Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  89

Everything posted by KomAndr

 1. Найбільш цікаві плагіни до Октопринту: Terminal Commands Extended дякувати @savenko_egor у телеграм каналі Тим хто обновив Pyton у Октопринт до версії 3 - два наступних плагіна - дякувати @Anton_Sidorenko_3D_print у телеграм каналі OctoprintKlipper3Plugin https://github.com/cowboy3d/OctoprintKlipper3Plugin/archive/0.0.1.zip OctoPrint-FanSpeedSlider https://github.com/jim-p/OctoPrint-FanSpeedSlider/archive/master.zip
 2. @StuffHouse3d Ну, собственно, электроника - наука о контактах, а выгоревший контакт - свидетельство, именно, плохого контакта. Можно заменить на прижимные клеммы, будет лучше, чем вот это. Прижимные, такие же как рядом синенькие, но большего размера. Все таки на столик ток идет через эти контакты и не 3А, как на сопло, а от 10А и выше. Вот и выгорают контакты от плохого контакта и искрения.
 3. Хочу записати всі витрати на принтер, та побачити реальну вартість само збору. По можливості пункти таблиці будуть вміщати посилання на сайти і магазини де це придбалось. https://drive.google.com/file/d/1MXFF2OOGCrhR5fkwFrW4aRzqlOTqSELM/view?usp=sharing
 4. KomAndr

  Люміній. :)

  Коротенько. Промоніторив ринок станочного профілю у Києві - зупинився на двох конторах, це на Сирецькій 9, та Софіївська Борщагівка. Як що не враховувати вартість порізки - дешевший профіль на Борщагівці, але 5грн за різ проти 2грн за різ набігає копійочка. Вибирав між простим і анодованим. Зупинався на звичайному профілі. Принтер все одно буде стояти вдома. Приїхав на сирецьку і за годину у багажнику опинився комплект на нову цяцьку. Заїхав відразу за метизами і розачарування - нема у них гвинтів М5х8 і на складі також. Но нічого страшного. Проект, як кажуть, довготривалий. Почекаємо. Єдине не дає покою, як мене вдома зустрінуть з новими пасочками??? П.С. у табличці забув врахувати ще профіль на стіл. Загалом весь профіль коштував 1833,56грн
 5. Пройшло вже май же 2 роки як я користуюсь принтером EvA. За цей час було багато вдосконалень, та переробок, але місця принтер почав займати все більше і більше. По трошу я дійшов висновку, що бокси для філаменту потрібна річь, але і доволі не зручна! Здоровецький бокс на 5-ть котушок постійно прив'заний до принтера і навколо цього скрізь незручноті, та й все одно філамент у боксі треба, час від часу, просушувати. Ось з такими думками я дійшов висновку, що треба зробити нормальний принтер з розсташуванням котушок над принтером, да так, щоб під час друку, нагріте повітря постійно сушило пластик. А ще зразу встановити ременеву передачу на вісь Z, BMG екструдер від Мелоунів, збільшити робочу зону до 210х310х320мм, зробити принтер закритим, та ще деякі задумки. Все це вилилось у моделювання новї версії принтеру. Ось такий вийшов бобінний магнітофон "Юпитер", "Sony", "Akai" Вигадуйте самі.У кого на що вистачить фантазії.
 6. !!!3dprinter.ua!!! : Цены нереально высоки! После заказа и проплаты банковской картой - оказывается товара нет в наличии! Если проплачиваете картой, с них банк снимает комиссию и Вас ставят перед фактом, что Вы еще должны! Пришлось писать злобное письмо, что бы вернули деньги на карту в полном объеме. Деньги вернули. Это единственный плюс от общения с данной компанией.
 7. Нуна купить термометр с термопарой, правда после калибровки будет просто лежать, но все же может и в хозяйстве пригодиться.
 8. @Rebe_L все индивидуально и мои параметрьі вряд ли подойдут. ИМХО - сначала нужно откалибровать термисторьі, чтобьі на табло бьіда температура, а не попугаи, а потом приступать к башням. Свойства пластика могут меняться от партии к партии. На канале есть @uri которьій усовершенствовал єндер и вроде не жалуется на качество печати, но я не сторонник роликов и боудена. Доводилось иметь дело с пережатьіми роликами. На них появляются ямки и в дальнейшем только их замена.
 9. Может слабьій прижим или большая скорость. Рекомендую проводить калибровку на горячую, с продавливанием 100мм через пронтерфейс или любой другой слайсер,предварительно отмерив нужное расстояние на прутке +10мм Изменения в прошивку вносить командой М92.
 10. Єто или старьій или пересушенньій пластик. Есть катушка такого. Феном для волос размягчаю и вьіравниваю начало, чтоб заправить его в принтер, потом печатает нормально. Но если будет петля - лопнет сразу.
 11. Дьік температурная башня спасет отца демократии.
 12. А я упорно сидю на Плексах. Вон вчера, сидя в палатке на море, запустил печать и отпечатал заказ. Если правильно подобраньі параметрьі - никаких проблем с АБС не будет.
 13. Після прошивки обов'язково давати команди М502 та М500
 14. @i_vetal_i На У збільшений струм, як що мотори однакові - не треба робити такі різні значення. ТМС2208 максимально може до 2А.
 15. @i_vetal_i для трініматиків 2208 треба інвертувати рухи моторів. Команда М122 показує стан драйверів а не моторів. Як що по м122 знизу вивід терміналу на ХУ - ок, то все нормально. перевірь кількість кроків на вісях. Вони повинні бути відповідні для мікрокроків 1/16, та однакові.
 16. @DmitriF вот лентяй. https://3dua.info/forum/36-klipper/
 17. Так мьі тут и гайдьі на форуме сделали и даже образа готовьіе.
 18. @DmitriF вот, а я перешел на клиппер и довольньій как слон. Марлин собираю только для помощи кому либо и на Беркут.
 19. Тут проблемма в марлине. Я открьіл запрос на устранение бага с автовьіравниванием еще в ноябре 2019г - до сих пор не решено. https://github.com/MarlinFirmware/Marlin/issues/15450#
 20. @DmitriF я последнее время не беру фисетч. Перешел на большое дерево и там проблем не наблюдается.
 21. @DmitriF Таки да. И в схеме и в распиновке и даже на последней RAMPS 1.5 таже бяка. Можно ножиком чикнуть на рампсе, но тогда со старьіми драйверами будут трабльі. Наверное проще ножку на драйвере куснуть или вьіпаять. Но если ставить драйвера в другие 32битньіе платьі - придется вернуть ногу на место.
 22. @DmitriF А сделай фотки драйвера с двух сторон, так. что бы можно было нормально рассмотреть. По идеи если драйвера в ошибке - ось не должна ездить. У меня подозрение, что драйвера банально в режиме стандалоне. По этому ты и можешь двигать осью.
 23. Коротеньке відео про склад посилки від Mellow при заказі алюмінієвого БМГ. Ця посилка одна з найкращіх китайських по якості пакування і наповненню. Це відео знімалося як доказова база на випадок не комплекту.
 24. @StuffHouse3d из описания рекомендуемого силикона SKA-791 могут длительное время эксплуатироваться при высоких температурах (до +220 ºС) и до 150 часов при температурах до +250 ºС, однако следует учитывать, что гибкость и прочность, приведенные в таблице будут снижаться по мере повышения температуры эксплуатации. Не рекомендуется использование силиконовых форм, изготовленных из SKA-791 при температурах выше +250 ºС. Как видно, для фдм его нельзя использовать.
 25. Рекомендовали дивитись у сторону двокомпонентних харчових сіліконів. Сам не пробував.
×