Jump to content

KomAndr

Administrators
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  82

KomAndr last won the day on June 19

KomAndr had the most liked content!

Community Reputation

172 Excellent

3 Followers

About KomAndr

 • Birthday 07/27/1973

Personal Information

 • Имя
  Андрій
 • Возраст
  45
 • Город
  Kyiv
 • Сайт
  3dua.info
 • Принтер
  EvA Core_XY
 • Telegram

Recent Profile Visitors

1,948 profile views
 1. Після прошивки обов'язково давати команди М502 та М500
 2. @i_vetal_i На У збільшений струм, як що мотори однакові - не треба робити такі різні значення. ТМС2208 максимально може до 2А.
 3. @i_vetal_i для трініматиків 2208 треба інвертувати рухи моторів. Команда М122 показує стан драйверів а не моторів. Як що по м122 знизу вивід терміналу на ХУ - ок, то все нормально. перевірь кількість кроків на вісях. Вони повинні бути відповідні для мікрокроків 1/16, та однакові.
 4. @DmitriF вот лентяй. https://3dua.info/forum/36-klipper/
 5. Так мьі тут и гайдьі на форуме сделали и даже образа готовьіе.
 6. @DmitriF вот, а я перешел на клиппер и довольньій как слон. Марлин собираю только для помощи кому либо и на Беркут.
 7. Тут проблемма в марлине. Я открьіл запрос на устранение бага с автовьіравниванием еще в ноябре 2019г - до сих пор не решено. https://github.com/MarlinFirmware/Marlin/issues/15450#
 8. @DmitriF я последнее время не беру фисетч. Перешел на большое дерево и там проблем не наблюдается.
 9. @DmitriF Таки да. И в схеме и в распиновке и даже на последней RAMPS 1.5 таже бяка. Можно ножиком чикнуть на рампсе, но тогда со старьіми драйверами будут трабльі. Наверное проще ножку на драйвере куснуть или вьіпаять. Но если ставить драйвера в другие 32битньіе платьі - придется вернуть ногу на место.
 10. @DmitriF А сделай фотки драйвера с двух сторон, так. что бы можно было нормально рассмотреть. По идеи если драйвера в ошибке - ось не должна ездить. У меня подозрение, что драйвера банально в режиме стандалоне. По этому ты и можешь двигать осью.
 11. Коротеньке відео про склад посилки від Mellow при заказі алюмінієвого БМГ. Ця посилка одна з найкращіх китайських по якості пакування і наповненню. Це відео знімалося як доказова база на випадок не комплекту.
 12. @StuffHouse3d из описания рекомендуемого силикона SKA-791 могут длительное время эксплуатироваться при высоких температурах (до +220 ºС) и до 150 часов при температурах до +250 ºС, однако следует учитывать, что гибкость и прочность, приведенные в таблице будут снижаться по мере повышения температуры эксплуатации. Не рекомендуется использование силиконовых форм, изготовленных из SKA-791 при температурах выше +250 ºС. Как видно, для фдм его нельзя использовать.
 13. Рекомендовали дивитись у сторону двокомпонентних харчових сіліконів. Сам не пробував.
 14. KomAndr

  Датчик диаметра

  @Maks можно зробити імідж сд карти і потім не перейматися, що щось піде не так. Накатив імідж і знову робоча малина з кліппером і плюшками. Тема цікава! А от є доповнення до теми, можеш йому підказати. Зараз докладніше поясню. Коли виставляеш оффсет_з у кліппері, требі вводити команди у терміналі, але можно спростити собі роботу і написати свої кнопки з кодами у плагіні кастом сонтрол. Одне погано - всі твої кнопки знаходяться у меню контрол. Так от до чого я, Як би перемістити, або опціонально зробити кастомні команди у меню терміналу.
 15. KomAndr

  Датчик диаметра

  @Maks як писав Денис, для цього датчика потрібно використовувати два аналогових піни., якщо це кліппер, або з'єднання за допомогою ардуіно нано. Може трохи придушити жабу і налаштувати малину зеро(мінімум) та отримати результат?
×