Jump to content

3D шльопанці, виготовлені з екологічно чистих матеріалів

   (0 reviews)

Cynic
  • 53 views

Нещодавно каліфорнійська компанія Impact Footwear розпочала кампанію краудфандингу на платформі Kickstarter, щоб продемонструвати трикотажні принтери у форматі 3D.

За останні 18 місяців команда розробила шльопанці під назвою IMPACT F1. Клієнти можуть скористатися інструментом 3D-дизайну компанії, щоб налаштувати устілки, підошви та підошви. Тож верхні матеріали, а також кольори можна вибрати.

Шльопанці виготовляються з використанням процесу друку SLS 3D. Матеріалом, що використовується для цього, є еластомерний порошок Pebax. За словами творців, матеріал розроблений для високопродуктивного спортивного одягу і виготовляється з олії рицини. Квасоля подрібнюється для одержання касторової олії, яка потім переробляється для отримання первинної сировини на основі полімеру.

Загалом компанія планує зібрати 15 000 доларів через Kickstarter. На сьогоднішній день Impact Footwear зібрав трохи менше 10 000 доларів. Пара доступна всього за 99 доларів США, а виробники постачають шльопанці по всьому світу. Доставка планується на липень 2021 рокуUser Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest

×
×
  • Create New...