Jump to content

Роман

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Роман last won the day on July 13 2021

Роман had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Имя
  Роман
 • Возраст
  44
 • Город
  Харьків
 • Принтер
  Bluer two trees

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Особливості" з опису треба видалити, бо майже будь-який принтер може друкувати шаром 0,05мм (сенсу в цьому правда нема ніякого), і датчик присутності філамента зараз є в комплекті більшості принтерів.
 2. Так про це теж подумав. Тому трохи інша схема, конструкція майже така ж, тільки елемент пельтьє один, для того щоб конденсат збирати + основний звичайний нагрівач. Тут головна ідея що камера більш-менш герметична, і за допомогою видалення конденсату видаляти з неї зайву вологу. В класичній схемі видалення вологи йде через зменшення відносної вологи повітря за рахунок його повітря і заміщення його новим повітрям, який треба знов нагрівати. А в моїй схемі відбувається зменшення не тіки відносної а і абсолютної вологості повітря, що повинно покращити інтенсивність висушування філаменту, і за раху
 3. У мене в голові така конструкція виникла. Камера з подвійними стінками, на внутрішніх стінках стоять кілька елементів пєльтьє які нагрівають внутрішню камеру і одночасно охолоджують зовнішню камеру. Гарячий воздух випарює вологу з пластику, яка конденсується на холодних стінках, які охолоджуються від зовнішньої камери. Внизу невеликій отвір через який сконденсована влага видаляється. Що скажете?
 4. У мене було скло вигибалось седлом, тобто два кута по діагоналі підіймались, інші два опускалися. Без скла стіл істотно не деформувався. Знаю що стіл гнеться якщо скло приклеяно, але у мене воно трималось на біндерах. Може і у вас скло вигибається, а не стіл, тим більше, що до самого стола тепло від гарячої деталі наврядчи доходить.
 5. Я активував, але воно у мене глючить. Датчик робить один замір і принтер йде у перезавантаження. Та і що б воно дало? Зет офсет я і так вручну виставив. Прюшарізка працює без питань, а ось кура чомусь ні.
 6. Прийшлось зет офсет виставляти і в курі, але це якийсь брєд, якщо на принтері вже встановлено. Ну і кура дійсно щось зовсім друкує. Надрукувала кубік з висотою шару 0.4мм замість виставлених 0.2мм. І це через те що були увімкнені адаптивні шари. Але повинно навпаки на уклонах зменшувати висоту шару, а на вертикальних залишати дефолтні. Ну і якість екструзії просто жахлива. У мене такого ще не було, на цієї ж версії кури.
 7. От нарадив, а у самого така сама .... Все налаштував, в прюшаслайсері все норм, а коли курою користуюся то теж друкує в повітрі.
 8. Ну від балди не треба, просто людина написала, що сопло підіймається на 1мм, тому така цифра. Ну а відключення софт стовпів як раз і потрібно щоб визначити це точно. Крім цього Ірбіс розказав про ризик відключення софтсопів, і як налаштувати відключення/включення їх через екран принтера. Звісно можна не користуватися цією функцією, а налаштувати зет офсет наприклад шляхом тестового друку. Так чи інакше я не зустрічав кращої інструкції налаштування БФП тача.
 9. Став через меню принтера зет офсет -(мінус) 1мм. Після цього зберегти налаштування. На Ютюб у Ірбиса, все дуже добре роз'яснено.
 10. Для Сапфіру плата від mks тому краще було купувати не просто esp, а mks esp. Це той самий модуль тільки з прошивкою спеціально для плат від mks.
×
×
 • Create New...