Jump to content

Українська 3D спільнота

Створено телеграм канали. Підписавшись на них ви будете отримувати повідомлення про появу нових тем на форумі. Також там Ви знайдете посилання на канал допомоги для вирішення термінових питань по друку та принтерам.
3DUA_Help 3DUA.info
 • entries
  7
 • comments
  15
 • views
  6,041

Здравствуй Octo Print.

KomAndr

625 views

Благодаря настойчивости и щедрости @Cynic у меня появилась "малинка" - Raspberry Pi2. Я упирался как мог, так как не силен в линухоподобных системах, но процесс пошел. Под чутким руководством Андрея мы таки победили малинового осьминога.  Ох и попил он кровушки! Особенно когда отключился USB Wi-Fi и ни в какую не работал на малине. Мы день потратили на его излечение. 🙂  Вчера удалось нормально произвести первую печать исключительно через октопринт, да еще и веб камерой посмотреть процесс.

Правда были и косяки, но об этом, наверное, я напишу в статье про октопринт. 

П.С. идея связать все: Wi-Fi розетку, принтер, окту, вебку. Хочу что-бы при дистанционном включении принтера - включалась малина и запускался октопринт. В общем подробнее в статье.

IMG_20181017_143505.thumb.jpg.1690adf2dedeed58d76054777e3a775a.jpg

 • Like 2
 • Thanks 1


4 Comments


Recommended Comments

Отличное начало проекта! Радуюсь как ребенок 🙂 Особенно, если учесть что все с нуля. С твоей скурпулезностью все пойдет отлично. Основное сделано, осталось все увязать между собой.

P.S. Спасибо за любимый пивасик!

 • Thanks 1

Share this comment


Link to comment

тоже какнибуть хочу прикрутить себе эту красоту

Share this comment


Link to comment

На мій погляд структура системи повинна бути такою (вірніше я збираюсь так робити). UPS постійно включений в мережу 220В, до нього підключаються  2 блока живлення, перший малої потужності ~220В/=5В(2) живить ORANGE PI Zero  яка працює сервером 24/7  і на ній крутиться Octoprint, Другий (основний) блок ~220/=12(30А) підключається не на пряму а через сімісторний ключ і буде вмикатися/вимикатся сигналами від ORANGE PI.  По  USB до ORANGE  підключаємо вебкамеру та motheboard прінтера з  прошивкою Marlin. І до повного конролю ставимо датчик наявності напруги 220В. Керування системою по WiFi.  Ось такі мої забаганки. 

 • Like 1

Share this comment


Link to comment

Можно робити у будь яких варіаціях, залежно від вибраної стратегії. 

На приклад у мене всі пристрої, що відносяться до друку, підключені до UPS. Але мені немає потреби постійно тримати малину ввімкненою. Також не мае потреби городити симісторного ключа, або якісь ще блоки. 

Золоте правило єлектротехніки - чим менше проміжних контактів тим краще. 😁 

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×