддаю, безкоштовно, в Київі котушку 0.75кГ FLEX 1,75мм сірого кольору від 3dplast . нова. придбав на прошлому тижні. Чому? Принтер для нього потрібен а прямою подачою, мій боуден його жує, а роботи багато, екпериментувати часу немає, і буде котушка пил збирати та місце займати. В кого є можливість та бажання, звертайтеся м.т. 0979251723. Теріторіально віддам на кінцевій зупинці швидкісного трамваю вул. Старовокзальна .
 4. На мій погляд структура системи повинна бути такою (вірніше я збираюсь так робити). UPS постійно включений в мережу 220В, до нього підключаються 2 блока живлення, перший малої потужності ~220В/=5В(2) живить ORANGE PI Zero яка працює сервером 24/7 і на ній крутиться Octoprint, Другий (основний) блок ~220/=12(30А) підключається не на пряму а через сімісторний ключ і буде вмикатися/вимикатся сигналами від ORANGE PI. По USB до ORANGE підключаємо вебкамеру та motheboard прінтера з прошивкою Marlin. І до повного конролю ставимо датчик наявності напруги 220В. Керування системою по WiFi. Ось т
 5. Cynic, правила за звичай ніхто не чітає, але пункт 4.1.18. Действия пользователя вне форума (в том числе и на других ресурсах), которые дискредитируют ресурс lanos.com.ua, клуб, а также отдельных пользователей, носят оскорбительный характер по отношению к ним. він мене трохи здивував. Мабуть це "Досадная оплошность" . Чи так і повинно бути?
 6. KomAndr, я маю малий досвід у 3ддруку (з кінця травня цього року) і Октопрінт використовую для завантаження моделей та запуску друку. щоб не бігати туди сюди з СДкарткою. Тільки зараз збираюсь зробити дистанційне вмикання/вимикання принтера з контролем напруги. А що до скрипта, звичайно, він повинен виконуватися. Тільки не зрозуміло чому в останьому рядку саме Y200 а не Y0. Насправді, його треба доповнити командами вимикання нагріву стола , хотенда та можливо двигунів.
 7. Сьогодні перед роботою, спробував добавити в Октопрінт в налаштуваннях реакції на паузу G91 G1 Z10 зробив save, а потім запустив прінт, після початку друку натиснув паузу, Октопрінт як і очікувалось зупинив друк та підняв сопло на 10 мм. Ввечері спробую ще погратися.
 8. Ідея сподобалась. Збираюсь повторити такий датчик. Замовив деталі, надрукував модель... і виникло невеличке питання до Deniss: як кріпити підшибник в деталі що рухається? Внутрішній діаметр підшибника 3 мм, а отвори на деталі значно менші. Я не механік, та САDами не володію, переробити модель мені складно. Можно взяти дремель і зробити отвір який забажається, але автор мабуть має своє бачення. Так?
×
×
 • Create New...