Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  1,195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  204

KomAndr last won the day on May 10

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

356 Excellent

8 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрій
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA mark2 Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

8,633 profile views
 1. А принтер знає, що зет у нулі? Треба поставити кінцевики і зробити як положено - тоді і питань буде менше. Мікріки, або ендстопи коштують копійки, на відміну від плати.
 2. Хибне рішення, бо початок координат повинен бути у ближньому лівому куті столу, а не у центрі столу. П.С. треба перевіряти драйвери
 3. Світлина не читаєма, треба більший формат зображення.
 4. А як таке можливе? Як принтер дізнається положення сопла? Кінцевики повинні бути прописані і фізично присутні. Схоже щось не те напрограмував, а скоріш за все проблема з підключенням, або драйвером. Ну і по екструдеру так само, а ще, у прошивці, стоїть обмеження на роботу мотора екструдера по температурі сопла. Нижче за 175° екструдер не крутиться.
 5. Він у конфігу вже є, а як його сконфігурувати, то треба зрозуміти для чого ти хочеш його використовувати. Зазвичай або на керований обдув радіатора хотенда, або на керований обдув материнки. Обидва конфіга є у доках кліппера. Тут, у розділі кліппера, я робив статті по налаштуванню і там прикріплював конфіги принтера з налаштуваннями обох вентиляторів, для плати скр 1.3
 6. Кроки по ХY повинні бути однаковими. Дослідницькі циліндри розставити по кутах столу і у центрі - надрукувати їх і переміряти. Якщо всі по У витянуті - проблеми з ремінем. Якщо тільки центральний циліндр потянутий - закушує стіл механічно в центрі. Ще, бажано надрукувати тест на скью корекшен - проміряти діагоналі квадрата. Якщо буде ромб - то і кола будут овалом.
 7. Варіанти три: знайти того хто за гроші зробить прошивку Приєднатися до каналу допомоги у телегі і виконувати покроково, за рекомендаціями спільноти, налаштування прошивки Відкрити ютуб, вбити у пошук - "як зробити прошивку марлін", знайти відео, бажано на англійській, а не отой сорокін, і по аналогії налаштувати свій принтер. Вище давав посилання на марлін, але бачу, що за місяць нових знань у прошивці не з'явилося, цікавості розібратися з налаштуванням конфігу та ПО для прошивки - також. Шкода. П.С. більшість друкарів теж не народжувалися програмістами
 8. Тре відПІДити стіл при всіх включених дуйчиках. А спостереження про зміну температурного режиму - слушне!
 9. Нашо туди лізти? Нептун на кліппері це не принтер з каробки, там 100% контакти, а не конфіг!
 10. Електроніка - наука про контакти! Нагрівач столу дригається і відпадає контакт. Перестає нагріватися стіл і зупиняється друк. Прослідкуй за кардіограмою нагрівача столу - там буде видно по температурі.
 11. Уважно подивитись на яку клему підключений мотор екструдера, може не на тієї клемі була операція. Бажано мультіметром перевірити. А екструзію перевіряти через пронтерфейс, нагріти хотенд і продавити пластик.
 12. 1. Почитати тут, у підручниках, як виставляється offset_z, та висота першого шару. 2. Так само, у підручниках, стаття про мотори і як зробити реверс без перепрошивки.
 13. Треба не поробкою виробника користуватися, а вибрати конфіг до свого принтера https://github.com/MarlinFirmware/Configurations/tree/bugfix-2.1.x/config/examples У конфігу вказати свою плату. Зібрати прошивку, прошити і перевірити напрямки руху вісій, далі провести калібрування кроків всіх двигунів, відПІДити всі нагрівачі і запустити тестовий друк.
 14. А чому ні? Якщо смолу є чим склеїти, або деталь поділена на частини, які з'єднуються зачіпами. Але треба впевнитись, що на неї не буде навантажень.
×
×
 • Create New...