Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  131

Everything posted by KomAndr

 1. Если зонд сложен и он находится вьіше сопла, не более чем, на 1мм (обусловлено конструкцией бфптача и сервой) - то сопло, при печати, должно опуститься ниже нулевой позиции хоминга, по єтому и получаем в марле оффсет_з с отрицательньім значением. На вопрос ответил? Как работает автовьіравнивание - єто отдельная тема для дискуссий, и не в єтой теме.
 2. Посмотрел по ссьілке на тудей - не рекомендую - после первой же командьі на отключение софт стопов!
 3. @Сергей я делал такие и никто не жаловался, все как часьі работает. Нужно правильно вьіставить оффсет_з командой м851 и будет счастье. Сделай все как в єтой статье, не пропуская ничего и не добавляя - все получится.
 4. Тогда у тебя зонд, в свернутом виде, находится ниже сопла и при печати будет елозить по столу сбивая собой все напечатанное.
 5. Алюмаркет на сьірце. Приезжаешт и при тебе нарежут сколько надо, но кратно 3м.
 6. @Роман пєльтьє не доцільно використовувати - витрати на енергію значно перевищують витрати на звичайну сушарку фруктів.
 7. Ну как бы количество влаги в пластике не на столько велико, что б создавалось давление или выделялся пар, в отличии от дегидраторов фруктов. Если присмотреться на конструкцию вентилятора и обдува - можно увидеть куда будет деваться нагретый воздух с частями влаги в виде испарений.
 8. Так тут как в анекдоте про проверку котом герметичности совавтопрома. Если не сбежит из закрытой машины - значит герметично. В конструкции предусмотрен вентилятор циркуляции, да и щели нет смысла заделывать наглухо. Ну, а если хочется прям герметично - герметично, то эффект пароварки будет в самый раз, все, что испарится - выйдет через клапан сброса давления (ну это если @Cynic поставит такой )
 9. Бажано опис та фото!
 10. Первая попавшаяся картинка с пин-оут.
 11. В гугл забанили??? http://www.mikegol.com/Publ/p905/bltouch.jpg А еще можно посетить ветку разработчика на гитхабе и найти электрическую схему.
 12. а на команды М300 он реагирует?
 13. На сколько я знаю это умеют делать обычные дисплеи и смарт дисплеи, так как у них присутствует бузер. В тфтшках вроде бы такого нет. Можно взять зуммер от компа и подключить в разъем ЕХР2 к контактам зуммера и будет звук. Я так делал на СКР 1.3
 14. Так як у мене друкуюча голова носиться, у вільному переміщені, на швидкості 280+мм/с - треба якось запобігати вільному размотуванню прутка з катушки. Тому, за основу, взяв проєкт універсального тримача катушки з автоматичною перемоткою. Переробив кріплення під принтер і надрукував тестовий зразок. Далі, як і казав, добавлю по середині планку і зроблю кільця для проходження прутка від кожної катушки до центра, що дозволить, на пару з автозмотувачем, запобігти скиданню прутка з катушок. В кінцевому варіанті, під дахом будуть жити постійно 4-и катушки
 15. Багато тут не розповісти, але всеж таки. Була надрукована нова каретка, а також вирішив роліки замінити на фланцеві підшипники F623ZZ Підшипники розбирав, подивися - сепаратор металевий, мастило в нормі. Можна ставити відразу на станок. Між всіма підшипниками ставив шайби і надійно стискав гвинтом. Так, щоб внутрішня обойма була зафіксована і не совалась на гвинті.
 16. Лопнуло кріплення ременя на каретці. Це РС з 100% заповнення. Передрукував каретку і замінив гайку на впайку. Поставлю - побачу як буде працювати. Ця поломка, як кажуть - першій дзвіночок! Думай голова, як це виправити...
 17. Сама перша порада - скинути еепром послідовньстю команд у терміналі М502 М500
 18. Ніт. Тоді він буде чиплятися за вали з права, або моделювати ще більш зігнуті повітряводи.
 19. Самий простий варіант закріпити скло на столі - канцелярські біндери, але вони мають дужку, яка постійно намагаеться попасти під сопло. Будемо це виправляти. Нам знадобиться сам біндер, штангенциркуль, щось на кшталт дремелю з відрізним кругом, або УШИМ(болгарка, турбінка) і пару хвилин вільного часу. З торця біндера відмічаємо 5-7мм і прокреслюємо лінію, за якою і відріжемо одне вухо біндеру. Ось і вся хитрість...
×
×
 • Create New...