Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  868
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  137

Everything posted by KomAndr

 1. Тільки значення підстав на свій смак. Працює тільки на klipper!! SET_GCODE_OFFSET Z_ADJUST=-0.1 MOVE=1
 2. А не проще заказать у китайцев готовую плату? \Приедет 5-10шт красивых, в маске и с металлизацией переходов.
 3. As I understand it, these readings need to be entered into the configuration.
 4. And after the sensor modification, did you calibrate the diameter with drills?
 5. На канале есть обладатель парка єтих "чудо" девайсов. Краткое вьісказьівание https://t.me/ukraine_3dua_info/151882
 6. На материнці мого принтера SKR PRO 1.1 стоїть мікроконтроллер STM32F407. Цей контроллер не має bootloader_DFU і не має можливості командою make flash записати новий бінарник на sd-card. Доводилось, при оновлені прошивки, фізично виймати кату пам'яті і копіювати на неї firmware.bin, скомпільований кліппером. Для таких випадків, розробники кліпперу винайшли інший метод, який дозволяє оновитись без фізичного впливу на флешку. Далі нашою мовою, як я це зробив. 1. Впевнитись, що ваша плата підтримує цей метод запису. Треба під'єднатися до малини терміналом і ввести команду cd ~/klipper .
 7. Недавно стикнувся з проблемою відмови експортувари файл прямо у moonraker. У логу була помилка авторизації. За інструкцією по встановленню fluidd - вказано, що у поле з ключем АРІ треба вписати будь які символи, а на практиці це не відповідає дійсності. Як що у домашній сітці, під користувачем Trusted файл передається, то при доступі з зовні треба авторизовуватись під користувачем і щоб запрацював експорт файлів треба у налаштуваннях користувачів скопіювати API key і вставити у відповідне поле. Тоді на принтер буде відправлятись готовий файл для друку.
 8. Ця стаття для тих у кого ввімкнений режим друку дугами Arc Welder. Хто бажає також використовувати такий тип друку треба активувати у прошивці цей режим. Марлін та Кліппер 100% підтримують цей режим. У Октопринті є плагін з відповідною назвою, але він довго немає оновлень. Для використання його є версія для компа. Також це знадобиться тим, хто має прошивку klipper і використовує Fluidd або Mainsale, так як там нема подібного плагина. Дякувати @Maks за вказаний напрямок пошуку! Так от, як я казав вище, аналог плагину у вигляді ехе файлу і бібліотеки до нього. Для використання достат
 9. Это вопросы к драйверам и называется резонанс. Я делал тест на резонас на разных скоростях. Еще может быть не соответствие двигателей или еще что по оси У, возможно они друг другу мешают.
 10. Все так само як і на платах вище, так як дрова 2209 - під'єднувати прямо до роз'єму SPI. Залишиться тільки знайти вільний пін на CS, на приклад з роз'єму Z_probe, як що він вільний.
 11. Тут нужно проводить исследования. Повторно отслайсить, заглянуть в еепром командой м501 и посмотреть оффсет.
 12. Почему же. Обойма силуминовая, подшипник посажен на горячую обойму. Или обойму греть или вьідавливать в наглую, силумин может лопнуть.
 13. Єто не простой подшипник. У него наружная обойма сферическая. Купи 608 подшипники и не мучай себя.
 14. Если зонд сложен и он находится вьіше сопла, не более чем, на 1мм (обусловлено конструкцией бфптача и сервой) - то сопло, при печати, должно опуститься ниже нулевой позиции хоминга, по єтому и получаем в марле оффсет_з с отрицательньім значением. На вопрос ответил? Как работает автовьіравнивание - єто отдельная тема для дискуссий, и не в єтой теме.
 15. Посмотрел по ссьілке на тудей - не рекомендую - после первой же командьі на отключение софт стопов!
 16. @Сергей я делал такие и никто не жаловался, все как часьі работает. Нужно правильно вьіставить оффсет_з командой м851 и будет счастье. Сделай все как в єтой статье, не пропуская ничего и не добавляя - все получится.
 17. Тогда у тебя зонд, в свернутом виде, находится ниже сопла и при печати будет елозить по столу сбивая собой все напечатанное.
 18. В марле отрицательньій, в клипе положительньій
 19. Алюмаркет на сьірце. Приезжаешт и при тебе нарежут сколько надо, но кратно 3м.
×
×
 • Create New...