Jump to content

Autodesk прагне демократизувати симуляцію для 3D-друку з розширенням Fusion 360

   (0 reviews)

Cynic
  • 98 views

Як обговорювалося в Additive Manufacturing Strategies , більш вдосконалене програмне забезпечення буде ключовим фактором для прийняття 3D-друку частково шляхом оцифрування племінних знань, як висловився Тодд Грімм, так що наше програмне забезпечення для проектування автоматично виконує завдання, які раніше вимагали практичного досвіду з різними технологіями виробництва для виконання вручну.

Одним із важливих знань є розуміння того, як запобігти руйнуванню збірки в металевому 3D-друці. Насправді навіть племінні знання, пов’язані з уникненням невдалої конструкції, далеко не ідеальні, а методом спроб і помилок є стратегія успішного виготовлення металевої деталі. Саме тут моделюванню судилося зіграти вирішальну роль.

Кожна змінна в камері побудови системи плавлення металевого порошкового шару (PBF) впливатиме на те, чи буде деталь виходити з принтера, як вона була розроблена: орієнтація компонента, розміщення опорних конструкцій, стратегія сканування, розмір лазерної плями та більше. Якщо це можна точно змоделювати і врахувати потенційні проблеми, такі як термічний стрес і спотворення, ми можемо уникнути спроб і помилок і виготовити деталі з першого разу.

З цієї причини ANSYS, Hexagon, VELO3D та інші розробляють програмне забезпечення для імітації металевого 3D-друку. Autodesk також займався моделюванням за допомогою локального моделювання Netfabb, придбаного гігантом САПР у 2016 році . Зараз компанія розпочала процес перенесення деяких вдосконалених інструментів моделювання Netfabb у Fusion 360, популярну платформу САПР компанії.

Horizon-Process3.thumb.png.5c4dc498e55f114175d09d4a9c97f294.png

Суалп Озел, старший менеджер з питань 3D-друку в Autodesk, приєднався до фірми, коли компанія ALGOR Inc. була придбана в 2009 році, привівши з собою безліч інструментів аналізу кінцевих елементів (FEA). Коли в 2016 році на борт було залучено Netfabb, Озел перейшов до команди 3D-друку, щоб побачити, як він може застосувати свій досвід у моделюванні до 3D-друку.

Оскільки його команда з часом вдосконалювала можливості моделювання Netfabb Local Simulation, Autodesk приступив до перетворення Fusion 360 на цілісну платформу моделювання, яка не тільки опікується дизайнерською частиною виробництва, а й реальними виробничими завданнями. Тепер, завдяки різним розширенням, Fusion 360 може генерувати шляхи інструментів для CAM та 3D-друку, що дозволяє перейти від дизайну до виробництва в рамках одного інтерфейсу.

 

На початку цього року ця інтеграція зросла, включивши моделювання. На даний момент розширення адитивного моделювання для Fusion 360 може імітувати лазерний PBF. Доступ до розширення настільки ж простий, як натискання декількох кнопок у програмному забезпеченні.

Коли у вас є дизайн, який ви хочете надрукувати, ви вибираєте спосіб виготовлення деталі з меню Fusion 360, вибираєте добавку, метал, який ви хочете використовувати, орієнтуєте деталь та додаєте опорні конструкції. З цього моменту ви можете або нарізати файл, і створити траєкторію для вашого лазера, і роздрукувати його, або ви змоделюєте процедуру друку, щоб перевірити, чи буде вона успішною.

Horizon-Process2.thumb.png.27d8a434300f4ebebbec6dba3f859e28.png

Програмне забезпечення працює на тих самих вирішувачах і двигунах, що і Netfabb Local Simulation, що є багатомасштабним підходом термомеханічного моделювання до ЗЕД області друку. У той час як аналіз всього лазерного тракту протягом усієї збірки зайняв би тисячоліття, програмне забезпечення моделювало площу 1 мм х 1 мм і масштаби, що збільшуються в процесі друку, щоб оцінити, як об'єкт спотворюватиметься і як накопичуватиметься напруга.

Якщо він вийде з ладу через спотворення, перешкоди лопаті перетягувача або проблемні опорні конструкції, ви можете вирішити ці проблеми. Тобто це три проблеми, які Fusion 360 в даний час може виявити за допомогою розширення аддитивного моделювання. На даний момент програмне забезпечення може компенсувати спотворення, які можуть виникнути в деталі. Однак у майбутньому в Fusion 360 стане доступно більше функцій Netfabb, таких як підтримка та оптимізація орієнтації.

Horizon-Process.thumb.png.91f409e1597c296801ea7398d9af7c50.png

З точки зору людини, яка не має досвіду роботи з САПР, Fusion 360 завжди здається мені найбільш зручним для користувача. Зараз, коли симуляція потрапляє у це дружнє середовище, здається, не тільки металевий 3D-друк стане більш повторюваним процесом, але і таким, який стане доступним для набагато ширшого кола користувачів.User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest

×
×
  • Create New...