Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  1,015
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  172

Everything posted by KomAndr

 1. У даному випадку - перегрів пластику, бо сопло постійно над деталлю. Такі малі деталі треба по дві друкувати і на відстані 50мм одна від іншої. Тоді пластик буде вистигати і твердіти.
 2. От не радив би таку схему заряду. Треба твоїх два аккумулятора розглядати як один єдиний! Ти ж не лізеш у кишки акума щоб зарядити одну банку з 6-ти?!! В ідеалі використовувати автомобільну зарядку на 24в., або світлодіодний драйвер на 24в 15А, бажано з регулюванням по току, але тоді треба у нього трохи паяльником залізти. У гаражі маю світлодіодне освітлення з 6 світлодіодних лінійок, стоїть аккум на 12в 12А. До нього підключений світлодіодний драйвер на 12в 20А. Виставлена напруга, у моєму випадку, 14.5в. Бо я не довго знаходжусь у гаражі, і коли дають світло - треба максимально шв
 3. А шо помінялося у світлині? Може я пагано розбираюсь в електрониці, але вважаю, що НІТ. Хоча можна накуралесити діодів, щоб відсікати зворотній струм і уникнути КЗ, але тут вже знадобляться високострумові діоди, яки використовують на сварочних апаратах. Виходить так, що ти виставив відключення 220в зарядки коли на аккумах буде по 13.8в АКБ стане у режим очікування. У режимі очікування напруга на АКБ впаде до 12.5в. Потім пропадає світло і друкуючим принтером ти висаджуєш трохи енергії з акумів, бо світло включили через 20хв. Після включення марежевої напруги 220в, на акумах
 4. Схему важко читати до гори дригом. Які акуми? Блок зарядки повинен бути на 24в. Контроллер заряда взагалі не зрозуміло нащо. Цей контроллер вимкне заряд при досягнені верхньої, встановленої, межі, а тако ж вимкне навантаження коли напруга враде нижче нижньої границі - друк зупиниться. Тим паче реле у цій схемі зовсім слабкий ланцюг. Схему я малював вище. П. С. В ідеалі, на зарядку, використати SMPS1000, вміє і вольти і ампери регулювати, але він коштує дурнтх грошей!
 5. Колись грався з ESP3D, але не сподобалось. Віддав перевагу кліпперу і не жалкую. Раджу не гаяти час з цим ЕСП, спробуйвати перейти на кліппер і отримувати насолоду. Для початку підійде навіть старий ноут, чи нетбук. П. С. Кліппер чудово підходить для бутерброду на рампс 1.3 та мега 2560.
 6. то марлін глючний, біда у ньому!
 7. Так, Creality Ender 6 поставляється з 32-бітною платою V4.3.1 із драйверами TMC2209. Але марлін він такий! У тєлєгє є відео як їздить принтер по колу на марлі і на кліппері на різних швидкостях.
 8. Це проблема у материнській платі, а точніше у мікроконтроллері, або у самій моделі, як що використано дуже багато полігонів для відтворення кола. Банально не вистачає обчислювальної потужності контроллера. Таке спостерігається на 8 біт контроллерах та прошивках типу марлін. Щоб позбутися цього - треба переходити на 32 бітні тали, або ставити одноплатник та прошивку кліппер.
 9. KomAndr

  Two Trees SP-5

  Version 1.0.0

  0 downloads

  Набір стокових прошивок для Two Trees SP-5
 10. Настає час коли ми стикаємось з проблемою виходу з ладу мікро сд карти, а на ній вся робоча система і що тепер робити?! Ось і розберемось що робити. На разі, раніше рекомендували створювати образ робочої системи за допомогою віндової програми Win32DiskImager, але є один великий недолік - отримуємо образ який дорівнює об'єму сд карти, тоб то як що карта на 16Гб, то образ буде тако ж 16Гб. З цим можно зміритися, але для його відновлення потрібна сд карта какого самого об'єму, або більшого. Як що китайці намахають з об'єемом хоча б на один байт меньше - образ не запишется, або не стартує сис
 11. Тут палка о двух кінцях. Парні запустили виробництво коли основні виробники сіли по норах! Так у них пластик не дуже якісний, особливо з боку вологи та діаметру. Сопло кладуть не бонусом, а, я так підозрюю, як натяк, що таким діаметром треба друкувати. На каліброваному по температурі екструдері - дійсно друкується на 190-200° з ТБ фуллметалл. Щоб надрукувати щось більш-менш путне - треба сушити пластик майже добу. Я розумію, що такі трабли для виробника пластику недопустимі, але, під час війни вони створили лінію, та й ще надають скидки при друку на потреби ЗСУ!
 12. Як що використовувати зарядний пристрій до АКБ - нічого не треба додавати. Чим більша відстань від АКБ до споживача - тим більша втрата напруги. На метрі можно загубити до 1,5в Саме цей фактор став пройграшем постійного струму у "боротьбі струмів"
 13. Схема сама проста Діод бажано поставити парою, щоб збільшити пропускну здатність першу і третю ноги об'єднуєш з першою і третьою ногами другого діода, 2-і ноги першого та другого. На 1та 3 ноги подаєш плюс з АКБ, з 2 подаєш на плюс блока живлення принтера https://imrad.com.ua/ru/mbr3060pt-e3-45
 14. Правильний висновок! Як що принтер дійсно 24в і стіл так само, а не від 220в, то два послідовно з'єднаних 12в АКБ підключаються через збірку діодів шотке прямо на +24в БЖ. Окремий БЖ (зарядний пристрій) на 24в чіпляється на АКБ - виключно для заряджання цих аккумів. При зникненні світла живлення принтера продовжиться від АКБ, при відновленні електропостачання принтер перейде на свій бж, а АКБ почнуть заряджатися від свого зарядника, але раджу зарядний пристрій АКБ поставити з обмеженням по току, бо два висаджених АКБ зі старту легко 30+А смоктануть з зарядника. П.С. автомобільні АКБ
 15. під кліппер краще окремий екран з тачем(під одноплатник) і поставити KlipperScreen.
 16. Може під рампс краще купити мегу 2560 і не мати проблем? Наразі, потім на старий ноут поставити лінукс та кліппер і буде космоліт у порівнянні з марлею.
 17. Там у меню екрану повинно бути щось типу підключити медіа.
 18. то питання не до мене, а до німців, які придумали чіп, та до китайців, які його скопіювали невідомо як.
 19. Постав на ХУ драйвера LV8729 і буде тобі радість. Тут на форумі я робив тест резонансу і попівнював тмс та LV8729
 20. Ніт, але освітлення міняється зменшенням напруги на стрічці через вбудований мосфет.
 21. З оголошень про продаж алюмінію Кирило зробив вибірку і вивів одного продавця. Весь люміній по Україні відправляють з Вишневого під Києвом.
 22. Став помічати, що світлодіодна стрічка якось тускніше почала світити, але не приділяв цьому уваги доки не почала вона моргати. Ну міркую - полетів мосфет і чудить. Тикнув мулітіком, а на виході, при повній яскравості ленти - 18в. Ну і тикнув на вхід напруги на мамку - там така ж сама картина. Виходить відпрацювався китайський ноунейм. Поліз у схрон і достав Манвел, куплений як раз під цей принтер. Поставив і всі моргання і мерегтіння згинули. Треба вскрити і поміняти електроліти на виході. Більше там ломатися нема чому.
×
×
 • Create New...