Jump to content

Роман

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Роман last won the day on July 13

Роман had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Имя
  Роман
 • Возраст
  44
 • Город
  Харьків
 • Принтер
  Bluer two trees

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Так про це теж подумав. Тому трохи інша схема, конструкція майже така ж, тільки елемент пельтьє один, для того щоб конденсат збирати + основний звичайний нагрівач. Тут головна ідея що камера більш-менш герметична, і за допомогою видалення конденсату видаляти з неї зайву вологу. В класичній схемі видалення вологи йде через зменшення відносної вологи повітря за рахунок його повітря і заміщення його новим повітрям, який треба знов нагрівати. А в моїй схемі відбувається зменшення не тіки відносної а і абсолютної вологості повітря, що повинно покращити інтенсивність висушування філаменту, і за раху
 2. У мене в голові така конструкція виникла. Камера з подвійними стінками, на внутрішніх стінках стоять кілька елементів пєльтьє які нагрівають внутрішню камеру і одночасно охолоджують зовнішню камеру. Гарячий воздух випарює вологу з пластику, яка конденсується на холодних стінках, які охолоджуються від зовнішньої камери. Внизу невеликій отвір через який сконденсована влага видаляється. Що скажете?
 3. У мене було скло вигибалось седлом, тобто два кута по діагоналі підіймались, інші два опускалися. Без скла стіл істотно не деформувався. Знаю що стіл гнеться якщо скло приклеяно, але у мене воно трималось на біндерах. Може і у вас скло вигибається, а не стіл, тим більше, що до самого стола тепло від гарячої деталі наврядчи доходить.
 4. Я активував, але воно у мене глючить. Датчик робить один замір і принтер йде у перезавантаження. Та і що б воно дало? Зет офсет я і так вручну виставив. Прюшарізка працює без питань, а ось кура чомусь ні.
 5. Прийшлось зет офсет виставляти і в курі, але це якийсь брєд, якщо на принтері вже встановлено. Ну і кура дійсно щось зовсім друкує. Надрукувала кубік з висотою шару 0.4мм замість виставлених 0.2мм. І це через те що були увімкнені адаптивні шари. Але повинно навпаки на уклонах зменшувати висоту шару, а на вертикальних залишати дефолтні. Ну і якість екструзії просто жахлива. У мене такого ще не було, на цієї ж версії кури.
 6. От нарадив, а у самого така сама .... Все налаштував, в прюшаслайсері все норм, а коли курою користуюся то теж друкує в повітрі.
 7. Ну від балди не треба, просто людина написала, що сопло підіймається на 1мм, тому така цифра. Ну а відключення софт стовпів як раз і потрібно щоб визначити це точно. Крім цього Ірбіс розказав про ризик відключення софтсопів, і як налаштувати відключення/включення їх через екран принтера. Звісно можна не користуватися цією функцією, а налаштувати зет офсет наприклад шляхом тестового друку. Так чи інакше я не зустрічав кращої інструкції налаштування БФП тача.
 8. Став через меню принтера зет офсет -(мінус) 1мм. Після цього зберегти налаштування. На Ютюб у Ірбиса, все дуже добре роз'яснено.
 9. Для Сапфіру плата від mks тому краще було купувати не просто esp, а mks esp. Це той самий модуль тільки з прошивкою спеціально для плат від mks.
×
×
 • Create New...