Ded Vasiliy

Новичок
 • Публикации

  9
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  4

Последний раз Ded Vasiliy выиграл 10 января

Публикации Ded Vasiliy были самыми популярными!

Репутация

7 Никак

Персональная информация

 • Имя
  Василь Анатлійович
 • Возраст
  59
 • Город
  Київ
 • Принтер
  Tevo tarantula

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Ded Vasiliy

  Цена - Качество?

  А в мене навпаки вийшло. Почав спочатку користуватися Монофіламентом, кілька котушок нормально а потім купив копет прозорий, маленьку котушку 125г, почав друкувати а екструдор стучить, міряю діаметр - 1,9мм. Після цього перейшов на 3дпласт брав синий, жовтий, бежевий копет в суммі десь 3 кіло видрукував. Поки все нормально. А недавно побачив у них заяву що пластик їх - 1,75 +- 0.02мм. А я тут роблю собі датчик діаметра філамента. І тепер виникає питання навіщо такий датчик потрібен взагалі, якщо виробник заявляє +-0.02мм? PS. датчик всеж таки собі зроблю.
 2. Ded Vasiliy

  подарунок до різдва.

  Бажаючий вже знайшовся.
 3. Ded Vasiliy

  подарунок до різдва.

  Віддаю, безкоштовно, в Київі котушку 0.75кГ FLEX 1,75мм сірого кольору від 3dplast . нова. придбав на прошлому тижні. Чому? Принтер для нього потрібен а прямою подачою, мій боуден його жує, а роботи багато, екпериментувати часу немає, і буде котушка пил збирати та місце займати. В кого є можливість та бажання, звертайтеся м.т. 0979251723. Теріторіально віддам на кінцевій зупинці швидкісного трамваю вул. Старовокзальна .
 4. Ded Vasiliy

  Здравствуй Octo Print.

  На мій погляд структура системи повинна бути такою (вірніше я збираюсь так робити). UPS постійно включений в мережу 220В, до нього підключаються 2 блока живлення, перший малої потужності ~220В/=5В(2) живить ORANGE PI Zero яка працює сервером 24/7 і на ній крутиться Octoprint, Другий (основний) блок ~220/=12(30А) підключається не на пряму а через сімісторний ключ і буде вмикатися/вимикатся сигналами від ORANGE PI. По USB до ORANGE підключаємо вебкамеру та motheboard прінтера з прошивкою Marlin. І до повного конролю ставимо датчик наявності напруги 220В. Керування системою по WiFi. Ось такі мої забаганки.
 5. Ded Vasiliy

  Script в OctoPrint и его настройка?

  Тепер все стало на своє місцє.
 6. Ded Vasiliy

  Баги

  Cynic, правила за звичай ніхто не чітає, але пункт 4.1.18. Действия пользователя вне форума (в том числе и на других ресурсах), которые дискредитируют ресурс lanos.com.ua, клуб, а также отдельных пользователей, носят оскорбительный характер по отношению к ним. він мене трохи здивував. Мабуть це "Досадная оплошность" . Чи так і повинно бути?
 7. Ded Vasiliy

  Script в OctoPrint и его настройка?

  KomAndr, я маю малий досвід у 3ддруку (з кінця травня цього року) і Октопрінт використовую для завантаження моделей та запуску друку. щоб не бігати туди сюди з СДкарткою. Тільки зараз збираюсь зробити дистанційне вмикання/вимикання принтера з контролем напруги. А що до скрипта, звичайно, він повинен виконуватися. Тільки не зрозуміло чому в останьому рядку саме Y200 а не Y0. Насправді, його треба доповнити командами вимикання нагріву стола , хотенда та можливо двигунів.
 8. Ded Vasiliy

  Script в OctoPrint и его настройка?

  Сьогодні перед роботою, спробував добавити в Октопрінт в налаштуваннях реакції на паузу G91 G1 Z10 зробив save, а потім запустив прінт, після початку друку натиснув паузу, Октопрінт як і очікувалось зупинив друк та підняв сопло на 10 мм. Ввечері спробую ще погратися.
 9. Ded Vasiliy

  Датчик диаметра филамента

  Ідея сподобалась. Збираюсь повторити такий датчик. Замовив деталі, надрукував модель... і виникло невеличке питання до Deniss: як кріпити підшибник в деталі що рухається? Внутрішній діаметр підшибника 3 мм, а отвори на деталі значно менші. Я не механік, та САDами не володію, переробити модель мені складно. Можно взяти дремель і зробити отвір який забажається, але автор мабуть має своє бачення. Так?