Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  995
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  169

KomAndr last won the day on September 23

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

298 Excellent

8 Followers

Personal Information

 • Имя
  Андрій
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA mark2 Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

6,570 profile views
 1. Ніт, але освітлення міняється зменшенням напруги на стрічці через вбудований мосфет.
 2. З оголошень про продаж алюмінію Кирило зробив вибірку і вивів одного продавця. Весь люміній по Україні відправляють з Вишневого під Києвом.
 3. Став помічати, що світлодіодна стрічка якось тускніше почала світити, але не приділяв цьому уваги доки не почала вона моргати. Ну міркую - полетів мосфет і чудить. Тикнув мулітіком, а на виході, при повній яскравості ленти - 18в. Ну і тикнув на вхід напруги на мамку - там така ж сама картина. Виходить відпрацювався китайський ноунейм. Поліз у схрон і достав Манвел, куплений як раз під цей принтер. Поставив і всі моргання і мерегтіння згинули. Треба вскрити і поміняти електроліти на виході. Більше там ломатися нема чому.
 4. Писав мануал по калібровці екструдера для кліппера, але для марліна процедура така сама, але перерахунок трохи інший. У прошивці можна вказати кроки до сотих. Як на мене - краще щоб трохи більше давило пластику. Потім через суперслайсер зробити пару тестів на визначення флоу і забити отримані параметри у профіль для пластику.
 5. Важко сказати, але кількість кроків, як отче наш повинно бути налаштоване і перевірено після зміни екструдеру, ну а катушка то вже вторинне. Після перебору екструдера міг вгадати з прижимом пластику. Тим не менш добре, що розібрався з проблемою.
 6. Ну хвалить сорокін і інші підхвачують як мантру, а як стикаються з прокручуванням різьби на ТБ - от тут, після колупання у хотблоці, щоб викрутити ту фігню, доходить, що всі ті біметалеві ТБ - фігня! Я такий використовував як направляйку-кондуктор, коли сверлив фільєру на пет-пулл станочок. На ТГ каналі є пару людей які стикнулися з прокрутом на такому ТБ і так само плюються вид біметалу. Тобі треба спробувати збільшити охолодження радіатору хотенду, щоб по максимуму охолодити ТБ. Хоча, як що ТПУ чепляється до металевої поверхні ТБ - це може призвести до більших проблем.
 7. Ну прибирання ретрактів тобі не підходить. Тоді шукати ТБ з тефлоном, або зменшувати температуру і довжину ретракту
 8. От тут і є закавика. Недостатнє охолодженя радіатору хотенду, пруток розм'якшується вище теплового переходу і приліпа до стінок ТБ, що призводить до пробки. На старому екструдері, у стоку, стояла тефлонка і таких проблем не було, бо тефлон був додатковим тепловим бар'єром.
 9. Екструдер зібран правильно. ТБ з тефлонкою у середені? По фото - може температуру знизити? Пвдозрюю, що разом з екструдером був поміняний і термістор. У такому випадку температура точно змінилася, перевіряється термопарою. Вільні переміщення можна підняти до 150мм/с, разом з цим спробувати ретракт 2мм на 35мм/с П. С. Можна ТБ поставити з тефлоном, та тепловою проточкою, як у е3дв6.
 10. або Самі, шо ні на є, трушні діректи. ТБ вкручується прямо у алюмінієвий корпус, мінімальна відстань від шестерен до сопла. Ну шо вже зараз агітками махати, зараз треба адаптуватися до нового екструдеру.
 11. Все це через задовгий термобарьер і ретракт. Бажано ТБ з тефлоновою вставкою і зменшити, або зовсім прибрати ретракт. Ну і впевнитись, що правильно зібран екструдер. Як на мене - краще було брати БМГ нф крейзі від мелов.
 12. Я зміг перемогти цю функцію лише з другого разу, поділюся з Вами. У версіях Marlin 1.1.9 та bagfix-2.0.x - використовується Linear Advance v 1.5. Це посилання на оригінальну статтю. Якщо активувати цю функцію, то доведеться підправити всі свої стартові скрипти в слайсері та провести тестові роздрукування всіма пластиками, що використовуються. Оскільки коефіцієнт поправки для різних пластиків буде різним, а ще потрібно мати правильно налаштовану висоту друку першого шару! Якщо все ще цікаво заморочитися із цим – тоді йдемо далі! Для активації цієї функції відкриваємо Configurat
 13. Вирішив і я спробувати підключити термопару на свого монстра. Принтер FlyingBear Ghost 4. Материнка MKS Gen L v.1.0. На момент написаня статті підключав поки в тестовому режимі, але принтер реагував на зміну температури і від нагріву пальцями і від сірника, причому досить різко перейшов в аварію, бо показало перегрів (що логічно). Я не програміст і в налаштуванні конфігурації шарю зовсім трохи, тому підключити вдалося "методом тика" і за підтримки чату. Саму термопару підключаємо до АЦП-модуля не плутаючи полярність. Синій - мінус, червоний - плюс. Далі є 5 контактів. GND, VCC відповідно в
×
×
 • Create New...