Jump to content

About This Club

Клуб для користувачів які хочуть, або планують зібрати Трайдента. Збирання розрізненої інформації, що знаходиться на різних інтернет ресурсах. Конспект з адаптації, збирання та налаштування Трайдента.
 1. What's new in this club
 2. Дякуючи @KomAndr знайшлась заміна кінцевиків Omron. Модель KW10-Z1P, продається на Імраді. Коштує аж 5 гривень https://goo.su/acTt
 3. Вангую - заведеться і буде працювати без танців з бубном.
 4. @KomAndr Тут в принципі також вказується адреса малини. Я це тестую на випадок якщо вигідніше буде Распі Зеро підключити на відео.
 5. от на двох малинах з малиновими камерами ніразу не грався зі стимом, окрім маінсейлу - довелось просто вказати IP адресу малини і все.
 6. Я поки що вибрав собі Mainsail, тому підключати камеру буду в цю оболонку. По-перше, сам собі нагадую. Уважно читати, що написано в терміналі, в разі якоїсь помилки. А помилка була в тому, що в багатьох мануалах вказано, що треба встановити додаткові залежності для стріма. Ось така залежність libjpeg8-dev була застаріла. І звісно нічого не заводилось. Я спробував інсталювати її окремо і мені білим по чорному (в терміналі) написало, що це вже старе, а використовувати треба libjpeg9-dev Тому я вирішив переробити команду завантаження mjpg-streamer. sudo apt-get install build-essent
 7. Рекомендую вийняти аккумчик і не тестером перевірити його, а накинути, на приклад, автомобільну лампочку, будь яку. Ой як ти здивуєшся! Я вже не раз стикався з АКБ упсів - мультіком напруга 12.6в, а як зверху накидаєш лампочку - напруга 0, знімаеш лампочку, знов 12в.
 8. Може треба було аккумчика замінити у упсі?
 9. Далі буде. Комп гикнув, вчора світло вирубило і він сказав "Все, я сплю" І чогось УПС не спрацював. Біда...
 10. А де продовження? Треба чи посилання, чи ще якось продублювати у розділ з кліппером, Цей KIAUH не тільки ж на трайдент діє.
 11. Підготовка малини: Перед тим як увімкнути флешку або підключити хард до малини, треба зробити два файли і завантажити їх у корінь свого носія. Створюємо порожній текстовий файл ssh.txt і завантажуємо до кореня флешки. Створюємо файл wpa_supplicant.conf і також завантажуємо його на флешку. Файл wpa_supplicant.conf: country=ua update_config=1 ctrl_interface=/var/run/wpa_supplicant network={ scan_ssid=1 ssid="мережа вайфай" psk="пароль" } Файл ssh.txt дасть вам доступ до малини по ssh, коли вона завантажиться. А файл wpa_supplicant.conf містить у собі всі налаштування
 12. Там не всюди можна використати кутники, чи внутрішні L образні з'єднувачі. Можна замоделити кутники шириною 17мм, то може і підійде. Сьогодні брав з'єднану конструкцію в ліс, коли з собакою гуляв. Лупив об дерево і нічого не роз'єдналось. Це профіль з отвором 5.5мм. Але все одно стрьомно, дуже мало прорізає різьба.
 13. Може якісь внутрішні кутники, або косинки використати? Буде набагато міцніше ніж на еубіках чи отворах.
 14. Комплектуючі в Україні: - Блок живлення (слім версія) як у Стіва на Трайденті ( 24V, 250W, 10.4А) - Блок живлення на Промі - Стосовно штіфта (5x30mm Shaft) які у китайців коштують 4 гривні за 5 штук та ще доставка 2$. Сьогодні взяв в Епіцентрі цвяха 150х5 мм. Дешевше і чекати не треба Інструменти: - Довго дивився, чим той Стів крутить свого принтера. знайшов на Амазоні Balldriver Screwdrivers Мабуть візму, бо викрутка завжди краще, ніж звичайний ключ.
 15. Version 1.0.0

  0 downloads

  Прошивка під плату Spider
 16. Version 1.0.0

  0 downloads

  Варіант прошивки для плати Octopus
 17. З того, що є зараз в Україні маємо два типу верстатного профіля. Один з отвором 5.5мм та планкою шириною 7мм, та другий з отвором 5мм, та планкою 7.2мм. Враховуючи те, що рельси на Трайденті в основному MGN9H, краще використовувати профіль з отвором 5.5мм. Для різьби там завеликий отвір, але пробна нарізка показала, що різба тримає. Другий профіль з отвором 5мм ще не пробував. По першому профілю. Нарізається різьба М6, голова гвинта, легко входить в профіль. Кріплення тримається нормально, але непокоїть мене те, що різьба має там лише 0.25 для затискання. Буду ще тес
 18.  
×
×
 • Create New...