Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  1,190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  204

Everything posted by KomAndr

 1. Він у конфігу вже є, а як його сконфігурувати, то треба зрозуміти для чого ти хочеш його використовувати. Зазвичай або на керований обдув радіатора хотенда, або на керований обдув материнки. Обидва конфіга є у доках кліппера. Тут, у розділі кліппера, я робив статті по налаштуванню і там прикріплював конфіги принтера з налаштуваннями обох вентиляторів, для плати скр 1.3
 2. Кроки по ХY повинні бути однаковими. Дослідницькі циліндри розставити по кутах столу і у центрі - надрукувати їх і переміряти. Якщо всі по У витянуті - проблеми з ремінем. Якщо тільки центральний циліндр потянутий - закушує стіл механічно в центрі. Ще, бажано надрукувати тест на скью корекшен - проміряти діагоналі квадрата. Якщо буде ромб - то і кола будут овалом.
 3. Варіанти три: знайти того хто за гроші зробить прошивку Приєднатися до каналу допомоги у телегі і виконувати покроково, за рекомендаціями спільноти, налаштування прошивки Відкрити ютуб, вбити у пошук - "як зробити прошивку марлін", знайти відео, бажано на англійській, а не отой сорокін, і по аналогії налаштувати свій принтер. Вище давав посилання на марлін, але бачу, що за місяць нових знань у прошивці не з'явилося, цікавості розібратися з налаштуванням конфігу та ПО для прошивки - також. Шкода. П.С. більшість друкарів теж не народжувалися програмістами
 4. Тре відПІДити стіл при всіх включених дуйчиках. А спостереження про зміну температурного режиму - слушне!
 5. Нашо туди лізти? Нептун на кліппері це не принтер з каробки, там 100% контакти, а не конфіг!
 6. Електроніка - наука про контакти! Нагрівач столу дригається і відпадає контакт. Перестає нагріватися стіл і зупиняється друк. Прослідкуй за кардіограмою нагрівача столу - там буде видно по температурі.
 7. Уважно подивитись на яку клему підключений мотор екструдера, може не на тієї клемі була операція. Бажано мультіметром перевірити. А екструзію перевіряти через пронтерфейс, нагріти хотенд і продавити пластик.
 8. 1. Почитати тут, у підручниках, як виставляється offset_z, та висота першого шару. 2. Так само, у підручниках, стаття про мотори і як зробити реверс без перепрошивки.
 9. Треба не поробкою виробника користуватися, а вибрати конфіг до свого принтера https://github.com/MarlinFirmware/Configurations/tree/bugfix-2.1.x/config/examples У конфігу вказати свою плату. Зібрати прошивку, прошити і перевірити напрямки руху вісій, далі провести калібрування кроків всіх двигунів, відПІДити всі нагрівачі і запустити тестовий друк.
 10. А чому ні? Якщо смолу є чим склеїти, або деталь поділена на частини, які з'єднуються зачіпами. Але треба впевнитись, що на неї не буде навантажень.
 11. По фото це не зміщення шарів, це проблеми з екструзією. Треба починати з калібрування кроків мотора екструдера, потім калібрування флоу(потоку) Про калібровку екструдера є тут у підручниках, наступні калібровки вбудовані у сс та орку. Рекомендую відразу на орку пересідати.
 12. Так за це з самого початку появлення пластин кожен власник пише. П.С. для ПЕТ пластиків чудово працює євробляха (пластина з магнітної нержи), взагалі без адгезиву липле, при наймі у мене так. Якщо важко знімати модельки - треба у морозилку покласти на 5-15хв. Відстрілює на раз-два.
 13. Треба збирати марлін на свій принтер
 14. Може треба конкретику писати, фото прикладати? Написати, що робив і що не працює - нє? Магічний шар пропив.
 15. Eva mk 2, бфтач в2, та то4ка в2 - працює. Плата SKR 1.1 PRO - допоміг?
 16. Так на кагалі вже відповіли - дивитись у бік термістора, потім калібрування ПІД.
 17. Якщо уважно переглянути конфіги на гіті - там є файлік з аліасами, де можна подивитися всі піни і нові назви. Для зручності раджу тамже взяти конфіг для рампс 1.3, всі піни будут проставлені. Залишиться тільки підкорегувати під свої потреби.
 18. Як кажуть: - Ніщо не вічно на землі! © Бувають випадки коли серви виходять з ладу, по різним причинам: у когось після ДТП, у когось електроніка здохла... Стає питання заміни і налаштування. Нижче посібник саме по налаштуванню механіки після заміни сервопривода. Інструкція підходить для любих видів серв. Розглядаємо заміну серви на зонді To4KA з 2-х грамовою сервою. KLIPPER - команди писати командному рядку веб інтерфейсу # Servos To4KA [servo To4KA] initial_angle: 17 [probe] activate_gcode: SET_SERVO SERVO=To4KA angle=100 G4 P400 deactivate_gcode: SET_
 19. Звісно не буде друкувати, бо немо чого. Треба перевіряти, щоб код записався на флешку. П.С. поки не почав звикати до слайсерів - видаляй нафіг ту куру! По слайсерам прюша, або орка. Останній має мову.
 20. Коли ти працюєш по SSH від імені юзверя - треба додатково вводити sudo, а коли працюєш консольно, прямо на одноплатнику під рутом - sudo вже не потрібно.
 21. Нарізані моделі жодний слайсер не побачить правильно крім того який і створив цей код. Треба барти stl і нарізати наново!
 22. нема, треба правильно визначити у прошивці марку термістора. Перевірити, щоб проводи термістора не мали електричного контакту на хотблок. Живлення принтера не завищене, для швидкого нагрівання столу, та нагрівач хоту відповідає напрузі БЖ.
 23. Ну там все просто, після програмування тре обов'язково зробити: Перерахувати кроки екструдера, а правильніше сказати - відкалібрувати. Інструкції ту є у підручниках; За допомогою лінійки перевірити відстань на яку рухається стіл, за потреби так само відкалібрувати кроки вісі зет. ВідПІДити всі нагрівачі.
×
×
 • Create New...