Jump to content

Cynic

Administrators
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Everything posted by Cynic

 1. Згадуючи свою "Фанеру", це був такий же ж принтак, тільки фанерний. То як сказав @KomAndr шпильки зразу міняй. У мене було таке шо різба була з'їдена і ще між шпильками була різна відстань (зверху більше, знизу меньше). Тому внизу у мене теж ледве прокручувало.
 2. Пишуть шо Сімплі непогано працює з цим принтером. Вона має профілі daVinci. Але тільки через шнурок. Взагалі то цікавий принтер, нічого зробити не можна, тільки кастомна прошивка.
 3. Спочатку треба погратися, потім сформуються потреби, а потім вже можна схиляти людину до секти
 4. Спробуйте спочатку оновити слайсер, як на скріні зверху. Відформатуйте флешку у FAT32, шоб була чиста. Чогось мені здається що це драйвер криво стає на вінду.
 5. Давайте з початку. Принтер до компа під'єднаний шнурком? Ви коли відправляєте модель на друк, натискаєте кнопку Друк в програмі, відправляючи файл gcode до принтера? Можливо драйвер не встановлений. Маєте якийсь диск з принтером?
 6. Ось знайшов відяху. Наскільки я розумію карта повинна бути в принтері, коли нарізаєте модель.
 7. А якщо форматнути флешку? Потім зі слайсера зберегти нову модель на флешку і спробувати друк.
 8. @Kantimir Вітаю. З вашим принтером іде програма xyzware . Це слайсер. Простий, але слайсер. В ньому є можливість імпортувати готові моделі. Якщо ви в цій програмі натискаєте "Друк", а в принтері встановлена флешка, то вони мабуть конфликтують. Спробуйте вийняти флешку і запустити друк з програми. Звісно принтер повинен бути підключений до компьютера. Якщо хочете друкувати з флешки, то нарізану модель спочатку треба зберегти на флешку. Думаю так.
 9. Ціна на профіль зросла. Я беру в Києві Сирецька 9 - "Магазин алюмінію". Там можна брати від 1 метра профіля. Але зараз всі ціни треба уточнювати по телефону, бо сайт їхній не оновлювався.
 10. Якщо дуже сильно тримає, то я робив так: після друку вологою ватою по периметру промазував. Воно починає відставати. Проблемна зона - середина деталі. Майже завжди відриває дзеркало. Трохи розбав.
 11. То може ти багато повідону сипонув? Воно на вигляд стає трохи "плотніший" розчин, але шоб аж як кисіль.....
 12. Треба колотити поки воно не розчиниться повністю. Згустки роздавлюй, тим чим колотиш.
 13. По нейлону я пробував. Але з відкритим принтером у мене не все трималось. Половина тримала, половина відірвало.
 14. Все ж таки підручники поповнюються. Це тішить
 15. @Sergii2602 Щось подібне було у Perinski, подивись тут
 16. Повинно паятись. Там же фольга. Я таке паяв, тільки паяльник брав моцний. Зачищав перед пайкою? ... ( ну на всяк випадок спитаю)
 17. Ти маєш на увазі проводку до нагрівача? Який стіл? Саморобний, чи китайський? Є клємнік до стола по типу Пруша. Прикручується до стола і нічого паяти не потрібно.
 18. @Elfa Мені сподобалась Wanhao Box2, тому я і заморочився. Ну і контроллер на ардуіно - це непогана штука.
 19. Напишите в телеграм @Cynic3d
 20. Давно я придивлявся до цього комбайну CNCJS. Але все якось не складалось. І мабуть я б і не сподобився з ним розібратися, як би не замовлення для внучки зробити DrawBot. Основна ідея в тому, щоб мала, чи може батьки не були прив'язані до станка. Щоб не тягали ноутбука і шоб місця було більше. Перекопавши декілька невдалих варіантів, я таки знайшов спосіб запустити CNCJS на Raspberry PI. Піготовка малинки: Після запуску міняємо паролі sudo passwd pi sudo passwd root Запускаємо raspi-config sudo raspi-config Робим покроково # Update # Change Timezone # Change
×
×
 • Create New...