Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  995
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  169

Everything posted by KomAndr

 1. Ніт, але освітлення міняється зменшенням напруги на стрічці через вбудований мосфет.
 2. У моєму випадку напругою.
 3. З оголошень про продаж алюмінію Кирило зробив вибірку і вивів одного продавця. Весь люміній по Україні відправляють з Вишневого під Києвом.
 4. Став помічати, що світлодіодна стрічка якось тускніше почала світити, але не приділяв цьому уваги доки не почала вона моргати. Ну міркую - полетів мосфет і чудить. Тикнув мулітіком, а на виході, при повній яскравості ленти - 18в. Ну і тикнув на вхід напруги на мамку - там така ж сама картина. Виходить відпрацювався китайський ноунейм. Поліз у схрон і достав Манвел, куплений як раз під цей принтер. Поставив і всі моргання і мерегтіння згинули. Треба вскрити і поміняти електроліти на виході. Більше там ломатися нема чому.
 5. Писав мануал по калібровці екструдера для кліппера, але для марліна процедура така сама, але перерахунок трохи інший. У прошивці можна вказати кроки до сотих. Як на мене - краще щоб трохи більше давило пластику. Потім через суперслайсер зробити пару тестів на визначення флоу і забити отримані параметри у профіль для пластику.
 6. Важко сказати, але кількість кроків, як отче наш повинно бути налаштоване і перевірено після зміни екструдеру, ну а катушка то вже вторинне. Після перебору екструдера міг вгадати з прижимом пластику. Тим не менш добре, що розібрався з проблемою.
 7. Ну хвалить сорокін і інші підхвачують як мантру, а як стикаються з прокручуванням різьби на ТБ - от тут, після колупання у хотблоці, щоб викрутити ту фігню, доходить, що всі ті біметалеві ТБ - фігня! Я такий використовував як направляйку-кондуктор, коли сверлив фільєру на пет-пулл станочок. На ТГ каналі є пару людей які стикнулися з прокрутом на такому ТБ і так само плюються вид біметалу. Тобі треба спробувати збільшити охолодження радіатору хотенду, щоб по максимуму охолодити ТБ. Хоча, як що ТПУ чепляється до металевої поверхні ТБ - це може призвести до більших проблем.
 8. Ну прибирання ретрактів тобі не підходить. Тоді шукати ТБ з тефлоном, або зменшувати температуру і довжину ретракту
 9. От тут і є закавика. Недостатнє охолодженя радіатору хотенду, пруток розм'якшується вище теплового переходу і приліпа до стінок ТБ, що призводить до пробки. На старому екструдері, у стоку, стояла тефлонка і таких проблем не було, бо тефлон був додатковим тепловим бар'єром.
 10. Екструдер зібран правильно. ТБ з тефлонкою у середені? По фото - може температуру знизити? Пвдозрюю, що разом з екструдером був поміняний і термістор. У такому випадку температура точно змінилася, перевіряється термопарою. Вільні переміщення можна підняти до 150мм/с, разом з цим спробувати ретракт 2мм на 35мм/с П. С. Можна ТБ поставити з тефлоном, та тепловою проточкою, як у е3дв6.
 11. або Самі, шо ні на є, трушні діректи. ТБ вкручується прямо у алюмінієвий корпус, мінімальна відстань від шестерен до сопла. Ну шо вже зараз агітками махати, зараз треба адаптуватися до нового екструдеру.
 12. Все це через задовгий термобарьер і ретракт. Бажано ТБ з тефлоновою вставкою і зменшити, або зовсім прибрати ретракт. Ну і впевнитись, що правильно зібран екструдер. Як на мене - краще було брати БМГ нф крейзі від мелов.
 13. Я зміг перемогти цю функцію лише з другого разу, поділюся з Вами. У версіях Marlin 1.1.9 та bagfix-2.0.x - використовується Linear Advance v 1.5. Це посилання на оригінальну статтю. Якщо активувати цю функцію, то доведеться підправити всі свої стартові скрипти в слайсері та провести тестові роздрукування всіма пластиками, що використовуються. Оскільки коефіцієнт поправки для різних пластиків буде різним, а ще потрібно мати правильно налаштовану висоту друку першого шару! Якщо все ще цікаво заморочитися із цим – тоді йдемо далі! Для активації цієї функції відкриваємо Configurat
 14. Вирішив і я спробувати підключити термопару на свого монстра. Принтер FlyingBear Ghost 4. Материнка MKS Gen L v.1.0. На момент написаня статті підключав поки в тестовому режимі, але принтер реагував на зміну температури і від нагріву пальцями і від сірника, причому досить різко перейшов в аварію, бо показало перегрів (що логічно). Я не програміст і в налаштуванні конфігурації шарю зовсім трохи, тому підключити вдалося "методом тика" і за підтримки чату. Саму термопару підключаємо до АЦП-модуля не плутаючи полярність. Синій - мінус, червоний - плюс. Далі є 5 контактів. GND, VCC відповідно в
 15. Як усім відомо - температурні показання в 3D принтерах більш фіктивні, ніж реальні. Деякі перевіряють пірометром, деякі термопарою і запам'ятовують різницю. Мені набридло користуватися папугами і я зважився на колупання прошивки, а зокрема редагування thermistor_x.h В основному при покупці в Китаї, продавці не вказують модель термістора, встановленого в екструдері або силіконовій грілці. Нещодавно, купивши термістор HT-NTC100K, взагалі не знайшов його температурну таблицю і від продавця домогтися виразного відвіра не вийшло, пішов у непритомність і мовчання! Перепробувавши безліч варіант
 16. Одного прекрасного моменту мене дістали круглі випуклі кутики принтів, а тратитись на "круту" плату керування не хотілось, та і не було можливості. Тому я почав ритись на всяких форумах в пошуках вирішення проблеми, суть якої заключається в тому, що драйвери степерів на моїй платі 4.2.2 розпаяні, і працюють в режимі Standalone. Вирішення проблеми було знайдено - фізична модифікація плати. Суть вирішення полягала в тому, що потрібно припаяти провідник до "ноги" STM32 провідник до піна драйвера екструдера який відповідає за використання режиму UART. Ну і, очевидно, модифікація прошивки для утилі
 17. Все через ту ж команду м420. Командою г29 з додатковим параметром записати у ячейку пам'яті мапу висот, а потім у стартовому через м420 викликати ту мапу на друк, прибравши г29 зі стартового коду
 18. Так, з налаштуваннями норм. Коли був на марліні, додавав у стартовий код коману м420 з параметром висоти закінченя вирівнювання. Наче працю вало. Зараз на кліппері і все більше забуваю про марлю, компіляцію прошивки і йойні глюки.
 19. На скільки я зрозумів, мотор У на утриманні смикається, що призводить до мікрозсувів сопла і луну на стінках по Х
 20. Скоріш за все, на стоковій прошивці EEPROM не активований. Можна через термінал М502, та М500 спробувати - це скидання EEPROM? ну а заводські налаштування через меню є.
 21. Програмний вирішується скиданням EEPROM, або скидання налаштувань до заводських. Можна і шуі прошивку поставити, аналог марлі.
 22. Як що б'є мотор то це або драйвер, або мотор. Як що при замінах, які я вище писав, вдасться змістити проблему на іншу вісь - найдеш винуватця, але треба зміни робити по одній і тестовий друк самих простих двох прямокутників у один периметр, без заповнення. І швидко і наочно.
×
×
 • Create New...