Jump to content

Hjvfy

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Hjvfy last won the day on October 14 2020

Hjvfy had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About Hjvfy

 • Birthday 09/18/1978

Personal Information

 • Имя
  Роман
 • Возраст
  42
 • Город
  Кременчук
 • Сайт
  нема в мене сайту :)
 • Принтер
  TronXY X5S, Artillery Sidewinder S1, зараз Ender 3pro V2
 • Telegram

Recent Profile Visitors

431 profile views
 1. Хочу поділитися своїм досвідом сушки пластику. Я ніколи його не сушив. Друкую в основному петг. Не сушив до вчора, поки принтер не виніс мені мізки якістю друку. Купив нову котушку чорного петг у ю3дф і почалося! Добре залишилося трохи старого від 3дпласту. Вирішив перевірити чи косяк в пластику. Хочу звернувати вашу увагу що я не закликаю купувати той чи інший пластик того чи іншого виробника. Просто так випало, що 3кг ніде не було. Результат на фото. Де дві детальки: ліворуч новий пластик, праворуч старий. На другому фото - новий пластик після сушки. Сушив банально на столі принтера на 80 градусів 12 годин (поки спав)
 2. Та не з трубкою знятою, сопло знімати треба
 3. Справа не у назві, а в банку, я це мав на увазі. Не один раз переконувався що в приваті дорожче. А навіть якби курс той самий, то кешбек монобанку рулить)
 4. Привіт усім. Не претендую на гуру, але маю кілька порад з приводу того як зекономити при покупці комплектуючих з Китаю. Отже, розповідаю на прикладі рельс. Було куплено (ціни приблизні, навіть якщо вставите своїх 5 копійок, то вони давно не в обігу, тому марно ) 7шт. рельс за ціною 2700 грв по курсу на сайті алі. Оплачено карткою Монобанку (кому цікаво, можу дати своє реферальне посилання, при успішній реєстрації картки обоє отримаємо по 50 грв кешбеку), зняло 2698 грв. При покупці кешбек від банку склав 51 грв (з них ~9 складе податок при виведенні на картку. Система така - накопичуєте 100 грв (найменша сума для виводу) і з них отримаєте на картку приблизно 80 грв, решту комісія). Щомісяця ви можете обрати 2 категорії за якими отримуватиме кешбек. А Монобанк покупки на Алі відніс в категорію "їжа". Крім того, всі покупки веду через додаток Мегабонус, в даному випадку отримаю +5.16 у.є (їх отримую на вебмані, які потім теж використовую на оплату шарінгу). Загальна економія склала ~250 від ціни на алі) Успіхів в покупках в Піднебесній! На питання радо відповім П.С. Чому моно? Бо в приваті дорожче) Крім того, безкоштовна доставка, на відміну від покупок в Україні.
 5. Hjvfy

  Anet-Prusa

  Друкую). Такі обставини)
 6. Hjvfy

  Cura Linux

  Хочу поділитися досвідом використання Кури в Лінукс. В мене Убунту і КаліЛінукс. Так от, в лінуксі використовуються контейнери .appimage. Дуже старими версіями не користувався, почав з 4.0. Зауважив кілька проблем - програма не підтягує потрібну товщину прутка, тобто підтягує, але якщо ви оберете готовий профіль принтера з поданих з 3мм, а не 1.75 прутком, вам вручну це навряд чи вдасться змінити). Дехто радить звернути увагу на крапку (проставити її саме в латинці), або перейти на англ мову програми.. Але мені допомогло лише редагування готового принтера з потрібною товщиною прутка (1.75). Так скамо і з профілем пластику можна зробити теж саме - тільки після підтягування принтера з пропонованих програмою. Щодо запуску контейнера .appimage то спершу слід зробити його виконуваним, тобто поставити необхідну позначку в атрибутах. ЧИ виправили проблему товщини прутка в новій версії 4.5.0, не знаю. Щодо файлів налаштувань програми. Щоб не створювати все заново, в лінуксі ви можете просто вручну їх перенести в потрібні папки. В іншому випадку, програма-контейнер просто створить нові папки з назвою нової версії Всі налаштування знаходяться в .local .share i .cofig Успіхів!
 7. Купив конструктор у вигляді анет-пруші на валах і шпильках. Як виявилося "доблєсна" нп або і продаван доклали рук до цього недоконструктора. І тепер треба друкувати запчастини, позаяк наміру викладатися на повну з цим принтером мене немає. Крім того, сталося так, що (а як виявилося принтер легко не тільки купити але і продати) я залишився без обох принтерів (TronXY X5 i Artillery Sadewinder X1). Від початку задумка була така що я надрукую собі пластикові деталі до самозбору. А замахнувся я на Ворону 2.2 :) Ну а тепер ще мушу і цей недоконструктор довести до ладу. Трохи побродивши мережами, за допомогою друзів-наводчиків знайшов те що треба - каретку і екструдер, каретки на Х і тримачі моторів, натяжитель ременя на У. Якщо комусь треба посилання, можу скинути, але чи є сенс? :)
 8. Hjvfy

  IMG_20190519_143103.jpg

  Що це?)
×